Şimdi Ara

Oyuncular için çift ekran kartlı laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda aradığım sisemi buldum. Fiyatlar havada uçuyor ama insanın aklı gidiyor. konuyu yanlış bölümde açmadım.
    ntel Core 2 Extreme QX6850 işlemci olmasına dikakt çekmek amacıyla bu bölümde açmayı uygun gördüm.

Halil Mollaoğlu (chip.com.tr)

Masaüstü gibi performans veren dizüstü tanımına tam da uyan bir laptop Schenker tarafından üretildi.

Schenker firması bugün SLI modunda çalışan iki GeForce 8800M GTX'e sahip D901C dizüstü serisini tanıttı. Cihazlar Mart 2008'den itibaren temin edilebilecek. Maksimum konfigürasyona sahip modelin fiyatı yaklaşık 7800 Dolar (yurtdışı fiyatı).

Bu konfigürasyon Intel Core 2 Extreme QX6850 (dört çekirdekli), iki GeForce 8800M GTX, 4 GB RAM, üç adet 320 GB'lık sabit disk ve Blu-ray desteği olan bir kombo-yazıcıyı temel alıyor. İşletim sistemi olarak Windows Vista Ultimate geliyor.

Minimum konfigürasyon ise Core 2 Duo E6550, bir GeForce 8800M GTX, 1 GB RAM, bir adet 80 GB sabit disk ve Windows Vista Home Premium ile birlikle geliyor. Bu sistemin fiyatı yaklaşık 3500 Dolar (yurtdışı fiyatı).

Bu sistemde bir laptopa bu kadar para verilirmi bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigSexy -- 17 Nisan 2008; 16:45:00 >

• laptopta oyun oynanmaz.
    onun pili 1 saat gider.piriz masa felan bulacan.o zaman laptop a ne gerenk var
    fiyatlara değinmiyorum bile
  • HAAKKETEN BİR LAPTOP OYUN İÇİN İDEAL DEGİLDİR BİR MASÜSTÜYLE DAHA İYİ PERFOMANS ALIRSIN
  • sen zaten hayal aleminde yaşıyosun yaw
  • laptopta oyun mu oynanır yaa
  • Harbiden ya Laptop da oyun oynamak çok zor. Zaten bir işlem yaparken kasıldığında ya da hafif donma yaptığında sinirden çok güzel oyunlar oynuyorum kendi halimde :) gerek yok yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintage -- 19 Nisan 2008; 2:25:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.