Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi - İstek Konusu [Güncel & Düşük Sistem & Denemeye Değer Oyunlar](REHBER EKLENDİ!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
2
Favori
76.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: knightsever

Ayrıca tavsiye olarak Zu Online'ı tavsiye ederim; pet, quest, event, ne ararsan var. Özledim.

yok o da sarmadı
  • Grand Chase tarzı oyun önericek var mı?PvP'si olsun özellikle.Maple Story güzel gibiydi ama PvP'si yokmuş onun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaqLe

Grand Chase tarzı oyun önericek var mı?PvP'si olsun özellikle.Maple Story güzel gibiydi ama PvP'si yokmuş onun.

Dragonica fakat sende sorun yapıyordu.
    LaTale, Wonderking
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Grand Chase tarzı oyun önericek var mı?PvP'si olsun özellikle.Maple Story güzel gibiydi ama PvP'si yokmuş onun.

LaTale, Wonderking

Teşekkürler.Deneyeceğim.
  • quote:

quote:

LaTale, Wonderking

Wonderking'in Europe sitesi yok sanırım?
  • quote:

quote:

quote:

LaTale, Wonderking

Wonderking'in Europe sitesi yok sanırım?

http://wonderking.ndoorsgames.com/center/default.asp
    Bu var birtek sanırım

• infinity online benzeyen online oyun önerebilirmısiniz heralde infinity online kapandı?
  • Oyuncusu çok olan f2p bir oyun söyleyebilir misiniz...
    SRO,KO,M2 olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Rifle

Oyuncusu çok olan f2p bir oyun söyleyebilir misiniz...
    SRO,KO,M2 olmasın.

Allods, Atlantica aklıma ilk gelenler.
  • rakion private server arıyorum ya da rakion tarzı bir kaç oyun önerisi de alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wandy

rakion private server arıyorum ya da rakion tarzı bir kaç oyun önerisi de alabilirim.

Daha çok shooter kaçıyor ama S4 League, Gunz olabilir.
  • pet sistemli oyun soran olmuş rappelz var 15lwlde pet alıyonuz görevden sonra pazardan fln çekersiniz bineceğiniz hayvanları fln kiralıyorsunuz am beni knight,sro,m2 tarzı oyunlardan bıktım bıraktım sonunda shooter oyunlara merak saldım bu aralar
  • Beklemeye değer + Denemeye oyunlar listesi güncellendi.
  • bana oyun önerebilcek var mı acaba (: mmorpg beğenemiyorum şimdiye kadar tek beğendiğim oyun cabal online oldu hem grafikleri olsun hem skillerdeki görsellik olsun benim favori oyunum ama artık sıkıldım tekrardan cabala dönmek istemiyorum

bunun dışında metin2 oynadım pek sarmadı runes of magic oynadım wow çakması gibi geldi ve grafikler çok vasat türkçe mmorpg konusunda birçok kişi karos online'ın TR versiyonu olan son destan'ı önermiş onu oynadım hiç sarmadı grafikler kötü değil ama aradığım oyun değil 4story oynadım grafiklere vasat demek iltifat olur herhalde :D hero online, warrior epic, karahan online, knight online , sro bunlarda hiç sarmadı

ne tarz oyunlardan hoşlandığımı bende hala çözebilmiş değilim ama knight sro tarzı oyunlar hiç sarmıyo shaiya'yı denicem sırada o var sonrada perfect worldü denemeyi düşünüyorum bunların dışında önerebilceğiniz bi oyun varsa sevirim genelde grafik ve görsellik arıyorum ve klasik online oyunların dışında yani cabal gibi oyunları tercih ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

bana oyun önerebilcek var mı acaba (: mmorpg beğenemiyorum şimdiye kadar tek beğendiğim oyun cabal online oldu hem grafikleri olsun hem skillerdeki görsellik olsun benim favori oyunum ama artık sıkıldım tekrardan cabala dönmek istemiyorum

bunun dışında metin2 oynadım pek sarmadı runes of magic oynadım wow çakması gibi geldi ve grafikler çok vasat türkçe mmorpg konusunda birçok kişi karos online'ın TR versiyonu olan son destan'ı önermiş onu oynadım hiç sarmadı grafikler kötü değil ama aradığım oyun değil 4story oynadım grafiklere vasat demek iltifat olur herhalde :D hero online, warrior epic, karahan online, knight online , sro bunlarda hiç sarmadı

ne tarz oyunlardan hoşlandığımı bende hala çözebilmiş değilim ama knight sro tarzı oyunlar hiç sarmıyo shaiya'yı denicem sırada o var sonrada perfect worldü denemeyi düşünüyorum bunların dışında önerebilceğiniz bi oyun varsa sevirim genelde grafik ve görsellik arıyorum ve klasik online oyunların dışında yani cabal gibi oyunları tercih ediyorum

Grindden bıkmazsan eğer Martial Empires güzel. Grafiği hoşuna giderse Dragonica güzel.
    Ayrıca RPG sevmiyorum demişsin RPG haricinde S4 League zevkli oyun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

bana oyun önerebilcek var mı acaba (: mmorpg beğenemiyorum şimdiye kadar tek beğendiğim oyun cabal online oldu hem grafikleri olsun hem skillerdeki görsellik olsun benim favori oyunum ama artık sıkıldım tekrardan cabala dönmek istemiyorum

ne tarz oyunlardan hoşlandığımı bende hala çözebilmiş değilim ama knight sro tarzı oyunlar hiç sarmıyo shaiya'yı denicem sırada o var sonrada perfect worldü denemeyi düşünüyorum bunların dışında önerebilceğiniz bi oyun varsa sevinirim genelde grafik ve görsellik arıyorum ve klasik online oyunların dışında yani cabal gibi oyunları tercih ediyorum

Grindden bıkmazsan eğer Martial Empires güzel. Grafiği hoşuna giderse Dragonica güzel.
    Ayrıca RPG sevmiyorum demişsin RPG haricinde S4 League zevkli oyun.

rpg sevmiyorum derken kolay kolay beğenemiyorum anlamında dedim yoksa mmofps hiç sarmıyo beni rpg arıyorum yine ama oyun beğenemiyorum bi türlü :D

• Aklıma gelen tek oyun WoW senin anlattıklarına göre. 5-10-25 kişiyle dungeon yapabiliyorsun. 2 Saatte bir WG oluyor. Yani kale savaşı. Bunun yanında istediğin zaman Battlegroundlar bulabilirsin max. 5 dakika beklersin onlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

Merhaba arkadaşlar bende tavsiye istiyorum.

Denediğim oyunlardan bir kaçı : Rappelz , Requiem , Karahan , Cabal , Sun , Rose , Archlord , BOI

Tüm denediğim oyunların tek eksik yönü online player sayısı ve pvp modu.Max. lvl e kadar tek başıma mal gibi npc den npc ye görev için koşturmak istemiyorum.Oyunun çoğunu party ile oynamak istiyorum.Ve pvp yönünden zengin olmasıda benim için önemli.Örnek olarak arena gibi bir yer olsun , saatte 1 defa pvp eventı olsun (İki takım bir amaç için savaşacak) vs vs

NOT: PVP ' de örnek verdiklerim değişebilir.Tamamen dediğim gibi olmayacak elbette.Ama sadece 1 vs 1 duel olan bir oyun istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bende tam olarak böyle bir oyun istiyorum.Oynadığım oyunlar içinde o tadı sadece WoW da alabilmiştim ama şimdi gidip woltk alıcak param yok ki zaten çok yakında yeni pakette çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PokerPeekFace

quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

Merhaba arkadaşlar bende tavsiye istiyorum.

Denediğim oyunlardan bir kaçı : Rappelz , Requiem , Karahan , Cabal , Sun , Rose , Archlord , BOI

Tüm denediğim oyunların tek eksik yönü online player sayısı ve pvp modu.Max. lvl e kadar tek başıma mal gibi npc den npc ye görev için koşturmak istemiyorum.Oyunun çoğunu party ile oynamak istiyorum.Ve pvp yönünden zengin olmasıda benim için önemli.Örnek olarak arena gibi bir yer olsun , saatte 1 defa pvp eventı olsun (İki takım bir amaç için savaşacak) vs vs

NOT: PVP ' de örnek verdiklerim değişebilir.Tamamen dediğim gibi olmayacak elbette.Ama sadece 1 vs 1 duel olan bir oyun istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bende tam olarak böyle bir oyun istiyorum.Oynadığım oyunlar içinde o tadı sadece WoW da alabilmiştim ama şimdi gidip woltk alıcak param yok ki zaten çok yakında yeni pakette çıkıyor

B2P olarak Global Agenda ve Guild Wars olabilir. Global Agenda'da istediğiniz zaman PvP yapabiliyorsunuz 8 lvlden sonra.
    Guild Wars'da ise level cap düşük ve level kasmak kolay. Çok çabuk 20 levele gelip PvP'ye başlayabilirsiniz. Ya da PvP serverları var. Direkt olarak ilk levelden itibaren PvP ile başlıyorsunuz.

F2P olarak malesef fazla seçenek yok. 2D severseniz Dragonica, Grand Chase olabilir. Wonderking var bir de fakat onda istediğimizde PvP oluyor mu bilmiyorum. Bir de Atlantica duydum bu sistemde fakat sıralı atak olduğundan denemedim.
    Grup açısından Dragonica ve Grand Chase de zaten level sistemi Dungeonlara bağlı olarak işliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 17 Temmuz 2010; 0:12:36 >

• Severek oynadıklarım : Knight Online,Allods Online,Silkroad,Mu online.Grand Fantasia

Bu oyunlara özellikle KO'ya yakın bi oyun önerisi istiyorum.Yada çıkması beklenen bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setunfayks -- 17 Temmuz 2010; 21:27:38 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.