Şimdi Ara

Oyun Yapımı İçin Ekip Topluyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yaşım 13 ve 2 yıldır programlama ile uğraşıyorum. Bir oyun geliştirme ekibi kurmak istiyorum. Oyunu Unity motoru ile geliştirmeyi düşünüyorum. İngilizcem Orta Seviyede. C# ve Python biliyorum. Javascript öğrenmeye başladım. Eğer bir ekip toplarsam, Ben daha çok kod alanında olacağım için benim daha çok tasarımcıya ihtiyacım var. Yazılım bilen birisi gelse onuda geri çevirmeyiz. Dediğim gibi Unityde ilk başta deneme (Android Platformunda 2D) oyunu yapıp ekibi ve kendimi denemek istiyorum. Sonrasında ne seviyede olduğumuzu ölçüp ona göre bir oyun yapmayı planlıyorum. Hiç kimseden para istemiyoruz. Oyunun Kazancını ekiple eşit olarak bölüşücez. Lütfen yorumlara bu işten vazgeç şeklinde yorumlar yazmayın.

SKYPE VE DİSCORD KULLANABİLİRİZ İLETİŞİM İÇİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaBeL16 -- 24 Ocak 2017; 13:41:53 >

• Tasarımda yeteneğin varsa tasarımıda yapabilirsin tek başına sıkıntı değil İlla birine ihtiyacın yok.

(Yetenek olgunlaşması zaman alır hemen anlıyamazsın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 24 Ocak 2017; 14:7:8 >
  • Tam aradığım yazı ancak eski hala arıyormusun bilmem yaşım 13 Katılmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Hiç kimseden para istemiyoruz" enteresan bir madde olmuş

Hem yazılımcı çalıştırıp hemde üstüne para talep eden birileri var mı cidden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.