Şimdi Ara

Oyun Tavsiyeleri/Önerileri [Oynadığım Tüm Oyunlar] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
61
Favori
82.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık güzel liste olmuş. İnsanların zevklerinin ne derece birbirinden farklı olabildiğine güzel bir örnek, sizden çok farklı puan vereceğim oyunlar var hocam :)

• Call of duty Modern warfare oynamamışsınız büyük kayıp... Ayrıca warzone beleş nasıl oynamazsınız  

• n-geen kullanıcısına yanıt

Warzone'i oynadım aslında ama 1-2 saatlik bir deneyimim oldu, bana biraz fazla hızlı gelmişti ancak kesinlikle güzel bir oyun  

• mrrjoystick kullanıcısına yanıt

Hocam o oyun saç baş yoldurtuyor    

• warzone leş. MP'Ye bi adım atın, HARDCORE vs on numara modlar eğlenceli. HIZIN ANASI VAR :D

• Puanlama kendi zevklerinize göre yapılmış zannedersem. Saygı duyarım, kimse bir oyunu beğenmek zorunda değil ama bazı puanlamalar öznel düşünüldüğünde dahi düşük kalmış. Çünkü ne olursa olsun bir oyun kaliteliyse "belli bir puanın üstünde" değerlendirilmeyi hak eder.

Örnek vermek gerekirse Vice City gibi devrim niteliğinde olan bir oyun 70 puandan fazlasını hak eder. Keza Outlast gibi korku oyunlarına yeni bir soluk getiren bir oyun tablodaki en düşük puan olan 60'i hak etmez.

Tablo genel olarak eğlenceli olmuş, üstünde emek harcanmış. Üste çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 17 Kasım 2020; 18:34:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melek12345 kullanıcısına yanıt

Call of Duty: WWII kısa süreliğine ücretsiz olduğunda dediğiniz modlara benzer modları denemiştim. Gerçekten insan şaşı oluyor  

•  

• mr. solucan kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam kendi zevklerime göre puanlama yaptım. Bahsettiğiniz oyunlar kesinlikle kötü oyun değiller, yorum yazarken bunu olabildiğince belirtmeye çalıştım. Ben daha çok GTA gibi oyun serilerinin son oyunlarında da aynı şekilde başarılarını devam ettirebildikleri için son oyunlarını da göz önünde bulundurarak puanlama yaptım, oysa ki herkes bilir ki birçoğumuz GTA serisine Vice City ile giriş yapmıştır.

Outlast ise korkudan oynayamadığım ender oyunlardandır. Korku oyunlarını sevmediğim içindir belki de, gönlümden bu puanı vermek gelmişti :)

• Bence gerekirse PS3 kiralayın ama The Last Of Us, Uncharted ve benzeri oyunları kesinlikle oynayın.

• Boyut en fazla 2gb olup, bu boyutun da hakkını misliyle verecek oyunlar önerin hocam. Örnek:pes 2010 tr spikerli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne yani bunları oynamadın mı? . Nereden başlasam daha eskisi de var  

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Boyut en fazla 2gb olup, bu boyutun da hakkını misliyle verecek oyunlar önerin hocam. Örnek:pes 2010 tr spikerli

Hocam sizin zevkinize pek uyar mı bilmiyorum ama papers please önerebilirim

• serafon kullanıcısına yanıt

1995- jenerasyon oyunlarının öncesini maalesef oynayamadım  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceaser

Haklısınız hocam kendi zevklerime göre puanlama yaptım. Bahsettiğiniz oyunlar kesinlikle kötü oyun değiller, yorum yazarken bunu olabildiğince belirtmeye çalıştım. Ben daha çok GTA gibi oyun serilerinin son oyunlarında da aynı şekilde başarılarını devam ettirebildikleri için son oyunlarını da göz önünde bulundurarak puanlama yaptım, oysa ki herkes bilir ki birçoğumuz GTA serisine Vice City ile giriş yapmıştır.

Outlast ise korkudan oynayamadığım ender oyunlardandır. Korku oyunlarını sevmediğim içindir belki de, gönlümden bu puanı vermek gelmişti :)

Anladım hocam. Liste güzel olmus tekrardan belirteyim.

Oynadığınız bazı oyunlardan ve uslubunuzdan edindiğim hissiyat sizin geçmişte Knight Online oynamanızı muhtemel olduğunu söylüyor ama listede göremedim. Oynamadiniz mi veya oynadınız da eklemeyi mi unuttunuz?  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt

Az da olsa oynamışlığım var hocam, itemlere süreli olarak sahip olmak çok cep yakar diye düşünüp başka MMO aramaya başlamıştım. Sonrasında Black Desert maceram başlamıştı.  

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.