Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

OYUNCU İÇİN KABLOSUZ KLAWYE FARE TAWSİYESİ

14
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> OYUNCU İÇİN KABLOSUZ KLAWYE FARE TAWSİYESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      768 Mesaj
      19 Mart 2006 23:47:51 Konu Sahibi
      YENİ BİR SİSTEM TOPLAYACAĞIM FAKAT TV DEN OYUN OYNADIĞIM İÇİN HEM UZAKLIĞI 2 M. HEMDE ÇOK DUYARLI 1 SET ALMALIYIM 60$ CİWARI SAĞLAM 1 SET TAWSİYE EDERMİSİNİZ?KULLANAN ARKADAŞLAR KANIMCA DAHA YARARLI OLACAKTIR.

|
      |
      19 Mart 2006 23:52:58
      ben a4 tech anti rsi kullanıyorum gayet güzel 39 $ + kdv galiba fiyatı da iyi bi set yani
      |
      |
      And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Mart 2006 23:54:44
      kablosuz klavye mouse kullandım ve eğer amaç oyunsa kablosuza yaklaşma ne olursa olsun kablolu al.
      |
      |
      Intel Core Duo T2300 (2MB L2Cache,667MhzFSB, 1.66 Ghz), 2 x 1GB Kingston DUAL DDR2 533 MHz(4 4 4 12), ATI Radeon X1600 512MB,80GB Samsung MP0804H 5400RPM 8MB Cache, 15.4" WXGA "Diamond View", Realtek ALC260 Audio, Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11, CardReader SD, MS, MS Pro, MMC - TV OUT + DVI out, Firewire(IEEE 1394), Express Card
    • Yüzbaşı
      827 Mesaj
      19 Mart 2006 23:54:50
      walla bende çoğunlukla oyun için bilg kullanıyorum. başta microsoft wireless set almıştım ama oyunlarda sorun oluyo(gecikme). ben senin yerinde olsam iyi bi kablolu(usb) set alırım ve onu usb kablosu ile uzatıp onu kullanırım.

|
      |
      19 Mart 2006 23:56:53
      ben oyunlarda herhangi bi sorunla karşılaşmadım gecikme gibi
      |
      |
      And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?
    • Yüzbaşı
      768 Mesaj
      20 Mart 2006 00:04:02 Konu Sahibi
      KABLOLARLA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM FAKAT CALL OF THE DUTY MANYAĞI OLDUM ONLİNE OYNUYORUM MİCROSOFT SET WAR ELİMDE AMA PEK MEMNUN DEĞİLİMALICIYI DİBİNE KADAR GETİRSEMDE BAZEN DELİ EDİYOR LX 500 Ü DUYDUM AMA KULLANANINIZ WARMI ACABA?
      |
      |
      20 Mart 2006 01:37:56
      benim de aklımda kablosuz bi set yok. ama fps oyunlarında kablolu ile kablosuz mouse farkediyo. en mantıklısı emreyildirimgs ninde dediği gibi usb ile uzatmak.
      |
      |
      Asus Maximus VIII Formula // Intel Core i7 7700K // Corsair H110i // Palit Gamerock Premium GTX 1080 Ti // 16GB (8GBx2) G.Skill Trident Z 3000MHz CL16 // AOC Q3279VWF 31.5'' 2K 75Hz Freesync // Thermaltake View 31 TG RGB // Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W // Intenso M.2 Sata SSD 512GB // 250GB Sandisk Ultra 3D SSD // 1TB WD Caviar Black // Tp-Link TL-PA4010PKIT Powerline // Logitech G710 // Logitech G500 // Havit HV-MS794 RGB // Logitech G430 Headset // Logitech F710 Gamepad
    • Binbaşı
      1390 Mesaj
      20 Mart 2006 01:44:55
      EteRn@ll gibi ben de aynı seti tavsiye edecem. bu setten sonra kablolular bana çok hantal geliyo. bu arada microsoft wireless set de kullandım; onlarda pili iktisatlı kullanmak adına farenin tepki süresi düşürülmüş. ama a4tech setle hiç sorun yaşamadım.
      |
      |
      20 Mart 2006 01:45:55
      dostum çok başın ağrır bu kablosuz set'lerle..elimden geçti bi kere allah korusun 2. kez kablosuz almam..ne gerek war yaa kablosu olsa n'olcak sen oyununu kral gibi oyna kabloluyla..ama illede kablosuz diosan Marka olarak LOGITECH öneririm
      quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

kablosuz klavye mouse kullandım ve eğer amaç oyunsa kablosuza yaklaşma ne olursa olsun kablolu al.
      |
      |
      20 Mart 2006 02:06:21
      yaw bende microsoft wireless optical desktop comfort edition war ve klavyesinden hiç memnun deilim...aynı anda birden fazla tuşu algılayamıyor...zor algılıyor yane birkaç deneme yapmak lazım...onun dışında oyunlarda adam W tusu ile ilerliyor deilmi...o W tuşuna uzun sure basılı tutnca klavye bu sefer tuşa basmamışsın gibi davranıyor ve yurutmeye çalıştığınız adam duruyor.algılamamaya başlıyor yane uzun sure basılı tutunca bir tuşa...yane oyunlar da klavye sert kullanılır ya....bu klavye sert kullanım için üretilmemiş....oyun oynanmıyor...yumuşak kullamak lazım ki o zaman manyak oluyor....ben de şu an 5 ytl lik kablolu klavye takılı..ve oyunlarda tak tuk baskı şiddet uygulayabiliyorum klavyeye ve kaldırıyor eli mahkum.....ama wireless ler nazik....ondan OYUN İÇİN KABLOLU....ama fareyi kablosuz alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All_Eyez_On_Me -- 20 Mart 2006; 2:08:25 >
      |
      |
      20 Mart 2006 02:47:57
      hız istiyorsan kablolu alacaksın
      |
      |
      20 Mart 2006 09:41:39
      quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

+1

ayrıca bir iki gün önce açtığım bir konu yardımcı olabilir.sonuçta ecuz setlerde benzer sorunlar var.
      http://forum.donanimhaber.com/m_6266396/mpage_1/key_//tm.htm#6276833
      |
      |
    • 20 Mart 2006 11:16:23
      a4 tech anti rsi multimedya desktop zoom müthiş bişi kardeş ama kablolu bencede en iyisi
      |
      |
      20 Mart 2006 11:20:00
      Ben bir oyuncu olarak (aşağı yukarı 10 sene) kablosuz setleri tavsiye etmem.Her türlü oyunu oynadım.Cs hastasıyım ve inan bu tarz oyunlarda kablosuz setler reflekslere yetişemiyor.
      |
      |
      4754 Mesaj
      20 Mart 2006 17:45:51
      Tavsiye etmeyenlere saygı duyaraktan ben tavsiye ediyorum. Çok pro bir oyuncu değilim ama NFSMW Far Cry Call of Duty 2 oynadım bu setle ve hepsinde kabloluldan farkı bir paerformans almadım. Bu arada setim Logitech LX500 ayrıca genel anlamdada çok memnunum 55$ civarına bulabilirsin..
      |
      |
haberler
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,186
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.