Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle her türden oyun önerisine açığım. MMORPG pek sarmıyor çok uğraştırdığı için (ama yorulmadan zevk alabilceğim bir oyun varsa öneri alabilirim) en son black desert oynadım, Black Desert gibi item koyacak yer için bile uğraştıracak bir oyun istemiyorum

Bağımlılık yapacak uzun yıllar oynanacak bir oyun bulsam, sadece o 1 oyun için ps4 bile alırım....

2013'den beri lol oynuyorum bıktırdı.

Silahlı oyunlar ilgimi hiç bir zaman çekmedi pubg, fortnite vsvs... keşke bu hayatta kalma oyunlarının içinde modern silahlar olmayan ve fantastik bir evrende geçen versiyonu olsa periler,şeytanlar,büyücüler falan savaşsa mesela ama böyle bir oyun yok sanırım

Nioh adlı oyunu biliyorsanız buna benzer evreni olan bir online oyunda hoşuma gidebilirdi ama bu kadar seçmece oyunda bulunmaz

Neyse arkadaşlar önerebilceğiniz oyunlar varsa bekliyorum...

EDIT: Maple Story 2'ye başladım, bu aralar hortlayan eski bir oyun, reddit'de popüler sayılır steam'de 40k oyuncu görünüyor bir de mobil versiyonu var Maple Story M diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 28 Ekim 2018; 16:55:33 >

• Diablo tarzı seviyorsan poe deneyebilirsin.
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Çok duydumda hiç oynamadım, Oyunun zorluğu hakkında,pve'si,pvp'si hakkında biraz bilgi verebilir misin hocam
  • Lolden bende sıkıldım ve çok bozdu şöyle k.o mt2 gibi saran mmo oyunlar olsa direkt oynarım ama o zevki vermeyecek sanırım hiçbirisi

pubg bf4 falanda güzel bence ama uzun vadeli değiller

ben uzun vadeli oynayıp emek zevk alacağım dengeli güzel bi oyun istiyorum ve oyunun şirketi oyunu kötüleştirmek için uğraşmamalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warmonger dene , yeni oyun ko,mt2 gibi full aksiyon pvp , pve ve crafting de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deamien D kullanıcısına yanıt
    Steamden biraz inceledim denemeye değer,teşekkürler
  • Warframe .Başlamak istersen aramıza bekleriz bi göz at.
  • Neverwinter oynadım vip falan çektim gaza geldim.
    60 lvl oldum ufaktan videolara bakim dedim.Soğudum bıraktım.
    Dungeon fighter online indiriyorum videoları hoşuma gitti.
    Oynayan varmı aramıza dungeon fighter online ?
  • Mobil oyun istersen Battle of Souls açılacak haftaya, ön kayıtları başladı. Girip bir göz atabilirsin.

https://bos.gamegami.com/
  • WoW sayfasına bile konu açtım MMORPG arıyorum diye

Warmonger ve Neverwinter'a bakabilirim ama sizin de önereceğiniz MMORPG varsa beklerim
  • warmonger oyuncu sayısı gözükmüyor steamde acaba pek tutmadı mı
  • WoMeNiZeR_ kullanıcısına yanıt
    balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Maple Story 2'ye başladım, bu aralar hortlayan eski bir oyun, reddit'de popüler sayılır steam'de 40k oyuncu görünüyor bir de mobil versiyonu var Maple Story M diye.
  • sürekli disconnect veriyormuş başınıza geldi mi?
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Daha bugün indirdim ama henüz olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.