Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AMD Radeon 7600m serisi ekran kartım var. Eski bir sisteme sahibim. Ve bu sistemle mmorpg oynamak istiyorum.
    Daha önce AION,TERA,B&S gibi oyunları oynadım WOW oynuyordum ama kur farkından suan gereksiz pahalı ve yatırdıgım paraya acımaya başladım. Zevk aldığım oyuna harcadığım paraya acımam zira sıgaraya verdiği paraya bakmayıp benım oyuna verdiğim paraya laf edenlerde yok değil :) . Archeage bakıyorum bu aralar ama oyuncu sayısı hakkında bilgim yok. Lütfen oyuncu sayısına bakarak emek verebileceğim oyunları öneriniz ilk saydığım oyunlarda dahil. Black Deserti sanırım sistemim kaldırmaz.

Cevaplarınızı Bekliyorum.

• hocam wowdan başka çareniz yok gibi. bence wowun parasında sorun görüyorsanız legion private serverları öneririm özelliği wow-freakz oldukça iyi bir server. onun dışında guild wars 2 olabilir.
  • Wow dan zevk almaz oldum açıkcası o yüzden bıraktım yeni oyunlar arıyorum. GW2 sistemim kaldırırmı bilmiyorum ama kontrol edeceğim.
  • Oyun kıtlığı hakim bu aralar. Path of exile deneyebilirsin Diablo tarzında emek verilebilir oyun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerdush

Oyun kıtlığı hakim bu aralar. Path of exile deneyebilirsin Diablo tarzında emek verilebilir oyun bence.
    Bu oyunu deneyeceğim steam üstünden oynamak veya kendi arayüzünü kullanmak arasında fark varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.