Şimdi Ara

Oyuna yeni başladım bu başlıkta sorularımı soruyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese bu konu altında karşılaştığım sorunlarla ilgili sorularımı sormayı düşünüyorum bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Oyunu çok eskiden birazcık oynamıştım tadı damağımda kalmış biraz takılmaya oynuyorum. Önerilerinize şu lvlda şunu yap demenize açığım ayrıca güzel bir rehber varsa link alabilirim.

İlk sorum şu arkadaşlar oyuna token sistemi gelmiş 10 lvl oldum at alamıyorum çünkü at 1200 altın istiyor bu atı nasıl alacağım ayrıca tokenlerin kullanım alanlarıyla ilgili birkaç bilgi verirseniz sevinirim

• Char'ınız Çinli ise, Jangan ışınlanma yerinin önünde duran 3 NPC var, onlardan token karşılığı at alabilirsiniz. Char'ınız Avrupalı ise, Constantinople'de de ışınlanma alanın önünde aynı NPC'ler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim daha önce oradan kalkan vs almıştım ama onu görmemişim :)
  • Tekrardan merhabalar arkadaşlar kervan nasıl yapabilirim yeni sistemde npcyi nereden bulabilirim veya kervan için özel bir şehir var mı kısaca yapmam gerekenleri anlatırsanız sevinirim. Bir diğer soru olarak eskiden köpek vs vardı onları bulamadım köpek almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • Size tavsiyem kervan çekmek istiyorsanız eski job sistemi mevcut olan private serverlara yönelin.

• consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    sıkılana kadar resmi serverlarda devam etmek istiyorum da bu konuda bilginiz var mı acaba
  • Sağ tık ile yürümek mümkün müdür ? LoL oynadığım için bir alışkanlık oldu sağ tık ile yürümek bozmayayım diyorum var mı bir yolu ben bulamadım.
  • lousyd L kullanıcısına yanıt
    ben de bayağı lol oynuyorum da alışıyorsun bir süre sonra ben sağ tık ile yürüme bulamadım :d
  • Arkadaşlar hala kurt almayla ilgili soruma cevap gelmedi kurtu nereden alabilirim silkle alabilir miyim bilenler aydınlatırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acceptance

Arkadaşlar hala kurt almayla ilgili soruma cevap gelmedi kurtu nereden alabilirim silkle alabilir miyim bilenler aydınlatırsa sevinirim

Belki işine yarayan olur artık atçıda kurt satılmıyormuş arkadaşlar ya milletin kurduğu pazarlardan alacaksınız ya da silk alıp yaklaşık 14 tane felan hayvandan birini seçeceksiniz. Kervan sistemi ise eskiyle aynı sanırım düşürdüğünüz speciality goods boxları kendi mesleğinizin npcsine götürün oradan anlarsınız zaten tabii meslek seçmiş olmak gerekiyormuş.
  • İyi günler hemen hiçbir sitede gold stoğu kalmamış alabileceğim bir site bilen var mı? Themis için yaklaşık 700 m arıyorum
  • quote:

İyi günler hemen hiçbir sitede gold stoğu kalmamış alabileceğim bir site bilen var mı? Themis için yaklaşık 700 m arıyorum

gamepowerbazaar.com'dan gold alın Oceanus server'ında, salı günü Oceanus-Themis birleşecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

İyi günler hemen hiçbir sitede gold stoğu kalmamış alabileceğim bir site bilen var mı? Themis için yaklaşık 700 m arıyorum

gamepowerbazaar.com'dan gold alın Oceanus server'ında, salı günü Oceanus-Themis birleşecek.

hocam alırım da bana nasıl teslim edecekler :d
  • Donwhang silahçının önünde bekleyin, gelip exchange ile gold'u teslim etsinler.

Oceanus'a girersiniz, fazla uzun sürmez.

• bende birşey sorayım speciality goods boxlar nerede depolanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G00

bende birşey sorayım speciality goods boxlar nerede depolanıyor?

S > Job > ikinci sıradaki seriydi sanırım. Sağ tıklayınca job inventory açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 20 Mart 2017; 17:57:10 >
  • quote:

quote:

birde hocam ben job olarak hunter seçtim ama job görevleri açılmadı. seri görevler mi yoksa belli bir seviyeden sonra mı açılıyor? şuan 37 lvl oldum.
  • quote:

quote:

quote:

birde hocam ben job olarak hunter seçtim ama job görevleri açılmadı. seri görevler mi yoksa belli bir seviyeden sonra mı açılıyor? şuan 37 lvl oldum.

Ben job'u 120'ye kadar kasmıştım. 100'e kadar yaratık keserek, 120'ye kadar görev toplayarak kastım. Görevlerin kaçta açıldığını tam olarak bilmiyorum. Zaten belirli bir seviyeye kadar, yalnızca yaratık keserek gelebiliyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben job'u 120'ye kadar kasmıştım. 100'e kadar yaratık keserek, 120'ye kadar görev toplayarak kastım. Görevlerin kaçta açıldığını tam olarak bilmiyorum. Zaten belirli bir seviyeye kadar, yalnızca yaratık keserek gelebiliyorsunuz.

sağolun hocam. takma ad alıp jangan, donwhang hotan diye gidiyor göre listesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.