Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi - İstek Konusu [Güncel & Düşük Sistem & Denemeye Değer Oyunlar](REHBER EKLENDİ!) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
2
Favori
76.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıdaki arkadaşın sorusuna benzer bir sorum olacak. biraz daha ayrıntı vereyim , ustalar , üstadlar cevaplarsa sevinirim. bazı kavramlara yabancıyım , anlayış göstermenizi rica ederim.

Öyle bir oyun arıyorum ki ;

* Guild kurulabilen ,yani kurmaktan kastım hazır bir guilde katılma imkanımız olan
    * 6-8 kişi başlayacağımız için bu kadar kişiye destek veren
    * Fazlaca Quest'e sahip
    * İtem kasabileceğimiz
    * Mümkünse Dark Souls'taki gibi silahlarımızı çeşitli itemler ile güçlendirebileceğimiz
    * Diğer oyunculara saldırabileceğimiz , dolayısıyla onların bize saldırabileceği
    * aylık ücreti olsun veya olmasın...

şeklinde bir oyun. Var mı beyler böyle bir oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Yukarıdaki arkadaşın sorusuna benzer bir sorum olacak. biraz daha ayrıntı vereyim , ustalar , üstadlar cevaplarsa sevinirim. bazı kavramlara yabancıyım , anlayış göstermenizi rica ederim.

Öyle bir oyun arıyorum ki ;

* Guild kurulabilen ,yani kurmaktan kastım hazır bir guilde katılma imkanımız olan
    * 6-8 kişi başlayacağımız için bu kadar kişiye destek veren
    * Fazlaca Quest'e sahip
    * İtem kasabileceğimiz
    * Mümkünse Dark Souls'taki gibi silahlarımızı çeşitli itemler ile güçlendirebileceğimiz
    * Diğer oyunculara saldırabileceğimiz , dolayısıyla onların bize saldırabileceği
    * aylık ücreti olsun veya olmasın...

şeklinde bir oyun. Var mı beyler böyle bir oyun ?

Tera Online yada RaiderZ olabilir dediğin gibi. Vindictus ve c9 da oynayabilirsin alternatif olarak.

• Battle of immortals yeni acılıcak herkesi bekliyorum smdidennn - Cat
  • arkadaşlar para yatırmadan zevki çıkan rpg arıyorum..yani parasız ile paralı arasında uçurum kadar fark olmasın.
  • Arkadaşlar aradığım şu:

1-Türkler en yoğun olduğu online oyun.
    2- Grafikler tatmin edici olsun.
    3- Level kasmak çok zor olmasın.
  • arkadaşlar grafikleri çok iyi olması lazım (çok iyinin biraz aşağısı da olabilir)
    tamamen türkçe olacak.
    oyun ücretli olmayacak.
    mmorpg olacak

ben böyle bir oyun arıyorum. bana önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladies and gentlemen -- 22 Haziran 2013; 21:29:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

arkadaşlar grafikleri çok iyi olması lazım (çok iyinin biraz aşağısı da olabilir)
    tamamen türkçe olacak.
    oyun ücretli olmayacak.
    mmorpg olacak

ben böyle bir oyun arıyorum. bana önerebilir misiniz?

yüksek grafikli türk oyunu aklıma gelmiyor paralı ama yüksek grafikli aion online var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losto

Arkadaşlar bilmiyorum belkide çok soruldu ama ben tekrar sormak istiyorum, anime tarzı oyunları severim bana boyutu çok yüksek olmayan en fazla 3gb'a kadar olan normal bir masaüstüm var 500mb ekran kartı 4gb ram vs vs pvpsi güzel olan anime tarzı online oyunları tavsiye edebilirmisiniz f2play seçeneğide olsun ancak oyunda 2-3 ayda bir 20tl falan verebilirim sanırım item mall olabilir yani ama pvp si hoş olan bir oyun arıyorum yani her seviyede vs atabileceğim sonra canım isteyince kasabileceğim bir oyun şimdiden teşekkürler. ^^

Lost Saga
  • Arkadaşlar 3 kişi mmorpg oyuna başlayacağız seneler önce metin 2 oynardık yine aynı arkadaş çevresiyle sonra çocuk doldu bıraktık oyundan beklediklerimiz;
    az çok türk olsun
    pvp ve pve sistemleri olsun
    açık dünya
    benim pc iyi fakat arkadaşlarınki okadar iyi değil grafik olarak orta-iyi arası
    non-target sistemi olması (en önemlisi bu)
    tavsiyelerinizi bekliyoruz
  • Knight , Cabal , Hero gibi sarmıyor artık yeni oyunlar.Bilemiyorum ergenlik bitti diyemi böyle oldu ama bu oyunları tekrar açsalar tekrar oynarım.Sene 2013 olmasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

Bana şu özelliklerde bir mmorpg önerir misiniz?

1)Öncelikle level kasması sıkıcı olmasın
    2)Çok abartı sistem istemesin
    3)PvP yönünden de çok kötü olmasın
    4)İtem yapabilmek için oyuna yüklü miktarda para yatırmak gerekmesin
    5)Oyuncu sayısı çok az olmasın
    6)Dil önemli değil

Belki çok fazla şey istiyorum ama belki gözden kaçırdığım bir oyun vardır.

Bu tip MMORPG isteyen arkadaşlara tek tavsiyem var. O da: Aika Online
    Level sınırı 85. 71 levele kadar çok kolay kasılıyor yaklaşık 1-2 hafta gerisi zorlar biraz.
    PvP yönünden çok iyi diyebilirim KO'ya benzer yanı var gibi raid'ler falan var.
    İtem yapmak için ticaret zekanız ve zaman lazım gerisi çok kolay her isteyen item yapabilir. Şunuda söyleyeyim siz 1 ayda item yaparsınız para yatıran 3 hafta'da orası ayrı bi mesele fakat fark hissedilmiyor pek fazla.
    Dili ingilizce. Bazıları için sıkıntı oluşturabilir.
    1 gb ram'li bilgisayarlarda kolayca oynanılabilir (ekran kartıda biraz iyi ise) 2001 model acer aspire laptop'ım var oyuna girebiliyor en azından. :
    Düşük boyutuna rağmen (indirme dosyası 700mb bişeydi patchlerle en fazla 1,2 gb olur tahminim) skill efektleri harika...

Fakat oyunun tek sorunu oyuncu azlığı. Oyuncu azlığı ciddi bir sorunda denilebilir aslında. Oyuna girince fazla oyuncu görmesseniz bana kızmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: to boddah

quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

Bana şu özelliklerde bir mmorpg önerir misiniz?

1)Öncelikle level kasması sıkıcı olmasın
    2)Çok abartı sistem istemesin
    3)PvP yönünden de çok kötü olmasın
    4)İtem yapabilmek için oyuna yüklü miktarda para yatırmak gerekmesin
    5)Oyuncu sayısı çok az olmasın
    6)Dil önemli değil

Belki çok fazla şey istiyorum ama belki gözden kaçırdığım bir oyun vardır.

Bu tip MMORPG isteyen arkadaşlara tek tavsiyem var. O da: Aika Online
    Level sınırı 85. 71 levele kadar çok kolay kasılıyor yaklaşık 1-2 hafta gerisi zorlar biraz.
    PvP yönünden çok iyi diyebilirim KO'ya benzer yanı var gibi raid'ler falan var.
    İtem yapmak için ticaret zekanız ve zaman lazım gerisi çok kolay her isteyen item yapabilir. Şunuda söyleyeyim siz 1 ayda item yaparsınız para yatıran 3 hafta'da orası ayrı bi mesele fakat fark hissedilmiyor pek fazla.
    Dili ingilizce. Bazıları için sıkıntı oluşturabilir.
    1 gb ram'li bilgisayarlarda kolayca oynanılabilir (ekran kartıda biraz iyi ise) 2001 model acer aspire laptop'ım var oyuna girebiliyor en azından. :
    Düşük boyutuna rağmen (indirme dosyası 700mb bişeydi patchlerle en fazla 1,2 gb olur tahminim) skill efektleri harika...

Fakat oyunun tek sorunu oyuncu azlığı. Oyuncu azlığı ciddi bir sorunda denilebilir aslında. Oyuna girince fazla oyuncu görmesseniz bana kızmayın.

Teşekkürler,ben mesajı atalı biraz olmuş ama,öneri için sağol.

• yukarıda aika önerisini gördüm de 1.5-2 yıl öncesine kadar piyasadaki iyi oyunlardan biriydi aika ki oyuncu sayısıyla filan da çok rahat görüyoduk bunu, tabi sonra ne oldu şirket yavaş yavaş oyunu iyice p2w yapmaya başladı ben ve bir çok arkadaşım, oyunda sözü olan guildler oyunu bırakmaya başladı
    elbet hala eski guildlerden kalanlar, eski oyuncular vardır da oyunun ortamının eskisi kadar güzel olduğunu sanmıyorum tabi deniyip denememek size kalmış
  • Merhaba arkadaslar ben 6,7 yildir metin2 oynuyorum hatta babamda oynuyor ama artik bu oyun igrenc zevksiz bir hal aldi boyle turkce iyi guzel kaliteli bi oyunda bulamadim sizin halen oynadiginiz varsa soylermisiniz artik eglenmek icin metin2den baska oyunlarda lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Archlord Online (Pvp si idare eder ama lvl atlamak için ordan oraya gönderip duruyorlar oyuncu seviyeside çok düşük)
  • heroesGO şiddetle tavsiye ediyorum. pvp sini henüz denemedim ama 10 gündür sıkılmadan oynuyorum. o combolar nefis mutlaka deneyin derim .dosya boyutu kücük ideal.
  • Bu kis aylarinda, isten ciktiktan sonra kafa dagitabilecegim bir MMORPG ariyorum.

-Item, zirh kasabilecegim
    -Emegin, paradan daha cok odullendirildigi
    -Coluk cocugun oyun zevkine limon sikmadigi
    -Saglam PVP si olan
    -Serverlarin kalabalik oldugu
    -Fazla sistem gerektirmeyen

bir oyun istiyorum. F2P yada parali farketmez. Onerilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Bu kis aylarinda, isten ciktiktan sonra kafa dagitabilecegim bir MMORPG ariyorum.

-Saglam PVP si olan

dediklerinize sadece wow %100 uyuyo
  • TERA ONLINE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Bu kis aylarinda, isten ciktiktan sonra kafa dagitabilecegim bir MMORPG ariyorum.

-Saglam PVP si olan

lineage 2
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.