Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi - İstek Konusu [Güncel & Düşük Sistem & Denemeye Değer Oyunlar](REHBER EKLENDİ!) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
2
Favori
76.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ***World of Warcraft*** benzeri ancak KESİNLİKLE PARASIZ yani PARA BASTIRANLARIN EMEK HARCAYANLARDAN ÜSTÜN DURUMA GELEMEDİKLERİ hangi oyunları tavsiye edersiniz??
    grafik kalitesi ve oyun kalitesi WoW dan sonra hayal kırıklığı yaratmasın.... ayrıca TAMAMEN TÜRKÇE OLMASI TERCİH NEDENİDİR
    çok daha önemlisi ogame gibi ONLINE OLMADIĞIM ZAMAN birileri bana saldırıyor filan olmamalı.... ONLINE DEĞİL İSEM OYUNUMDA BİRŞEYLER DEĞİŞMEMELİ...
    teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 5 Aralık 2013; 15:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4FEE439E4

***World of Warcraft*** benzeri ancak KESİNLİKLE PARASIZ yani PARA BASTIRANLARIN EMEK HARCAYANLARDAN ÜSTÜN DURUMA GELEMEDİKLERİ hangi oyunları tavsiye edersiniz??
    grafik kalitesi ve oyun kalitesi WoW dan sonra hayal kırıklığı yaratmasın.... ayrıca TAMAMEN TÜRKÇE OLMASI TERCİH NEDENİDİR
    çok daha önemlisi ogame gibi ONLINE OLMADIĞIM ZAMAN birileri bana saldırıyor filan olmamalı.... ONLINE DEĞİL İSEM OYUNUMDA BİRŞEYLER DEĞİŞMEMELİ...
    teşekkürler...
    ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:34:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumprep

quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

***World of Warcraft*** benzeri ancak KESİNLİKLE PARASIZ yani PARA BASTIRANLARIN EMEK HARCAYANLARDAN ÜSTÜN DURUMA GELEMEDİKLERİ hangi oyunları tavsiye edersiniz??
    teşekkürler...

Dostum oyun istediğinden emin misin

WoW cuyum... yeni birşeyler arıyorum...

• Rosh Online masıl tavsiye edermisiniz sanyırım eski adı son destan dı
  • Ogame Center – Online Uzay Oyunu

OGame Center uzayda geçen bir çeşit strateji oyunudur. Aynı anda binlerce oyuncu karşılıklı oynayabilir.

www.ogamecenter.com

www.facebook.com/ogamecenter

www.twitter.com/ogamecenter

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Frp tabanlı, domuz kesip level atlamaya dayalı olmayan, ayrıntılı, her şeyine kadar düşünülmüş bir oyun arıyorum. Hani yapılacak tüm iş, level kasıp quest yapıp gear dizip pve pvp yapmak olmasın. Neverwinter nights oynuyo gibi hissedeyiim kendimi. Masaüstü frp oynuyomuş gibi hissedeyim. F2p tercihimdir ama sırf böyle bir oyun varmı diye merak ettiğimden p2p de olur. dungeons and dragons online demeyin, oynadım beğenmedim. Ayrıntısız ve ksinlikle üzerinde hiç uğraşılmamış bir oyun. Basit oyunlar da önermesseniz sevinirim. Her oyun önerisi isteyene standart oyun önerileri yapılır genelde. Ben standart oyun aramıyorum frp tabanlı bir oyun arıyorum. Tam anlatamadım aslında istediğim şeyi ama napayım bu kadar. anlayan anlar zaten varsa öyle bir oyun önerileri bekliyom.

Aradan uzunca zaman geçmiş ama belki haberin yoktur diye yazıyorum. Bahsettiğin oyun The Elder Scrolls Online şuan Beta aşamasında. Haberlerini takip edebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: melih81

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Frp tabanlı, domuz kesip level atlamaya dayalı olmayan, ayrıntılı, her şeyine kadar düşünülmüş bir oyun arıyorum. Hani yapılacak tüm iş, level kasıp quest yapıp gear dizip pve pvp yapmak olmasın. Neverwinter nights oynuyo gibi hissedeyiim kendimi. Masaüstü frp oynuyomuş gibi hissedeyim. F2p tercihimdir ama sırf böyle bir oyun varmı diye merak ettiğimden p2p de olur. dungeons and dragons online demeyin, oynadım beğenmedim. Ayrıntısız ve ksinlikle üzerinde hiç uğraşılmamış bir oyun. Basit oyunlar da önermesseniz sevinirim. Her oyun önerisi isteyene standart oyun önerileri yapılır genelde. Ben standart oyun aramıyorum frp tabanlı bir oyun arıyorum. Tam anlatamadım aslında istediğim şeyi ama napayım bu kadar. anlayan anlar zaten varsa öyle bir oyun önerileri bekliyom.

Aradan uzunca zaman geçmiş ama belki haberin yoktur diye yazıyorum. Bahsettiğin oyun The Elder Scrolls Online şuan Beta aşamasında. Haberlerini takip edebilirsin

Onu bayadır takip ediyorum zaten. Ama beta key gelmedi bana ne yazık ki, uzun bir sure daha beklemek lazım. Başlıyacam kesinlikle. Şu anlık wowa tekrardan başladım onu oynuyorum mesajın için sağol

• ESO çıkıyor son 2 hafta direk kilitleyin konuyu
  • 1-Level kasmak zor olmayan

2- Servera yeni başlayanların çoğunlukta olduğu yada kalabalık olduğu

3-Grafikleri çok iyi olan

4- Ücretsiz olan.
  • Bana WoW'da güzel bi fun server önerebilir misiniz?

Ya da Heroesgo diye bi oyun görmüştüm o nasıldır?
  • Geçtiğimiz günlerde Legend of Fighters'ın betası açıldı güzel mmo olmuş, herkese tavsiye ederim çok da gelişcek gibi duruyor
  • DC Universe Online

- Sistem gereksinimleri internette yüksek gösterilmiş ama aslında değil.

(Can You Run It Very Low'da bile çalıştıramayacağımı yazmış ama High'da oynuyorum)

- Her bilgisayarda çalışıyor ve optimizasyonu mükemmel.

- Grafikleri bu zaman kadar girdiğiniz bütün oyunları 5'e 10'a katlar.

- Combat yani savaş stilleri, yetenekler, classmanlar, normal hareketler çok fazla.

- Karakter tipi yaratma ekranı, ve oyun içi eşyalar kafayı yedirtecek kadar fazla.

- PvP ve PvE olarak ayrım var yüksek seviyeler istemediğiniz sürece rahatsız edemiyor.

- Haritalar inanılmaz büyük ve karmaşık buna rağmen lag denen şey bu oyuna uğramıyor.

Eğer aylık sadece 30 lira verebilecek durumunuz varsa çok çok iyi yerlere gelirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 6 Nisan 2014; 10:57:37 >
  • bırakın beyler sizde biliyonuz piyasada oyun yok
    herkes aynı oyunları yazıp duruyo
    belli bi başlı bir kaç oyun var onlarda tırt, sıktı artık
    oyun piyasası ölü durumda özellikle mmorpg
    bakalım bekliyoruz
    silkroadı özledim unutmadan
  • Tüm online oyunları oynamış olsam da Ultima online da ki tat hiç birşeyde yok
  • şöyle bakayım diyorum harbi oynayacak oyun yok ya :( galiba ESO alıp başlayacağım

ESO oynayanlar ne diyorsunuz tavsiye edermisiniz?
  • yok mu yahu başlana bilice bir mmorpg oyun çok sıkıldım.
  • Ölmüş bura...

• Yulgang 2 var düşük sistemler için lite sürüm yüksek sistemler için full sürüm yapmışlar.
  • Yulgang 2 tavsiye etmiyorum arkadaşlar.2014 yılında bu kadar berbat grafikli oyun çıkarmaya utanırdım ben olsam.
    Aion deniycem, hala arayışlardayım.G2w diyolar fakat o kadar para vermek istemiyorum deneyim sahibi olmadığım bi oyuna.Kingdom online beklerken arayışlardayım açık söylemek gerekirse.
  • yok mu önerisi olan ücretli ücretsiz farketmez çok oynanan bi mmorpg arıyorum (wow demeyin)
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.