Şimdi Ara

Oyuna İlk BaşLarken Yaptıqınız saFLIkLar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bankada chitin ne varsa hepsi fazla yer kaplamasın die npc yiye satmam
  • Oyuna ilk başladığım da adamın elinde +8 two hundread kılıç vardı bnde onu bana satsana demiştim adam tmm gel satayım dedi 2 m ye bnde tmm dedim trade attı kabul ettim +8 two hunderıdı koydu . bnde kabul etmemiştim tradede yanacak die bakıordum ama +8 itemler ynıomuş bilmioum

Gerçi bu oyunada bşlamak saflık ama onu ayrı keseye koyalım

bide oyun ilk açldığında en güçlü yaratık dk dı 8 kişi partyde dk kesemedik bi vuruo indiriodu tw gibi bişidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbkurt -- 10 Kasım 2006; 6:46:59 >

• Bi bakıyorum adamlar oturarak ok atıyor,günlerce uğraştım yapmak için,beceremedim bi türlü.Koxp muş meger
  • quote:

Orjinalden alıntı: octai

Bi bakıyorum adamlar oturarak ok atıyor,günlerce uğraştım yapmak için,beceremedim bi türlü.Koxp muş meger

Cok komik ya
  • beni arkadaş bi kere abys e sokmuştu daha ozaman lvl 30 du. iyi hatırlıorum ordan çıkmasını bilmiodum lvl 45 e kadar orda solucan keserek kasmıştım :D
  • 4sene once ilk kekury kakakoyu kesmiştim ozamanlar ares ve diez vardi ben areste oynuyordum..
    herkez Japondu yazdıklarindan bişe anlamiyordum kekury belti hornx +3e karşi vermiştim
  • bende ezükken adamın biri arena atmıştı bende party die kabul etmiştim sonra ordan nasıl çıkıcamı ögrenene kadar 2 gün geçti
  • hatirliyorumki moradan party atmaya bilmiordum ısınlamayı bilmiordum 30 lvl kasmıstım luferde ısınladım ne yazık
  • bizim bi arkadaş 35 lvl de cz ye gitmiş tabi bilmiyo ne yapılıyo orada neyse townda çıkıyo karşıdan gelen elmorada pm atmış party pls die elmoradda buna tek atıyo tabi sonra bizimkide buna pmden başlamış sövmeye
  • bende 2 tane kekuriyi +8 stilettoyla takas yapmıstım
  • priestlerde sw war sanıodum :D
  • Şu an 74 LvL olan charımı 46 LvL e kadar maradonda kasmam.

Bir arkadaş bulmam aynı partye girmem ve arkadaşımın Orc Watchera party atması sonucu Orc Watcherın bize elinin tersiyle 2 tane kapatması.

Pelerini sağlam bir item zannetmem ve oyunda eski olan aynı zamanda oyuna başlamama neden olan arkadaşıma "Abi Pelerini Maradon dan Alsak?" gibi bir soruyla gülme krizine sokmam.

Aynı arkadaşıma "Ya kewon mu keyon mu ne var ondan yeşil bi halka düştü ne yapacam ben bunu diye" tekrardan komaya sokmam.

Trollü ilk gördüğümde "kardeş luferson nerde acaba?" diye yaklaşmam ve ters bir cevap almam.

Maradonda Kecon Fightherların orda bulunan gemiye defalarca kez binmeye çalışmam.

Centarura zr yapıp kaçmam ve arkadaşımın "az daha vursan yatacaktı" demesiyle gaza gelip 50 lvl de centaur slotuna dalıp healsiz, buffsız kesme girişimim.

Buna benzer birsürü şey vardı. Kimler geldi kimler geçti ama bundan sonra sanırım hiçbirşey eskisi kadar güzel olmayacak ...

• 10 tane absyy i 16 k dan potcuya satmam
  • aslında skill ne diye bilmiyordum sadece piresttim elimde dandig birşeyler karışık str-int-mp-dex karışık veriyodum moradonu da bilmiyordum raskele gittim ve dedimki aa burda benim kesebiliceğim canavarlar var oleey :D
  • merchanttan kekury cekmıstım 10 k ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssshealsss

aslında skill ne diye bilmiyordum sadece piresttim elimde dandig birşeyler karışık str-int-mp-dex karışık veriyodum moradonu da bilmiyordum raskele gittim ve dedimki aa burda benim kesebiliceğim canavarlar var oleey :D

Eee sen oyunu halen bilmiyorsun . Maradon da doğuyorsun zaten nasıl rastgele gittin? Hea yoksa sen Eslantta mı doğdun ...
  • benim bi salaklığım vardı warrior açmıştım o zamanlar kasma kelimesi çok güzel bişeydi ve ben çok kullanıyordum gezerken bufferın biri bana buf atardı bende millete gösterirdim bak arkadaş beni nasıl kasdı die
  • quote:

Orjinalden alıntı: :DisasteR:

beni arkadaş bi kere abys e sokmuştu daha ozaman lvl 30 du. iyi hatırlıorum ordan çıkmasını bilmiodum lvl 45 e kadar orda solucan keserek kasmıştım :D

• Ben arkadaşlarımın 45-50 lvl arasında bufferları olmadığı için beni buffer yapmaları sonucu oyuna başladım çok ısrar etmişlerdi başta ama hiç böyle grafik özürlüsü oyunları sevmem o yüzden hiç başlamamıştım. Her neyse başladık elemanlar kastırdı falan ilk gün 30 oldum görevler falan sürükleyici oluyordu. Ama onlarda yeni başladığı için buff skillinin hangisi olduğunu bilmiyorduk herkese sormamızdı sonunda bulduk aura imiş
    O char 63 oldu sattım salak gibi
  • ben ilk başladıgım da clan mrk ım wardı acaba ne işe yarıyo diye düşünüp duruyodum bigün birine gittim clan pls dedim adam 500k wer alıyım dedi bnde anlaştık dedim trade attı tabi o zmnlar k nın ne demek oldugunu bilmiyodum normal 500 noah zannettim adama werdim trade den adam küfür edip gönderdi beni...

O: sn bnle dalgamı geçiyon

Ben: yok aga ne dalgası 500k istedin werdim

O: lan salak 500k dedim yani 500000 demek istedim gerizekalı

Ben: kusura bakma aga o kadar param yok normal 500 weriyim olmazmı?...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.