Şimdi Ara

oyun taklılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 140 fps 13 ping var.Yine de oyun takılıyor.2 saniyede bir hero donuyor,ilerlemiyor.Seri maçım zehir oldu.Bu nasıl bir sorundur?Nedeni ne olabilir?

• bilgisayar ısınıyor olabilir veya ilk maçınsa arada öyle olabiliyor
  • kedi_adam kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk maç değil,ısınmadan sorun olabileceğini sanmıyorum.Sıcaklık değerleri normal ki sağlam bilgisayar.
  • up.sorun devam ediyor
  • Bende de son yamadan sonra başladı sanırım. Oyun kopuyor bir iki saniye hareketsiz kalıyor herkes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket kaybı vardır büyük ihtimal.Yani internetinden kaynaklı.Delay diye geçer.Bağlantını kontrol ettir dns değiştir.Hextech repair toolla başlat oyunu belki düzelir.Düzenli modem resetle.
  • Dzuth D kullanıcısına yanıt
    Benim de şüphe ettiğim nokta internetti.Duzenle modem resetleden kapatınız nedir,ne önemi var?

Kota dolmuş mu diye baktım da dolmamis hız düşümü de yok.

• İnternetten dolayı sıkıntı yaşadığımda genelde modem resetlerim.Etkisi oluyor bence.Oyuna girerken hextech repair tool kullanmayı denediniz mi?
  • Bende ise oyun baslarinda cafedeki hickimsede sorun yokken benimki minyonlar gelmeye baslayana kadar hero kare atlayarak gidiyor. Bundan dolayi invade gidemiyorum sag sol yaptigimda şampiyon kafayi yiyo. Isin ilginc tarafi en dusuk ayarlari kullanan benim ve yan hesapta sorun yok benimki şampiyon donuyo. Anlamadim gitti. Ve bu bir int. Cafeye bagli degil hangi cafeye gittiysem boyle. En son riota ticket atacağım bu gidişle. Onerisi, bi bilgisi olan var mi bu konuda?

• Elphir kullanıcısına yanıt
    baska bir bilgisayardan baglandıgında oyle oluyor dostum. konustugum cogu kişide oyle. mesela kendı bılgısayarımda main hesabımda %2-3lük oluyosa bu olay, yine kendi bilgisayarımdan kardesimin hesabına girdigimde %20-25lere cıkıyor. ama laning basladıktan sonra geçiyo bende. ilk 2-3dk sürüyo yani.
  • Delay değilse ram olabilir. Benim minibookum da böyle yaptıktan sonra arkada ram dolu hatası veriyorsu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fps'yi 80"ya da 120 ye sabitlemeyi deneyebilirsin. Ekran kartı ya da monitör yetersiz kaldığında da olabiliyor bu sorun

• Bende de oldu bir ara lane'e gidiyorum diye bir bakiyorum olmusum bile.modem +pc resetleyince duzelmisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,modem resetledim.Sorunu bir daha yaşamadım.Bahsettigim şey uzun süre donmak felan değildi.2sn de bir gecikme oluyordu.Ekran rengi sanki cozunurluk düşmüş gibiydi.

Herkese teşekkür ederim,önerilerden dolayi

.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.