Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,1.90,100kg için hangi koltuğu önerirsiniz ? Ve kaç güne gelir bu gün sipariş geçmeyi düşünüyorum.Acil ihtiyacım var da.

• Ben puhra aldım. Objektif yorumlarımı yapmak isterim

Öncelikle ürün oyuncu değil ofis koltuğu ve 600 lira

Oturma süngeri bir tık sert bence. Sırt kısmı ergenomik değil. Sırt desteği (yukarı aşağı giden) acıtıyor baya onu direk kullanmıyorum.

Tekeler güzel ayak kısmı kaliteli ama bazen ayak çarpınca can acıtıyor. Normal ofis için yapılmış. Normalde ayakkabı ile sorun olmaz ama evde kullanıyorum.

Kol destekleri iyi. Yukarı aşağı sağ sol ayarı VS sorunsuz. Sadece plastik çok düz ve ergonomik değil can acıtıyor. Bombeli plastik olsa can acıtmayabilir kullanırken

Sırt kısmı cidden kötü bir tasarıma sahip. Oturup iş yaparken iyi beş sırt desteği yok. Açısı da bence hatalı. Belki çok kilolu insanlara rahat geliyordur bilemem.

Koltuğun malzemesi genel olarak iyi. Arkaya yatma, aşağı yukarı inme VS sorunsuz.

Ancak rahat değil gibi boyun ağrısı yapıyor bende.

Bilsem farklı model alırdım. Büyük ihtimalle oyuncu koltuğu alırdım böyle olduğu bilsem çünkü onlar daha düz ve ergonomik duruyor.

Puhra modelini tavsiye etmem.

Sırt kısmı yüzünden bu yorumu yapıyorum. Yoksa ürün bence parası için iyi. Sağlam bir ürün yani. Ergenomide sınıfta kalıyor. Sırt kısmına kendim yastık VS ile çözüm bulmaya çalışıyorum.

Şimdi gidip xprime king koltuğu alır mıyım bilmiyorum gerçekten. Yani kullananların yorumları kıymetli. Görselden anlamak zor. İstanbul'dayım mağazaya gidebilirim mesela ama virüs olduğu için bu riski almak istemem.

Firma make to order modeli ile çalışıyor anladığım kadarıyla yani stokları yok. Gayet doğal şu kriz ortamında. Tabi 20 gün falan üretimi bekliyorsunuz.

Kargoya verilirken balon koruyucu veya kağıt gibi önlem alsalar daha iyi olur iki taraf içinde. Malum ağır bir teslimat ve firmalar şuan zor koşulda ürün taşıyor.

Bir yandan ufak hacimde ve yerli firmalara destek olmak istiyorum Bi yandan da işte bürosit alsaydım bu sorunları yaşamayacsğımı biliyordum ancak bürosit koltuklar hiç ucuz değil. Yani işte son cümlede herşey özetleniyor.

Kol kısmına velcro ile deri kaplama falan mı taksam diye düşünüyorum kolum acımasın diye.

Bakalım. Eğer ürünü dışarıdan hafif müdahale ile konforlu hale getirirsem editlerim burayı.

Koltukta öne kayma arkaya gitme sallanma VS gibi sorunlar olmadı. Yani yapım kalitesi fena değil. Dediğim gibi sorunlar daha çok tasarım kaynaklı bence. Koltuk üretmenin zor olduğunu bildiğim için bir şey demiyorum her firmanın her modeli ünlü tasarımcılar ile yapma gücü yok. Veya en iyi tasarımcıları argecileri çalıştırma gücü de yok. Deneme yanılma işi biraz. Öyle olsa o koltuk zaten 600tl değil 2500tl olurdu. Ama ne olurdu aşırı konforlu olurdu 😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 gun once winner model koltuk geldi, yurtici kargo hizli calisiyor aras kargo 1 gun gec geldi one modeli icin. Winner modelinin sag kolcagi ilk denememde icindeki bir seyler kirildi. Direnc gostermeyince daha fazla dondugunu dusundum oyle degilmis. Onu nasil duzeltebiliriz? One modeli gercekten 1.60 icin daha uygun. Winner modelinin malzemesinden bunda da kullanilmasi lazim cunku terletmiyor da bunaltmiyor da. Fiyatin 894 tl oldugu satisin ekran goruntusunu aldim. Linkini de alta ekliyorum.

https://ofisel.com/917-xprime-winner-terletmez-oyuncu-koltugu
    Xprime Oyuncu Koltukları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Neden bu kadar pahalı? Xdirve oyuncu koltukları da aynı, sizde aynısınız. Avrupa'da 300-500 dolar arası satılan koltuklar Türkiye'de birim fiyatı olarak aşırı pahalı.

Bir koltuktan yüzde yüz kar mı ediyorsunuz? Atıyorum işçiliği ve maliyeti 500 lira ise 500 lirada siz mi koyuyorsunuz?

Özellikle oyuncu koltuğu adı altında çok güzel fiyat iteleme taktiği seziyorum bu işlerde.

Şu koltuğun maliyeti en üst limitten kaç para ya? En fazla 150 lirayı geçmez.

Merhabalar;

Öncelikle Maliyetler konusunda detaylı bilgi sahibi olmadan bu şekilde yorum yapmanız üzücü. Türkiye Rakamlarını Avrupa rakamları ile kıyaslamak en baştan hata. Deri, Sünger gibi malzemelerin her ne kadar da Türkiye'de yerli üretim olsa bile Ham madde dolar bazında Yurt dışından gelmektedir.

Eğer düşük Kalite ile Oyuncu Koltuğu Almak isterseniz elbette alabilirsiniz lakin Xprime Oyuncu Koltuklarında Kaliteyi ön planda tutuyoruz. Bizim fiyatlarımız da şişirilmiş karlılık olmadığı gibi bahsi geçirdiğiniz markaları detaylı özelliklerini inceleyip yorum yapsanız daha yapıcı olabilirdi. Mesela bizde 3D kolçak, Çift Kol mekanizma ,180 Derece Geriye Yatma, 93 Cm Sırt Yüksekliği ve 65 Dansite Yoğun Sünger Kalitesindeki koltuk modellerinin tüm markalardaki karşılığı abartısız 1.900 TL ile 2.500 TL arasındadır. Bizim Şu anda satış rakamımız karlılık yok denecek az olup 1.199 TL'dir. Aradaki fiyat farkını siz düşünün !

Deri kalitesi düşer, Sünger Kalitesi Düşer, Tek Kol Mekanizma kullanıp, kalın Metal ayak yerine ince bir metal ayak ile normal klasik teker ile desteklediğinizde karşınıza akıl almaz rakamlar çıkar lakin biz uzun ömürlü ve Kaliteden taviz vermeme prensipleri ile hareket ediyoruz.

Kaliteli bir Oyuncu Koltuğu Satın Almak istiyorsanızwww.xprime.com.tr sizin için doğru adres olacaktır. yeni çıkan Geriye yatma yer almayan ve Tek Kol Mekanizmalı Oyuncu Koltuğumuz Satışa Açıldı. Eğer Talep edersenizhttps://xprime.com.tr/406-xprime-plus-oyuncu-koltugu Linkten detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dufiwn

300-400 TL ye nasıl bir koltuk önerirsiniz?

Merhabalar;

300-400 TL aralığındawww.ofisel.com sitemizdeki çalışma koltuğu modellerimizi inceleyebilirsiniz efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miga

Alamıyoruz yinede teşekkürler  

Başka Bahara o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A42F484D4

Merhaba,1.90,100kg için hangi koltuğu önerirsiniz ? Ve kaç güne gelir bu gün sipariş geçmeyi düşünüyorum.Acil ihtiyacım var da.

Merhabalar,

1.90 boy ve 100 KG için Xprime King Oyuncu Koltuğu Modelini önermekteyiz.https://xprime.com.tr/402-xprime-king-oyuncu-koltugu Linkten Tüm Xprime King Oyuncu Koltuğu Modellerimize ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Ben puhra aldım. Objektif yorumlarımı yapmak isterim

Öncelikle ürün oyuncu değil ofis koltuğu ve 600 lira

Oturma süngeri bir tık sert bence. Sırt kısmı ergenomik değil. Sırt desteği (yukarı aşağı giden) acıtıyor baya onu direk kullanmıyorum.

Tekeler güzel ayak kısmı kaliteli ama bazen ayak çarpınca can acıtıyor. Normal ofis için yapılmış. Normalde ayakkabı ile sorun olmaz ama evde kullanıyorum.

Kol destekleri iyi. Yukarı aşağı sağ sol ayarı VS sorunsuz. Sadece plastik çok düz ve ergonomik değil can acıtıyor. Bombeli plastik olsa can acıtmayabilir kullanırken

Sırt kısmı cidden kötü bir tasarıma sahip. Oturup iş yaparken iyi beş sırt desteği yok. Açısı da bence hatalı. Belki çok kilolu insanlara rahat geliyordur bilemem.

Koltuğun malzemesi genel olarak iyi. Arkaya yatma, aşağı yukarı inme VS sorunsuz.

Ancak rahat değil gibi boyun ağrısı yapıyor bende.

Bilsem farklı model alırdım. Büyük ihtimalle oyuncu koltuğu alırdım böyle olduğu bilsem çünkü onlar daha düz ve ergonomik duruyor.

Puhra modelini tavsiye etmem.

Sırt kısmı yüzünden bu yorumu yapıyorum. Yoksa ürün bence parası için iyi. Sağlam bir ürün yani. Ergenomide sınıfta kalıyor. Sırt kısmına kendim yastık VS ile çözüm bulmaya çalışıyorum.

Şimdi gidip xprime king koltuğu alır mıyım bilmiyorum gerçekten. Yani kullananların yorumları kıymetli. Görselden anlamak zor. İstanbul'dayım mağazaya gidebilirim mesela ama virüs olduğu için bu riski almak istemem.

Firma make to order modeli ile çalışıyor anladığım kadarıyla yani stokları yok. Gayet doğal şu kriz ortamında. Tabi 20 gün falan üretimi bekliyorsunuz.

Kargoya verilirken balon koruyucu veya kağıt gibi önlem alsalar daha iyi olur iki taraf içinde. Malum ağır bir teslimat ve firmalar şuan zor koşulda ürün taşıyor.

Bir yandan ufak hacimde ve yerli firmalara destek olmak istiyorum Bi yandan da işte bürosit alsaydım bu sorunları yaşamayacsğımı biliyordum ancak bürosit koltuklar hiç ucuz değil. Yani işte son cümlede herşey özetleniyor.

Kol kısmına velcro ile deri kaplama falan mı taksam diye düşünüyorum kolum acımasın diye.

Bakalım. Eğer ürünü dışarıdan hafif müdahale ile konforlu hale getirirsem editlerim burayı.

Koltukta öne kayma arkaya gitme sallanma VS gibi sorunlar olmadı. Yani yapım kalitesi fena değil. Dediğim gibi sorunlar daha çok tasarım kaynaklı bence. Koltuk üretmenin zor olduğunu bildiğim için bir şey demiyorum her firmanın her modeli ünlü tasarımcılar ile yapma gücü yok. Veya en iyi tasarımcıları argecileri çalıştırma gücü de yok. Deneme yanılma işi biraz. Öyle olsa o koltuk zaten 600tl değil 2500tl olurdu. Ama ne olurdu aşırı konforlu olurdu 😄😄
    Merhabalar;

Öncelikle Purha Modeli bir Oyuncu Koltuğu değildir fakat Ofis Koltuğu olarak çok fazla tercih edilen modeller arasında. Detaylı geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz fakat kişiye ve vücut yapısına göre bu durumlar değişebilir çünkü Bel desteğindeki durumdan ve Sırt alanındaki rahatsız edici olumsuz geri bildirimini Ofisel Purha Modelimiz için ilk kez aldık fakat kendimizi değerlendirip arge konusunda ilgili üründe kullanımlar arttırılacaktır.

OFİSEL olarak Tüm koltuk Modellerimizi ilk önce en yoğun ortamlar ve zamanlarda bizler test ederiz ve ürünlerde gördüğümüz rahatsızlık ve olumsuzlukları kendi içimizde satışa sunmadan önce aksiyon alırız.

Geri Bildiriminize istinaden ilgili ürün ile alakalı bir detaylı inceleme ve testler tekrar yapılacaktır.

Değerli ve samimi geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: spookyman15

2 gun once winner model koltuk geldi, yurtici kargo hizli calisiyor aras kargo 1 gun gec geldi one modeli icin. Winner modelinin sag kolcagi ilk denememde icindeki bir seyler kirildi. Direnc gostermeyince daha fazla dondugunu dusundum oyle degilmis. Onu nasil duzeltebiliriz? One modeli gercekten 1.60 icin daha uygun. Winner modelinin malzemesinden bunda da kullanilmasi lazim cunku terletmiyor da bunaltmiyor da. Fiyatin 894 tl oldugu satisin ekran goruntusunu aldim. Linkini de alta ekliyorum.

https://ofisel.com/917-xprime-winner-terletmez-oyuncu-koltugu
    Merhabalar;

Yaşadığınız hasar durumu ile alakalı Whatsaap destek hattımız ile iletişime geçiniz. Aşağıda belirtilen rakam gerçek bir rakam olmayıp sitemizde yapılan anlık güncelleme ile hataya düşen bir görünümdür. tarayıcınızın Geçmişini temizlemeniz halinde doğru rakamı görürsünüz.

• Xprime Oyuncu Koltukları

Fileli Oyuncu Koltuğu Modelimiz olan Xprime Plus Oyuncu Koltuğu Satışa Sunulmuştur. Xprime Plus Oyuncu Koltuğunda Geriye yatma yer almamakta olup kollar sabittir. Bu Özellikleri kullanmayan kişiler için özel tasarlandı. Geniş oturma alanı ve 120 KG Ağırlık Kapasitesi ile bir çok kişinin aradığı ürün olma yolunda. En Önemli özelliği ise sadece 699 TL Fiyatta satışa sunulmuştur.

Xprime Plus Oyuncu Koltuğu Serisi ile Pro Oyuncu Koltuklarında kullanılmayan fazla özelliklerinden arındırılmış, Sade Tasarımı ve Fileli Hava alan Kumaş Dokusu ile terletmelere yol açmayan Xprime Plus Oyuncu Koltuğu sizler için özel olarak tasarlandı. Dolgun Boyun destek yastığı ile size rahatlığı ve konforu sağlayacak olan Plus Oyuncu Koltuğu serisi ile çok daha uzun saatler çalışma imkanı bulacaksınız. Xprime Plus Oyuncu koltuğu modellerini ve en uygun fiyatlarahttps://ofisel.com/918-xprime-plus-oyuncu-koltugu adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

• xprime king modeline ne zaman kumaş seçeneği eklenecek acaba ?

• mesajım bulunsun yerinde görüp almak istiyorum.

inceleme videolarında özellikle oturma kısmında sarkma veya bolluklar var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draw1907 -- 17 Ekim 2020; 23:2:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rulingx33

xprime king modeline ne zaman kumaş seçeneği eklenecek acaba ?

Emin olmamak ile birlikte daha pahalı olma ihtimali yüzünden yapmıyor olabilirler. Çünkü kumaş kaplamak için daha sert sünger kullanma zorunluluğu ortaya çıkabilir . Aynı sünger ile yaparsa sünger kullandıkça, yumuşadıkça kumaş sarkma , katlanma falan filan yapabilir gibime geliyor. Öyle olmaması ve sabit kalması için daha pahalı ve sert ve kolayca esnemeyen yumuşamayan sünger kullanılması gerekiyor olabilir. Diğer olasılık da suyu hemen emmiyecek biraz da olsa direnecek kumaş pu deriden pahalı olabilir. Bir diğer olasılık da şu olabilir ; aynı kategoriye girmesede mesela son yıllarda oyuncu mouselarının yan kısımları kaucuk kaplanır oldu. Yok daha rahat tutuş sağlasın az terletsin vs vs diye. Ama o kaucuklar hemen erimeye başlıyor, mouseun yapısı bozuluyor ve ister istemez 2 sene sonra falan değiştirmek istiyorsun. Eskiden öylemiydi, alıyorduk microsoft veya logitech mouse 10 sene banamısın demiyordu. İşine gelmedi firmaların. Kullanıcıların 2-3 sene içerisinde yeniden alması onlar için çok büyük kazanç. Benim bu PU leather konusunda düşüncelerim de o yönde. Firmalar bu PU leather olayında diretiyor. Genelde de 2-3 sene sonra pul pul dökülmeler başlıyor. Cünkü insanız ve terliyoruz dünyanın her yerinde öyle. 2-3 senede bir koltuk yeniletmek koltuk firmalarının işine gelir. Yapılsın secretlabs titanın kumaş kaplı koltuğu gibi. Alalım senelerce kullanalım. Adamlar kumaş versiyonu için daha fazla para istiyor. Daha çok dayanıcagı pul pul dökülmeyeceği belli tabiki o yüzden pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namor -- 18 Ekim 2020; 2:24:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

mesajım bulunsun yerinde görüp almak istiyorum.

inceleme videolarında özellikle oturma kısmında sarkma veya bolluklar var sanırım.

Merhabalar;

ürünlerimizde kesinlikle sarkma ve bolluklar yer almaz, Bu tip durumlarda her daim destek olmaktayız. İzmir ve İstanbul Mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Yerinde daha doğru karar vereceğinize şüphemiz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namor

Emin olmamak ile birlikte daha pahalı olma ihtimali yüzünden yapmıyor olabilirler. Çünkü kumaş kaplamak için daha sert sünger kullanma zorunluluğu ortaya çıkabilir . Aynı sünger ile yaparsa sünger kullandıkça, yumuşadıkça kumaş sarkma , katlanma falan filan yapabilir gibime geliyor. Öyle olmaması ve sabit kalması için daha pahalı ve sert ve kolayca esnemeyen yumuşamayan sünger kullanılması gerekiyor olabilir. Diğer olasılık da suyu hemen emmiyecek biraz da olsa direnecek kumaş pu deriden pahalı olabilir. Bir diğer olasılık da şu olabilir ; aynı kategoriye girmesede mesela son yıllarda oyuncu mouselarının yan kısımları kaucuk kaplanır oldu. Yok daha rahat tutuş sağlasın az terletsin vs vs diye. Ama o kaucuklar hemen erimeye başlıyor, mouseun yapısı bozuluyor ve ister istemez 2 sene sonra falan değiştirmek istiyorsun. Eskiden öylemiydi, alıyorduk microsoft veya logitech mouse 10 sene banamısın demiyordu. İşine gelmedi firmaların. Kullanıcıların 2-3 sene içerisinde yeniden alması onlar için çok büyük kazanç. Benim bu PU leather konusunda düşüncelerim de o yönde. Firmalar bu PU leather olayında diretiyor. Genelde de 2-3 sene sonra pul pul dökülmeler başlıyor. Cünkü insanız ve terliyoruz dünyanın her yerinde öyle. 2-3 senede bir koltuk yeniletmek koltuk firmalarının işine gelir. Yapılsın secretlabs titanın kumaş kaplı koltuğu gibi. Alalım senelerce kullanalım. Adamlar kumaş versiyonu için daha fazla para istiyor. Daha çok dayanıcagı pul pul dökülmeyeceği belli tabiki o yüzden pahalı.

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

Çok Haklısınız efendim, Standart ofis koltuklarında kullanılan fileli kumaş malzeme sıkıntı yaratmakta olmasından dolayı Ofisel olarak Oyuncu Koltuklarına Özel Fileli Kumaş ürettirdik ve haliyle fiyatlar standart kumaş üstü fiyatlara sahip. Xprime Winner Modelimizde çok güzel geri dönüşler aldık. Bunun Yanında Xprime King modeli için de hazırlandı. Patent işlemler tamamlandı.

Önümüzdeki hafta içinde Xprime King Modeli de King Plus olarak satışa açılacaktır. 1499.90 TL Fiyata olucak olup terletme vb durumlara kesin çözüm olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

Çok Haklısınız efendim, Standart ofis koltuklarında kullanılan fileli kumaş malzeme sıkıntı yaratmakta olmasından dolayı Ofisel olarak Oyuncu Koltuklarına Özel Fileli Kumaş ürettirdik ve haliyle fiyatlar standart kumaş üstü fiyatlara sahip. Xprime Winner Modelimizde çok güzel geri dönüşler aldık. Bunun Yanında Xprime King modeli için de hazırlandı. Patent işlemler tamamlandı.

Önümüzdeki hafta içinde Xprime King Modeli de King Plus olarak satışa açılacaktır. 1499.90 TL Fiyata olucak olup terletme vb durumlara kesin çözüm olacaktır.

Alıntıları Göster

kumaş modelini bekliyordum ama bu fiyattan çıkacaksa beklemeye değmez farklı bi model arayışına girmek en iyisi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

Alıntıları Göster

Bu bahsettiğiniz yeni gelecek olan model her yeri mi kumaş olucak yoksa sadece sırt kısmının ortası ve oturma kısmının ortası mı olucak winnerdaki gibi ? İnşallah bir gün imkanınız olur da bahsettiğim titan modeli gibi full kumaş kaplama bir model tasarlarsınız. PU leatherdan çok çekmiş biri olarak sadece kumaş olan rahat bir koltuk bulduğum gün onu satın alıp koltuğumu yenileyeceğim. Şu an için direniyorum. Yatağa çarşaf geçirir gibi koltuğu sardım öyle kullanıyorum idareten , yoksa parke zeminden yapışmış derileri bastıra bastıra elle silmek gerekiyor. Tam bir ızdırap.

Bu konudan bağımsız dikkatimi çeken bir şey oldu. Tanıtım videolarınızda koltukların en alt seviyesi baya yüksek geldi. Şu an kullandığım koltuk yerle arasında 35cm civarı kalacak şekilde alçaltılabiliyor. Bu alçaltmayı engelleyen mekanik bir durum mu var acaba yoksa tamamen tercih meselesi mi ?

Edit: Yazdıktan sonra en yeni videonuza baktım, zaten bu olayı değiştirmişsiniz king ekstra videosunda :D . Daha alçağa inebiliyor artık, görmeden yazmış bulundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namor -- 18 Ekim 2020; 3:6:40 >

• Merhabalar,

Bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle winner modeli için geriye yaslanmayi kilitleyen kol mevcut mu videonuzda king için gösterdiniz fakat winner olanında göremedim. Eğer mevcut değil ise ne gibi dezavantajları olabilir bilgilendirirseniz sevinirim.

Diğer sorum ise bel yastığını çıkarma seçeneğini King modeline ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz veya King modeli siparişini verirken bu seçeneğin varlığını talep edebiliyor muyuz? Benim fikrimi baya etkiliyor çünkü çoğu pozisyon için bazı rahatsızlıklar oluşturuyor.

Son olarak da, İstanbul'da mağazanız açıldı mı? Açıldıysa adres bilgilerini paylaşır mısınız? Siz de taktir edersiniz ki kişiye göre bu kadar değişken bir şey olan koltuğu deneyip almak izlemekten çok daha faydalı olur:)

Sorularımdan bağımsız olarak bu ilgi alakanızı gerçekten tebrik etmek istiyorum; her yoruma yetişip cevap vermeye çalışmanız, her ürününüz hakkında bu denli ayrıntılı bilgiler verip videolar çekiyor olmanız gerçekten takdire şayan.

İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conviously -- 18 Ekim 2020; 3:52:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fiyatlarınız yüksek. 3-5 daha verip garanti markalara yönelmeye sebebiyet veriyor. Bu sektörün içinde yönetici olarak bulundum. Mobilya koltuk vs ebat bazında birim maliyetleri bilirim. Gaming koltuk olması bunu değiştirmiyor.Gaming adı altında Abartılmış fiyat skalası içinde satılıyor ürünler. Benim dikkatimi çekti yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın almış olduğum Xprime One 2 haftalık kullanım sonrası ürün hakkında yorum yapacağım. Ağır sağlam ve konforlu, ürünün fiyatı gözüme başlarda yüksek görünsede hem kullandıkça hissettiğim konfor hemde yabancı para cinsinin artışı ödediğim 1.025TL gözümde küçülttü. Ürünü arkaya geniş yatırdığım ve geriye doğru yatarken düşecekm miyim diye biraz ekstrem zorladım. Sıkıntı çıkarmadı ama ürünün yerden yüksekliği 50CM bu biraz fazla yüksek 1.70-1.75 boyundaysanız öyle ekrana yumulup tabura moduna geçemiyorsunuz. Diğer markalarada baktım onlarında yerden min uzunluk 47-50cm başlamakta ilerde 40cm versiyonu çıkarsa yani daha kısa amortisor bunu birine iteler onu alırım.

Genel itibariyle 10/7.5 ürün aynı fiyata 10/8-9 ürün yok bunu net söylebilirim çünkü muadiller 2.000TL başlıyor. Oturduğunuz yer çok geniş özellikle benzer bir firmanın buna yakın olan fiyat ürünlerinin yorumlarında oturduğum yer dar hafif rahatsız edebilir bilgisine karşılık bu ürünü aldım.

Yorumlar da dikkatimi çekmişti koltuğu beğenenler farklı bir Gaming Chair'dan geçmemişler diye ne yazık ki bende normal bir ofis koltuğundan buna terfi ettim. Memnuniyet tecrübemi buna göre yazdım daha önce oyuncu koltuğu kullanan arkadaşların yorumlarınıda merakla beklemekteyim. Şüphesiz ki onlar daha doğru bilgilendirme yapacaklardır alacak arkadaşlara ve farklı marka tercih edecek arkadaşlara'da

hayırlı olsun.

https://www.hizliresim.com/P68co3

https://www.hizliresim.com/VQ5brd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayfearguideyou -- 18 Ekim 2020; 19:20:13 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.