Şimdi Ara

Oyuna Başlamamı Tavsiye Eder Misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiç bulaşma bence hayattan koparıyor gerçekten
  • Kontrollü biriysen sabah akşam oynamayacaksan, sadece eğlenmek için girmeyi falan düşünüyosan trye girme tryhard yapma bunlar yeterli şuanda ne dediğimi anlamıyo olabilirsin ama oyuna başlarsan anlayacaksın. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Kontrollü biriysen sabah akşam oynamayacaksan, sadece eğlenmek için girmeyi falan düşünüyosan trye girme tryhard yapma bunlar yeterli şuanda ne dediğimi anlamıyo olabilirsin ama oyuna başlarsan anlayacaksın. :)

İndirdim botlarla oynadım biraz, dediğiniz gibi tehlikeli bir oyun cidden oyun içinde zaman hızlı geçiyor. Ama kötü yani botlarla sorun olmuyor da gerçek kişilerle oynayınca oyundan çat diye çıkamayacağım sanırım o biraz sıkıntı, çıkmak isterken biraz ajitasyon yapıyor oyun sana
  • Eğer günde en fazla 2 bilemedin 3 oyun oynarım diyorsan başlayabilirsin ama benim iradem zayıf kendimi kaptırabilirim diyorsan hiç yaklaşma öbür dönem pişman olmana sebep olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Llexepja

Eğer günde en fazla 2 bilemedin 3 oyun oynarım diyorsan başlayabilirsin ama benim iradem zayıf kendimi kaptırabilirim diyorsan hiç yaklaşma öbür dönem pişman olmana sebep olabilir

hocam ne 2-3 oyunu. 1 oyun bile fazla sürüyor aslında

1 oyundan fazla oynayacağımı sanmıyorum
  • dota başla o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Orijinalden alıntı: Llexepja

Eğer günde en fazla 2 bilemedin 3 oyun oynarım diyorsan başlayabilirsin ama benim iradem zayıf kendimi kaptırabilirim diyorsan hiç yaklaşma öbür dönem pişman olmana sebep olabilir

hocam ne 2-3 oyunu. 1 oyun bile fazla sürüyor aslında

1 oyundan fazla oynayacağımı sanmıyorum

o zaman başlayabilirsin yaklaşık 1 saatlik bir uğraş olur senin için
  • Türkiye server'ında oynayayim dedim

Bu ne saygısız bir server ya daha oyuna başlamadna adamlar birbirine hakaret etmeye başlıyor
  • aklın varsa başlama bulaşma
  • Team fortress 2 oneririm daha yeni basladim ama zevkli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Kontrollü biriysen sabah akşam oynamayacaksan, sadece eğlenmek için girmeyi falan düşünüyosan trye girme tryhard yapma bunlar yeterli şuanda ne dediğimi anlamıyo olabilirsin ama oyuna başlarsan anlayacaksın. :)

İndirdim botlarla oynadım biraz, dediğiniz gibi tehlikeli bir oyun cidden oyun içinde zaman hızlı geçiyor. Ama kötü yani botlarla sorun olmuyor da gerçek kişilerle oynayınca oyundan çat diye çıkamayacağım sanırım o biraz sıkıntı, çıkmak isterken biraz ajitasyon yapıyor oyun sana

Ya işte sorun bu, 55-60dk süren oyunlar oluyor bazen iki takımda bitiremiyor özellikle trde adamların maç bitirme kabiliyeti yok gerçekten yani boşuna süründüğün zamanlar oluyo falan.

• Beyler oyunu oynuyorum hatta bugün uzaklaştırılmışım oyundan ardarda iki kere çıktım diye. Birinde elektrikler gitmişti birinde de bilgisayar reset attı kendine gelmesi falan derken banlanmışım.

Oyun fena değil ama oyuncu kitlesi güzelmiş ben daha çok liseli bekliyordum gayet iyi adamlar var.

Ve şu olay sinirimi bozdu mesela ben bir herola alışmış oluyorum sadece onunla oynuyorum sonra bi an bakıyorum o herolar değişmiş başka herolar gelmiş haydaaa baştan öğren niye böyle oluyor deli oldum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.