Şimdi Ara

OYUNCU İÇİN KABLOSUZ KLAWYE FARE TAWSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YENİ BİR SİSTEM TOPLAYACAĞIM FAKAT TV DEN OYUN OYNADIĞIM İÇİN HEM UZAKLIĞI 2 M. HEMDE ÇOK DUYARLI 1 SET ALMALIYIM 60$ CİWARI SAĞLAM 1 SET TAWSİYE EDERMİSİNİZ?KULLANAN ARKADAŞLAR KANIMCA DAHA YARARLI OLACAKTIR.

• ben a4 tech anti rsi kullanıyorum gayet güzel 39 $ + kdv galiba fiyatı da iyi bi set yani
  • kablosuz klavye mouse kullandım ve eğer amaç oyunsa kablosuza yaklaşma ne olursa olsun kablolu al.
  • walla bende çoğunlukla oyun için bilg kullanıyorum. başta microsoft wireless set almıştım ama oyunlarda sorun oluyo(gecikme). ben senin yerinde olsam iyi bi kablolu(usb) set alırım ve onu usb kablosu ile uzatıp onu kullanırım.

• ben oyunlarda herhangi bi sorunla karşılaşmadım gecikme gibi
  • KABLOLARLA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM FAKAT CALL OF THE DUTY MANYAĞI OLDUM ONLİNE OYNUYORUM MİCROSOFT SET WAR ELİMDE AMA PEK MEMNUN DEĞİLİMALICIYI DİBİNE KADAR GETİRSEMDE BAZEN DELİ EDİYOR LX 500 Ü DUYDUM AMA KULLANANINIZ WARMI ACABA?
  • benim de aklımda kablosuz bi set yok. ama fps oyunlarında kablolu ile kablosuz mouse farkediyo. en mantıklısı emreyildirimgs ninde dediği gibi usb ile uzatmak.
  • EteRn@ll gibi ben de aynı seti tavsiye edecem. bu setten sonra kablolular bana çok hantal geliyo. bu arada microsoft wireless set de kullandım; onlarda pili iktisatlı kullanmak adına farenin tepki süresi düşürülmüş. ama a4tech setle hiç sorun yaşamadım.
  • dostum çok başın ağrır bu kablosuz set'lerle..elimden geçti bi kere allah korusun 2. kez kablosuz almam..ne gerek war yaa kablosu olsa n'olcak sen oyununu kral gibi oyna kabloluyla..ama illede kablosuz diosan Marka olarak LOGITECH öneririm
    quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

kablosuz klavye mouse kullandım ve eğer amaç oyunsa kablosuza yaklaşma ne olursa olsun kablolu al.
  • yaw bende microsoft wireless optical desktop comfort edition war ve klavyesinden hiç memnun deilim...aynı anda birden fazla tuşu algılayamıyor...zor algılıyor yane birkaç deneme yapmak lazım...onun dışında oyunlarda adam W tusu ile ilerliyor deilmi...o W tuşuna uzun sure basılı tutnca klavye bu sefer tuşa basmamışsın gibi davranıyor ve yurutmeye çalıştığınız adam duruyor.algılamamaya başlıyor yane uzun sure basılı tutunca bir tuşa...yane oyunlar da klavye sert kullanılır ya....bu klavye sert kullanım için üretilmemiş....oyun oynanmıyor...yumuşak kullamak lazım ki o zaman manyak oluyor....ben de şu an 5 ytl lik kablolu klavye takılı..ve oyunlarda tak tuk baskı şiddet uygulayabiliyorum klavyeye ve kaldırıyor eli mahkum.....ama wireless ler nazik....ondan OYUN İÇİN KABLOLU....ama fareyi kablosuz alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 20 Mart 2006; 2:08:25 >
  • hız istiyorsan kablolu alacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

kablosuz klavye mouse kullandım ve eğer amaç oyunsa kablosuza yaklaşma ne olursa olsun kablolu al.

+1

ayrıca bir iki gün önce açtığım bir konu yardımcı olabilir.sonuçta ecuz setlerde benzer sorunlar var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_6266396/mpage_1/key_//tm.htm#6276833
  • a4 tech anti rsi multimedya desktop zoom müthiş bişi kardeş ama kablolu bencede en iyisi
  • Ben bir oyuncu olarak (aşağı yukarı 10 sene) kablosuz setleri tavsiye etmem.Her türlü oyunu oynadım.Cs hastasıyım ve inan bu tarz oyunlarda kablosuz setler reflekslere yetişemiyor.
  • Tavsiye etmeyenlere saygı duyaraktan ben tavsiye ediyorum. Çok pro bir oyuncu değilim ama NFSMW Far Cry Call of Duty 2 oynadım bu setle ve hepsinde kabloluldan farkı bir paerformans almadım. Bu arada setim Logitech LX500 ayrıca genel anlamdada çok memnunum 55$ civarına bulabilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.