Şimdi Ara

OYUNCULARA ÖZEL - Monster Abra A7 V1.1 - 17.3'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Artık işlerimden dolayı bilgisayara pek vakit ayıramadığım ve paraya ihtiyacım olduğu için bilgisayarı satmaya karar verdim.

Bilgisayarın hiçbir problemi bulunmamaktadır. Hiçbir parçası arızalı değildir. Sadece ekranında nokta kadar bir çizik var. Toz gibi duruyor ve dikkatli incelenmediği sürece belli olmuyor. Lütfen diğer satıcılarla karıştırmayın; eğer ekranda dediğimden daha büyük bir çizik çıkarsa anında geri gönderebilirsiniz. Zaten belirtmesem farkına bile varamayacağınız bir çizik. İyice anlatıyorum ki alacak kişinin aklında şüphe olmasın.

Bilgisayarın pilini hiçbir zaman fiş takılıyken kullanmadım, kullanmam da. Bilgisayardan anlayan kişi bunun pilin ömrünü kısaltacağını bilir. Pil full dolu haliyle 2-3 saat arası götürmektedir.

Belirttiğim bu ufacık çizik haricinde bilgisayarda en ufak çizik, kırık, arıza vb. bir şey yoktur.

Bilgisayarı alırken, aldığım orjinal resmi Monster sitesinden, ürünün üzerine ekstra olarak 8 GB RAM eklettim. Hdd'yi çıkartıp SSD eklettim. (SSD diskin HDD diske göre avantajlarını bilmeyenler internetten araştırabilirler.) Bilgisayarı bunları ekleyerek yapabileceğim en iyi sistem haline getirdim ve 3300 TL'ye satın aldım.

Oyun bilgisayarı arayanlar için birebir bilgisayardır. Tüm oyunları FULL grafik ayarlarında kasmadan oynayabileceğinize emin olabilirsiniz. BİLGİSAYARIN ÇİFT FAN SİSTEMİ yanında bir de istediğinizde açıp kapatabileceğiniz SÜPER SOĞUTMA SİSTEMİ olduğunu da ekleyeyim.

Ayrıca 17.3 boyut ekranda dizi, film, oyun daha bir güzel gelecektir.

Bilgisayarın 8 ay daha garantisi bulunmaktadır.

BİLGİSAYARI SATIN ALAN KİŞİYE ORJİNAL LİSANSLI WİNDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİNİ ve ORJİNAL LİSANSLI OFFICE 2013'ü HEDİYE OLARAK KURUP GÖNDERECEĞİM.

AYRICA BİLGİSAYAR YANINDA KABLOSUZ LOGITECH MOUSE, MOUSA PAD ve ORJİNAL "MONSTER" MARKA BİLGİSAYAR ÇANTASINI DA YANINDA HEDİYE GÖNDERECEĞİM.

Bilgisayarın genel bilgileri şöyledir:

Notebook Serisi ABRA A7
    İşlemci Mimarisi 4.Nesil Haswell
    İşlemci Serisi Intel® Core™ i7
    İşlemci Kod Adı Intel® Core™ i7-4700MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.40GHz > 3.40GHz; 47W; 22nm
    Chipset Intel® HM87 Express Chipset
    VGA Belleği 2GB
    VGA Bellek Veri Yolu 128-Bit
    VGA 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX860M 128-Bit DX11.2
    Çözünürlük 1920 x 1080
    Ekran Boyutu 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran
    Sabit Disk Türü SATA
    Sabit Disk Kapasitesi 128 GB (SSD)
    Bellek 16GB (2x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz SODIMM

Bilgisayarın fiyatı 2575 TL'dir.

Telefonumda arıza olduğu için şu an resim çekemiyorum. En yakın zamanda resimleri de ekleyeceğim. O zamana kadar temsili resimler ekliyorum.

İyi alışverişler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SemihDulger -- 6 Eylül 2015; 2:48:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.