Şimdi Ara

OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
20.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ali_TR (9 mesaj) turuncu_ (8 mesaj) gaminggentr (5 mesaj) DownClock01 (4 mesaj) m f i (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar,

Çok haklısınız. Biz hem değerli teknoloji medyası kuruluşlarıyla sizlere ulaşmak hem de sizlerden gelen sorulara doğru ve faydalı cevaplar vererek yayın hayatımızı sürdürmek istiyoruz.
    Sitemizdeki destek bölümünden veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı keyifle cevaplayacağız.
    |
    |
    willyyyyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Bülent ORTAÇGİL
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Sizden bir ürün aldığımızda 15 iş günü içinde iade edebiliyormuyuz? Bir diğer sorum ise sizden monitör aldık diyelim ölü piksel olması halinde değişim yapıyormusunuz?

Ek olarak sitenize canlı destek ekleseniz çok iyi olur direk öğrenebiliriz.
    |
    |

• Yarbay
    25262 Mesaj
    bu domain için 10-15 yıl geç kalmışsınız sanki
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    11590 Mesaj
    Fiyat lar?

Uygun?

Gamer?

Goradaki çapon kardeşe döndük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10600KF 5ghz 1,3v------MSI z490 tomahawk -------Fuma 2 işlemci sogutucu-----2*8 circual balistix cl15 3000 mhz --------&gt;;cl16 3866 mhz-------Asus phoneix 1060 6 gb-----Aerocool Aero One Frost ---CORSAİR RM650X 80+GOLD full modüler ---- Samsung evo 970 250 gb

Asus K7 klavye ---Steelseries rival 700----Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz
  • Yüzbaşı
    732 Mesaj
    Yalandan bir iki işlemci ekran kartı falan koysaydınız ya bomboş bırakmışsınız Birde corsairin kulaklığını gördüm piyasada 700-900 arası sizde 618 liraydı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Hıyar çıkmaz dimi onun kutusundan Neyse umarım tüm bu önyargılarımı yıkarsınızda yazdıklarıma pişman olurum
    |
    |

Bendeki ilk intiba hiç hoş olmadı müşteri hizmetlerinizi aradım 30dk beklemenin ardından herhangi bir cevap yok. İlk günden böyle olursa bu iş zor. Şuan gözümde itopya canlanıyor. O şekilde büyüyecekseniz kapatın gitsin 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gaminggentr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj

Bunu yazmak için girmiştim. Hiç güven vermediler.

|
    |
    irfanica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: irfanica

Bendeki ilk intiba hiç hoş olmadı müşteri hizmetlerinizi aradım 30dk beklemenin ardından herhangi bir cevap yok. İlk günden böyle olursa bu iş zor. Şuan gözümde itopya canlanıyor. O şekilde büyüyecekseniz kapatın gitsin 😀
    Site template'i de itopyanın neredeyse 1:1 kopyası. Keşke emek verilmiş bir iş olsaymış.
    |
    |

Vatan korunacak tek hedeftir.

Vatan sevdadır, Vatan aşktır,

Vatan için fedakârlık bir başkadır.

Vatan candır, Vatan kandır,

Vatana sahip çıkmak imandandır.
  • Yüzbaşı
    405 Mesaj
    Bizlik bir durum yok o yolda ilerlerse youtuberler kazanır 😀 kendileri değil gider youtuberleri mutlu ederler müşterileri değil 😀

|
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Alışveriş yapıp ürününü teslim alan oldu mu?

|
    |
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    biraz ürün koyaydınız site şuan bomboş ...hazır sistemler fiyat olarak incehesap ile aynı gibi.. gelecek de güzel bir şeyler yaparlarsa itopya gibi uçar giderler..Hayılı olsun diyelim.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Bir yakınım için hazır bir sistem satın aldım 15 eylül saat 16:00 civarında, saat 17:30 da Siparişiniz kargoya verilmiştir bildirimi mailime düştü :) Ürün yelpazesi şuan için fazla değil ancak gönderim hızı ve müşteri ile ilgileri fazlasıyla memnun etti beni. Şimdilik bir süre burası ile çalışacağım gibi görünüyor.
    @gaminggentr ilginiz için ayrıca teşekkür ediyorum

• Yüzbaşı
    941 Mesaj
    Eskiden bi lokanta bile açıldığında 2-3ay en iyi malzeme dip fiyat yapardı ki milletin ayağı alışsın diye,site açmışlar site adı bi enteresan gen.tr, içeriğe bakıyosun ürün yok, fiyata bakıyorsun zaten halihazırda varolan sistelerden direk kopyala yapıştır yapılmış gibi, bu sitenin yetkilisi, bana itopya yetkilisini anımsattı forum da yazan çizen gibi itopyada ilk açıldığı zamanlarda yetkilisi forumda sabah akşam gece haldır haldır yazı yazardı forumda fink atardı, nedense burdaki yetkilide bana öyle geldi, gelgelelim itopya yetkilisi şimdilerde kayıplarda,

Siteye gelecek olursak, beni cezbetmedi,bi albenisi yok, fiyatlarda DEV İNDİRİM külliyen yalan zaten pek uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum, tercih etmemiz için bir sebepte göremedim, dh foruma özel Mesut Çevik ile yarın bi söyleşi yaparlar güven için diye düşünüyorum zira fiyat bazlıda isim bazlıda güven uyandıracak bir emare bende bırakmadılar.
    |
    |

• Binbaşı
    1827 Mesaj
    Bu fiyatlar açılış fiyatınız ise geri kapanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.