Şimdi Ara

Oyun Yapımı İçin Fotoğraf Çekim İzni (Gelin İçeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba benim bir tane eğlencem var oda macromedia flash ta escape kaçış oyunları yapmak ancak bu sefer büyük bir proje yapmak istiyorum ve bir okul yada hastane v.s. gece fotoğraf çekimi yapacağım büyük bir mekana ihtiyacım var ancak fotoğraf çekmek için nasıl izin alabilirim bilmiyorum benim için fotoğraf çekebilecek yada nasıl izin alabilirim fikri olan varsa yardım edebilir mi? ben flash oyun yapımcısıyım.Yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

nerden bilelim oyun yapımcısı olduğunu belki fotoğrafları teroristlere verip hastaneye saldırı düzenleticen

ben iç mekan çekimi yapacağım çok zor da kalırsam bir oda dahi olur çünkü oda kaçış oyunu bunlar google da escape games diye aratırsanız çoğunluğu bu şekilde çekiliyor teröristlere verecek olsam başlığa neden izin almak istiyorum yazayım sence?
  • kısa film çekimi yapanlar yada fotoğraf çekimi yapanlar nasıl izin alıyorlar bilenler yeşillendirsin lütfen
  • Kesin sayısalcı mühendislik okuyan bi ögrenci filansın bunu cidden yazdıgına inanamıyorum

Eğer teröristsen zaten başlıga yazmazsın oyun yapıcam diye yalan soylersin
    hastaneler gece bile acik olur istedihin atmosferi yakalayamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 11 Ekim 2017; 9:36:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xtonymadx

quote:

nerden bilelim oyun yapımcısı olduğunu belki fotoğrafları teroristlere verip hastaneye saldırı düzenleticen

ben iç mekan çekimi yapacağım çok zor da kalırsam bir oda dahi olur çünkü oda kaçış oyunu bunlar google da escape games diye aratırsanız çoğunluğu bu şekilde çekiliyor teröristlere verecek olsam başlığa neden izin almak istiyorum yazayım sence?

bizi aldatıp iyi niyetimizi kullanmak için

sizi aldatacağımı nerden biliyorsun , yargısız infaz yapmak için elinde delil var mı? biliyorsanız yardımcı olun yoksa konuyu başka yerlere çekmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

Kesin sayısalcı mühendislik okuyan bi ögrenci filansın bunu cidden yazdıgına inanamıyorum

neden ? mühendis değilim bilgisayar teknikeriyim grafikerim yok benim için çizen birini bulamıyorum mecburen böyle oyun yapımı için gerçek fotoğraflar kullanıyorum ne yapmalıyım sence?
    http://www.escapegames24.com/2013/08/escape-unknown-room.html
    bu oyunuda ben yaptım
    etrafı fotoğraflamaktan sıkıldım

• mesela bir evin odasını çekmem gerekiyor kapı kapalı ve açık iken daha sonra belirli noktaları çekip flashta programlıyorum ve newground , escapegames24.com tarzı yerlerde yayınlıyorum ve insanlar beğeniyorlar,puan veriyorlar
  • quote:

mesela bir evin odasını çekmem gerekiyor kapı kapalı ve açık iken daha sonra belirli noktaları çekip flashta programlıyorum ve newground , escapegames24.com tarzı yerlerde yayınlıyorum ve insanlar beğeniyorlar,puan veriyorlar

Kardeş oda resimleri lazımsa benim odanın resimlerini kullanabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeB tadeS

quote:

mesela bir evin odasını çekmem gerekiyor kapı kapalı ve açık iken daha sonra belirli noktaları çekip flashta programlıyorum ve newground , escapegames24.com tarzı yerlerde yayınlıyorum ve insanlar beğeniyorlar,puan veriyorlar

Kardeş oda resimleri lazımsa benim odanın resimlerini kullanabiliriz.

teşekkür ederim ama onu örnek vermek için söyledim onu zaten yapıyorum istediğim korku atmosferi yakalamak onun için farklı mekanlar arıyorum , hem bu doğru olmaz zaten kimseyi ifşa etmek istemem kendi makinem var yinede teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

Kesin sayısalcı mühendislik okuyan bi ögrenci filansın bunu cidden yazdıgına inanamıyorum

neden ? mühendis değilim bilgisayar teknikeriyim grafikerim yok benim için çizen birini bulamıyorum mecburen böyle oyun yapımı için gerçek fotoğraflar kullanıyorum ne yapmalıyım sence?
    http://www.escapegames24.com/2013/08/escape-unknown-room.html
    bu oyunuda ben yaptım
    etrafı fotoğraflamaktan sıkıldım

Niye 5 üzerinden 2 yıldız vermişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hastaneye git, gez, 3-5 foto çek, sonra onu modelle, korkulu basslı sakin müzikle hastaneyi sanal olarak gez, beğendiysen olmuştur.

hastanenin kaç fotosunu çekicen ki? ne kadar farklılık bekliyorsun ki odaları var işte hasta odaları, doktor odaları, hemşireydi, temizlikçiydi, vs. malzeme odası vs vs. hayal gücünü çalıştır. 1e1 olmasına gerek yok.
  • Bir flash oyun için bu kadar uğraş değer mi be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagaviotta

Bir flash oyun için bu kadar uğraş değer mi be.

kaçış oyunlarında değiyor inan bana yapması kolay değil ama oynaması zevklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

hastaneye git, gez, 3-5 foto çek, sonra onu modelle, korkulu basslı sakin müzikle hastaneyi sanal olarak gez, beğendiysen olmuştur.

hastanenin kaç fotosunu çekicen ki? ne kadar farklılık bekliyorsun ki odaları var işte hasta odaları, doktor odaları, hemşireydi, temizlikçiydi, vs. malzeme odası vs vs. hayal gücünü çalıştır. 1e1 olmasına gerek yok.

evet işte ama fotoğraf çekemem öyle rastgele , içinde ne kadar malzeme olursa oyuncuya onlarla etkileşime geçip oynaması zevkl olur.Ben de korku kaçış türü bir escape oyunu yapmayı düşündüm böyle gece çekerim fotoğrafları mesela okuldan kaçış yada hastaneden kaçış gibi
  • Bilmiyorum ama Arma 3 yapımcıları Askerî üs oyuna eklemek için fotoğrafını çekmeye kalktıklarında tutuklanmışlar ve hapse atılmışlar :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.