Şimdi Ara

Oyun tekliyor yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler merhaba bende msi ge60 gtx765m ekran kartlı nb var normal şartlarda lol de hiçbir sıkıntı yapmıyordu fakat bugun format attim oyunu harici hdd den cekip oynayayim dedim ama cok sinir bozucu seyler olmaya basladı.menü ekranında takılmalar oluyor daha sonra oyuna girerken saçma seyler oluyor bekliyorum hiç ilerleme olmuyor birden tak diye oyundayim bu olurken ekranda ufak bozulmalar oluyor en sinir oldugum kısım grafik ayarlarını kaydettigim zaman tak diye degisiyordu suan 15 20 saniye beklemek zorundayim ve en yüksek cözünürlük ve ayarlarda 120 110 fps almama ramen oyun tekliyor arkadaslar böyle salak salak seyler oluyor cıldırcam lütfen yardim edin onarim filan herseyi yaptim

• Bendede ge70 var dikey senk aç fpsi 60a sabitle hareket ongormeyi kapa yeni geforce sürücüsü çıktı onu güncelle bir daha dene bakalim.

Ayrıca clientten tasarruf modu ve hızlandırmayı da açabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Bendede ge70 var dikey senk aç fpsi 60a sabitle hareket ongormeyi kapa yeni geforce sürücüsü çıktı onu güncelle bir daha dene bakalim.

Ayrıca clientten tasarruf modu ve hızlandırmayı da açabilirsin

öncelikle yardımcı oldugun için teşekkürler dikay senk acınca dogru fps 60 a sabitleniyor ve sorun gidiyor ama ben dikey senkde oynayamıyorum bi garibime gidiyor :D sürücüyüde güncelledim ve nedense yine olmuyor
  • h19071907 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim banada dikey senk kapalıyken garip geliyor nadiren titremeler olabiliyor zaten dikey senk buna yarıyor inan böyle daha stabil.

110 fpsde belli etmez ama sonuçta ekran 144hz değil 60 fps üstü gereksiz bence 60a sabitleyip oyna.

3 yıl önce ilk aldığımda fps sabitlemezsem 400 fps veriyordu şimdi 130 140 veriyor 2 yıl daha idare etse bari :D

• quote:

Rica ederim banada dikey senk kapalıyken garip geliyor nadiren titremeler olabiliyor zaten dikey senk buna yarıyor inan böyle daha stabil.

110 fpsde belli etmez ama sonuçta ekran 144hz değil 60 fps üstü gereksiz bence 60a sabitleyip oyna.

3 yıl önce ilk aldığımda fps sabitlemezsem 400 fps veriyordu şimdi 130 140 veriyor 2 yıl daha idare etse bari :D

aynen grafik güncellemesi alinca düstü baya bide şeyi soruyum senin hdd sıkıntı yapmaya basladımı benim 3sene oldu hdd ölüyor sanki dosya aktarimi yaparken usb ye yada harici hard diske okadar uzun sürüyorki bazen atmıyor bile donuyor
    Lole sag tikla ozelliklerde de orada uyumluluk var asagidan tam ekranda goruntu iyilestirmelerini kapata tik koy dene

• quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Lole sag tikla ozelliklerde de orada uyumluluk var asagidan tam ekranda goruntu iyilestirmelerini kapata tik koy dene

Uyumlulukta denedim olmadi delircem ya sorun oyunda degil ayni oyunu ayni dosyayla baska pcde aciyorum sorun yok bende var ekran kartında yada suruculerde sıkıntı var dedim tekrar format attim yine ayni cok sinirlendim ya ge60im ölüyor mu acaba

• Oyunu 0dan kurmayi dene

evet benimde hdd sıkıntılı intel rapid depolama şeysi uyarı verip duruyor ama ben 2 yıldır ssd kullanıyorum hersey ssd de olduğu için sorun olmuyor hdd de bazı filmler oyunlar var onlarıda açarken biraz yoruyor kendini açtıktan sonra sorun olmuyor :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet benimde hdd sıkıntılı intel rapid depolama şeysi uyarı verip duruyor ama ben 2 yıldır ssd kullanıyorum hersey ssd de olduğu için sorun olmuyor hdd de bazı filmler oyunlar var onlarıda açarken biraz yoruyor kendini açtıktan sonra sorun olmuyor :D

Hocam bende yakin zamanda alip takicamda ne önerirsiniz

ben amazondan samsung 850 evo 250gb almıştım 2 yıl önce 77 dolara gelmişti çok iyi fiyattı takip et gene düşüyorsa bunu alabilirsin değerleri iyihttps://www.amazon.com/gp/product/B00TGIVTP2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

2 adet msata slotu var boşuna 2.5inch alma 250gbdan düşük almanıda tavsiye etmem

• quote:

ben amazondan samsung 850 evo 250gb almıştım 2 yıl önce 77 dolara gelmişti çok iyi fiyattı takip et gene düşüyorsa bunu alabilirsin değerleri iyihttps://www.amazon.com/gp/product/B00TGIVTP2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

2 adet msata slotu var boşuna 2.5inch alma 250gbdan düşük almanıda tavsiye etmem

anladim teşekkürler ama ben şey düşünüyorum hiç hdd kullanmayayım bitane 500gb ssd alip sistemide oyunlarida ona kurayim diyorum mümkünmü böyle birşey

Tabiki mümkün ama gereksiz hdd'yi çöpe atma içine arkaplanda çalışan birşey kurmadıktan sonra performansa bir etkisi yok. msata alıp herşeyi içine kurarsın sonra gerekirse 2.msatayı alabilirsin hatta dvdyi söküp oraya üçüncü bir ssd bile takabilirsin bende belki raid yaparım diyordum ama öğrenci adamı aşıyor :D

• quote:

Tabiki mümkün ama gereksiz hdd'yi çöpe atma içine arkaplanda çalışan birşey kurmadıktan sonra performansa bir etkisi yok. msata alıp herşeyi içine kurarsın sonra gerekirse 2.msatayı alabilirsin hatta dvdyi söküp oraya üçüncü bir ssd bile takabilirsin bende belki raid yaparım diyordum ama öğrenci adamı aşıyor :D

peki şey dicem ya biliyoruzki msi lerde hdd kronik bir sorun pc de 3 yıl oldu böyle takılmalar filan oluyor hdd nin eskimesiyle yada kronik problemli olmasındanmı kaynaklı ne olcak yani nereye kadar gidecek en son tamamen çöpmü olacak bu hdd :d
    her hdd zamanla eskiyip çöp olur çaresi yok ssd de öyle belli bir tb kullanım ömrü var tabi daha uzun en az 5yıl rahat çalışır sonra yavaş yavaş performansı düşer en sonda ölür ben şimdi baktım 2yılda %97 health gösteriyor. Sendeki sorunun hdd den kaynaklı olduğuna ulaşmak için önce bir test yapmalısın hdtune veya hdsentinel ile bir tarat bakalım

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    yapıcam aksam umarım başka biyerde degildir sorun :D
  • bilgisayar fazla ısınınca teklemeler bendede oluyo orta ayarlarda 140 fps oynuyorum benımkı orta bir bilgisayar :D
    çok ısınması tekletiyor sogutucu ile denesene msı zaten iyi sogutur ama desteklenırse iyi olur belki :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

bilgisayar fazla ısınınca teklemeler bendede oluyo orta ayarlarda 140 fps oynuyorum benımkı orta bir bilgisayar :D
    çok ısınması tekletiyor sogutucu ile denesene msı zaten iyi sogutur ama desteklenırse iyi olur belki :d

ısınmadan hep öyle hacı :d
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.