Şimdi Ara

Oyuncu isimleri orijinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mrb. Şöyle bir sıkıntı var oyunda bugün oynuyorum mesela kaydediyorum oyunu çıkıyorum öbür gün açtığımda oyncu isimleri değişmiş oluyor neden kaynaklanır bu oyun orijinal . Sildim yeniden yükledim olmuyor. Başına gelen var mı böyle bir sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Real name fix diye birşey var onu indir uygula
    Yani sahte isim lisanslarını indirceksin sorun kalmaz

Bu arada hangi takım veya oyuncularda öyle gözukuyor ?
    Oyun orjinal derken steamden mi oynuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 19 Aralık 2015; 18:12:37 >
  • benim de aynı sorun var bütün oyuncuların isimleri degişiyor sadece almanya falan degil. kapatıp girince düzeliyo bi süre sonra tekrar fake isimler ortaya çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Real name fix diye birşey var onu indir uygula
    Yani sahte isim lisanslarını indirceksin sorun kalmaz

Bu arada hangi takım veya oyuncularda öyle gözukuyor ?
    Oyun orjinal derken steamden mi oynuyorsunuz

Evet hocam oyun steamdan oynuyorum
    ilerliyorum ne güzel Bi anda herşey batıyor ,
    Denedim takımlar
    Psv
    Arsenal
    Wolfsbur
    Beşiktaş

• Kardeşim şimdi öncelikle arsenal ajax vs dedin kafam karıştı çünkü sahte isimler genelde almanya milii takım oyuncuları japonya veya onun gibi şeylerde sabit sorun herkes de oluyor. Senin ki farklı durum tabi.

Neyse şimdi ben oyunu açarken veritabanı büyük ve ayarlardan sahte personel isimleri kullan dedim. Ama oyuncu isimleri hatasını yukarıda dediğim şeyler dışında yaşamadım.

Sana tavsiyem şu ;

1- Steam açıyorsun ve kütüphaneden oyuna geliyorsun mause ile sağ tuş yapıyorsun.

2- özelliklere tıklıyorsun oradan yerel dosyalar ve açılan pencerede oyunun dosyalarını doğrula diyorsun. Oyunda eksik olan dosyayı indirmeye başlayacak ( aynı zamanda crash dump) için de bir çözüm bu.

Son olarak sahte isim lisans yaması indirmelisin.

http://www.fmscout.com/a-fm16-real-names-license-fix.html

İndirmen gereken dosya bu en alta dogru in nereye atıcaksın veya yüklüceksin yol gösteriyor anlatmışlar.

Buraya kadar herşey tamamsa oyunu aç ve gir tercihlerden arayüz bölümüne gel

Gecici dosyaları temizle diyeceksin ve hemen ardından temayı yeniden yükle diceksin.

Sonucu buraya yazarsan sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.