Şimdi Ara

Oyuna Başlamamı Tavsiye Eder Misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şunu söyleyeyim gelecek moba tarzı oyunlarda bu bir gerçek ve bu oyunların şöyle bir durumu var sigara alkol gibi bağımlılık yapıyor eğer bu konuda bir sıkıntın yoksa başlamanı öneririm eğer bu benim hayatımı kısıtlar dersen başlama dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keramy

Şunu söyleyeyim gelecek moba tarzı oyunlarda bu bir gerçek ve bu oyunların şöyle bir durumu var sigara alkol gibi bağımlılık yapıyor eğer bu konuda bir sıkıntın yoksa başlamanı öneririm eğer bu benim hayatımı kısıtlar dersen başlama dostum.

Yok hocam ya bir oyunun neyine bağımlı olayım, sevmem öyle şeyleri. Zaten çok da boş zamanım olmuyor benim haftanın 2-3 günü evde duruyorum ogünlerde de yapacak bir şey bulamıyorum ondan dolayı istedim. Büyük konuşmayayım ama olacağımı hiç sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Orijinalden alıntı: keramy

Şunu söyleyeyim gelecek moba tarzı oyunlarda bu bir gerçek ve bu oyunların şöyle bir durumu var sigara alkol gibi bağımlılık yapıyor eğer bu konuda bir sıkıntın yoksa başlamanı öneririm eğer bu benim hayatımı kısıtlar dersen başlama dostum.

Yok hocam ya bir oyunun neyine bağımlı olayım, sevmem öyle şeyleri. Zaten çok da boş zamanım olmuyor benim haftanın 2-3 günü evde duruyorum ogünlerde de yapacak bir şey bulamıyorum ondan dolayı istedim. Büyük konuşmayayım ama olacağımı hiç sanmıyorum

Senin yapına da bağlı biraz fakat emin ol kendine çekiyor meret :) bazen arkadaşlarımla geçirdiğim zamanı gereksiz görüp burada oturacağım zamanda 2 oyun atardım diye aklımdan geçirdiğim oluyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: banlıolduğuiçinbunuaçtım

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: banlıolduğuiçinbunuaçtım

Başlamanı tavsiye ederim zevkli oyundur fakat öğrenmen biraz zor olacak gibi. Öğretecek arkadaşın olursa iyi olur.

Hocam sınıftakiler oynuyor zaten belli bir grup her gece ordan aklıma geldi, piyasada ne oyun varmış hiç bilmem bile senede bir kez Call Of Duty'i alıp bitirirm o kadar

Öğretecek olan insan bulurum sorun olmaz, ama bu oyun çevrede nasıl karşılanıyor ? Zamanının metin2'si gibi oynayana kötü gözle bakıyor mu millet.

Yok öyle karşılanmıyor (İlerde nasıl karşılanır bilemem). Şuan en iyi oyunlardan biri. Çokta zevkli başladın mı bırakamazsın. Öğretecek biri varsa öğrenmeye bak eğer beğenmezsen başlamazsın. Birde göründüğü ile oynaması ile çok fark var

karşılanıyor ama aynı metin2cilerin onu bilmemesi gibi lolcüler de bunu bilmez :(

• Başlama.Bu saatten sonra Lol e başlanmaz.Git düzgün oyunlar oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tokuchi Toua

Başlama.Bu saatten sonra Lol e başlanmaz.Git düzgün oyunlar oyna.

Tavsiyenize açığım neyi önerirsiniz
  • Tavsiyem F2P oynama.PC kullanıyorsun , git steam de deli gibi indirimler var.Bak beğendiğin oyunları al.Dünyada milyon tane güzel oyun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tokuchi Toua

Tavsiyem F2P oynama.PC kullanıyorsun , git steam de deli gibi indirimler var.Bak beğendiğin oyunları al.Dünyada milyon tane güzel oyun var.

Ya kredi kartı olmadığından steam işi yaş duruyor,inial falan da hiç uğraşmak istemiyorum
  • Baslarsan bile westte basla. Ama suren azsa hic bulasma bence kisa surede alisilip sevilen bir oyun degil ve TRde kanser olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baronrevenge

Baslarsan bile westte basla. Ama suren azsa hic bulasma bence kisa surede alisilip sevilen bir oyun degil ve TRde kanser olursun.

Var mı başka tavsiyen peki? Hani zaman geçirmelik browser oyunu da olur
  • quote:

quote:

Baslarsan bile westte basla. Ama suren azsa hic bulasma bence kisa surede alisilip sevilen bir oyun degil ve TRde kanser olursun.

Bir kac kisi varsa oynucak dragon nest guzel bnce. Cok oynamadim ama iyi oluyor arkadaslarla. Ya da ikariama basla arada bir bakmalik. Ne tur ariyorsun acaba fps rpg moba yoksa hepsi olabilir mi ?

• Üniversite okuyorsan başlayabilirsin yeterli yaş seviyesine sahipsin demektir
  • quote:

quote:

quote:

Bir kac kisi varsa oynucak dragon nest guzel bnce. Cok oynamadim ama iyi oluyor arkadaslarla. Ya da ikariama basla arada bir bakmalik. Ne tur ariyorsun acaba fps rpg moba yoksa hepsi olabilir mi ?

Alayı olur hocam. Lol'e çok heves ettim de şimdi öğrenemezsem ondan dolayı hala update olmadı çok yavaş oluyor yükleyemedim bir türlü zaten. İkarium düşündüm de eskiden güzeldi şimdi oyun çok kötüleşti diyorlar. Senin bilgin var mı?

@NaturaLweeD_

Çok liseliler mi oynuyor

• Bağlanma sorunum yok diyorsan başla hoşuna gitmezse zaten oynamazsın dene bi bi kaybın olmaz

• @Böck

keşke liseli olsa ortaokul-ilkokul vs.Sana tavsiyem Türkiye serverında değil de avrupa batı serverında oyuna başlaman orda öğrenmen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alayı olur hocam. Lol'e çok heves ettim de şimdi öğrenemezsem ondan dolayı hala update olmadı çok yavaş oluyor yükleyemedim bir türlü zaten. İkarium düşündüm de eskiden güzeldi şimdi oyun çok kötüleşti diyorlar. Senin bilgin var mı?

@NaturaLweeD_

Çok liseliler mi oynuyor

Basla o zaman. Yardima ihtiyacin olursa pm atabilirsin. İlk TRde basla ogrenme amacli seversen ve devam etmek istersen weste gecersin.
    Tamamen sans isi o :) cok fazla coluk cocuk ta denk gelebiliyor cok iyi insanlar da. Ama genel olarak baya fazla bir cocuk var. Kotu adam gelirse oyundan soguyosun bazen de cok iyi adamlarla gercek zevki aliyorsun.

• oldukça güzel bir oyun üstelik aradıgın gibi zaman geçirmek için oldukça ideal.
  • Ya bir türlü indiremedim ki 20 mbit internet var. 100 kb ile yapıyor güncellemeyi kafayı yiyeceğim. daha 900 mb'ı var
  • quote:

Ya bir türlü indiremedim ki 20 mbit internet var. 100 kb ile yapıyor güncellemeyi kafayı yiyeceğim. daha 900 mb'ı var

Bi hava almaya cik ilk indirme benim de cok sinirimi bozmustu bi bitmiyor arkadas.

• Hiç bulaşma bence hocam bağımlılık yapıyor bu kadar bağımlılık yapacağını bilseydim oyundan kesin suretle uzak dururdum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.