Şimdi Ara

oyuna giremiyorum arkadaslar :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oyuna girerken yanlis karakter sectim sonra ctrl alt del den kapadim oyunu
    simdide girmeye calistimda askida gibi yazi yazio aradada invalid pasword dio ama eminim pasword un dogru olduna askidami kaldim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

arkadaslar oyuna girerken yanlis karakter sectim sonra ctrl alt del den kapadim oyunu
    simdide girmeye calistimda askida gibi yazi yazio aradada invalid pasword dio ama eminim pasword un dogru olduna askidami kaldim acaba

suanda serverlarda sorun var ondan askıda kaldı charlar
  • lanet olsun bu ney yaw
    baska charlada giriyorum dc oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :BLooD: -- 12 Kasım 2010; 1:00:33 >
  • giriş yapılmıyor
  • butun serverlarda sorun var sanirim butun characterlerimi denedim start deyince dc veriyor
  • bi arkadas oyundaydi beramusda dedim sende sorun varmi dedi yok cik tekrar gir dedim cikti girmeye calisti ayni hatayi ondada verdi sorun sanirim serverda reset gelcek zaten bugun duzelir o zamana heralde...
  • Oyundakiler şuan rahatça oynayabiliyor ama çıkan bi daha giremiyor
  • evet 10061 hatası veriyor dc yedik giremiyoruz

83 yolunda bu olurmu yaaaaa
  • tesekkur ederim cevaplariniz icin
  • login server connection failed.
  • face de baksakmı bişey yazrlar belki

yoksa yatalım boşuna beklemeyelim
  • Giremiyorum Sorun mu Var?
  • Tüm serverlar offline, girebilen olduğunu sanmıyorum :S
  • Knight Online will be down for approximately 4-5 hours longer as we perform some stability updates.

demişler büyük ihtimal cadılar bayramı eventi kalkıcak yeni pach gelicek ve sanırım gece 2 gibi gitmiş swller konun dedigi 4.5 saat 9-10 saati bulucak yine
  • quote:

Merhaba Şovalyeler,
    Bakım çalışmamız, detaylı güncellemelerle ile ilgili çalışmalarımızdan dolayı beklenenden daha üzün sürecektir. Anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Öğleye kadar giremicez anlaşılan.
  • [arkadaş premuım boşa gidiyor ilk defa bu kadar uuzn sürdü bakım ya/b]
  • Uzun süredir düpe var.Farkedilmişse onu düzeltmeye çalışıyor olabilirler.
  • start geldi dahi gözümüz aydın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.