Şimdi Ara

OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
20.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ali_TR (9 mesaj) turuncu_ (8 mesaj) gaminggentr (5 mesaj) DownClock01 (4 mesaj) m f i (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    632 Mesaj

Ürünü teslim alınca da bilgi verirseniz sevinirim, hayrılı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Batw0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben bugün saat 16:00 gibi bir ürün sipariş ettim arkadaşlar gelişmeleri paylaşacağım.

Herşey sizin için (yalandan kim ölmüş :D)

Ürünü teslim aldım kurulumu gerçekleştirdim ve testlerimi yaptım, herhangi bir sorun problem yok Ürün kutularını da ayrıca göndermişler.
    |
    |
    DownClock01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    |
    |
    Batw0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Monitör siparişlerinde ölü piksel durumunda değişim alıyor musunuz ?

|
    |
    Bahsedilenler: gaminggentr
    Başta yorumlara bakıp dedim ki millet ne kadar acımasızca yorum yapmış. Herkes herşeyi çok biliyomuş gibi yok alan adınız şöyle olsaydı yok şunu şöyle yapsaydınız falan. Ama sonra siteye girince hak verdim adamlara yani ortada doğru düzgün hiçbir çalışma olmadan forumlarda reklam vererek ilerleyeceğinizi sanmak biraz hayal perestlik olur. Önce doğru düzgün bir site yaparsınız, tüm ürünleri koyarsınız,kapsamlı bir site olur insanlar siteye girince bütün fiyatları görebilir vs. ondan sonra reklam yapın. Ama şuan sitenizin boş bir siteden farkı olmaadığı gibi bu şekilde reklam vermiş olmanız kötü imajdan başka birşeye yol açmaz.

Tecrübeli ekibimiz falan filan diyip durmuşsunuz da , tecrübeli ekibiniz önce düzgün bir internet sitesi yapsın sonra bilgisayar toplarlar..
    |
    |
    tehnosistem vol.2 loading....
    |
    |

işlemci +- 1900
    e. kartı +- 3900
    a. kart +- 600
    ram +- 750
    ssd +- 250
    kasa +- 950

yaklaşık 8000-8500 tutan sistemi 6900 'e nasıl veriyorlar
    |
    |

Orijinalden alıntı: turuncu_

Ben bugün saat 16:00 gibi bir ürün sipariş ettim arkadaşlar gelişmeleri paylaşacağım.

Herşey sizin için (yalandan kim ölmüş :D)
    Hocam siparişin geldimi? Durumu nasıl bir sorun var mı? Bende monitör almak istiyorum da emin olmak istedim..

quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Hocam siparişin geldimi? Durumu nasıl bir sorun var mı? Bende monitör almak istiyorum da emin olmak istedim..

Alıntıları Göster
    Hocam kendimi monitöre kaptırdım unuttum buraları. Şimdi aklıma gelince yazayım dedim. Siz de sormuşsunuz isabet oldu:

Öncelikle @gaminggentr müşteri hizmetlerine çok teşekkür ederim her sorumu içtenlikle yanıtladılar ben de Perşembe saat 16:00 gibi monitör siparişimi verdim. Cuma günü siparişi işleyip kargoya verdiler (yurtiçi kargo). Cumartesi sabah saat 11:00'da monitör kapımdaydı (İzmir).

Her türlü ölü piksel, sızdırma, çatlak çizik testini yaptım. Sapasağlam hiçbir kusuru veya defosu yok.

Ben gönül rahatlığı ile alın derim. 800tl ucuza aylardır takip ettiğim monütörü aldım. Mutluyum.

Eksikleri yok mu? Var. Kargoyu direkt kutusu ile yollamışlardı. Bi balonlu naylon sarmalarını beklerdim. Ama yeni olmalarına veriyorum bunu. Zamanla amazon.com.tr gibi onlar da paketleme olayını oturtacaklardır.

• Yüzbaşı
    782 Mesaj

Amazon'dan 5 monitör aldım, hepsini de monitörün kendi kutusuyla gönderdi İzmir'e. Kolay Gelsin firmasıyla bu arada.
    Hayırlı olsun.

|
    |
    turuncu_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben amazon'un kendi adı altında sattıklarından sözetmiştim. Bildiğim kadarıyla önce düz kutuyla yolluyorlardı daha sonra baloncuklu pakede sarmaya başladılar. Belki yanlışım vardır. Bilemedim.

Teşekkür ederim. Umarım sorunsuz kullanırım.
    |
    |
    zipmaker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1163 Mesaj

Benim elime Cumartesi olmasına rağmen 1 gün sonra geçti Hocam. Bence alırsınız hemen.
    |
    |
    alpknkc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amd'ye geçiş anakart+işlemci+Ram şeklinde bir bundle kampanyası yapsanız dadından yinmez.

|
    |
    Bahsedilenler: gaminggentr
    Ben de az önce sipariş verdim. ULTIMA-2060 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RTX 2060 6GB / 16GB RAM / 512GB SSD Gaming Bilgisayar
    |
    |
Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.