Şimdi Ara

Oyun Takas Başlığı [ANA KONU] (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.434
Cevap
154
Favori
444.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde birtakımm oyunlar mevcut. Liste olarak uzun olacağı için linki şöyle bırakayım:
    https://www.steamtrades.com/trade/xgHuv/h-good-bundle-games-w-csgotf2-keys-capsule-keystodsgems

Markette satılabilir ürünler ya da bakiye karşılığı takas düşünüyorum öncelik olarak. Dileyen buradan ya da Steam Trades üstünden ulaşabilir.
  • Elimde TF2 kutuları ve 2 tane duvar kağıdı 1 tane de ifade var. İsteyen varsa Steam'dan eklesin. ID:mtnei
  • BF1 Premiumlu , çoğu araç ve uçaklar skinli , çoğu silahlar açık 87 level hesabımı satıyorum , veya steamdan farklı bir oyuna takaslayabilirizde.
  • Dragon Age İnqusition Kullanmayan , satmayi düşünen bana yazabilirmi.
  • Resimde Kütüphanemi paylaştım. Rocksmith 2014'ü takas etmek isteyen varsa görüşelim.

• Steam için Yakuza Kiwami keyi mevcut. Oyunu ps4'te oynamış olduğum için uygun bir oyunla takaslamak istiyorum.

• Takas düşünen var mı?
  • İlgilenen varsa değerinde bir oyunla takas edilir.

• Arkadaşlar elimde cod bops 4 hesabı var.Skyrim oyunuyla takas etmeyi düşünüyorum ilgilenen varsa pm atabilir
  • Lightmatter için %25 indirim kuponu gelmiş. İsteyene arkadaşa verebilirim.
  • Arkadaşlar nintendo switch hesabıyla steam hesabımı takaslamak istiyorum. Çok oyun var o yüzden linkimi bırakıyorum. (135 tane) Hesabıma profilimden de bakabilirsiniz ilana koydum.

https://steamcommunity.com/id/brazcks

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VERDUN OYUNU VAR 3 ADET TAKASLIK

• Oyunlar Takas olur satılır.

2 Bloodsports Gift
    1 Broforce
    2 Chivalry: Medieval Warfare
    2 Insurgency
    1 Move OR DIE
    1 Orbital Gear
    2 Revolution Ace
    2 SpeedRunners
    1 Terraria
  • Bundle'dan
    Warhammer 40,000: Kill Team,
    Warhammer® 40,000: Dawn of War® - Game of the Year Edition ve
    Legacy of Dorn: Herald of Oblivion

steam keyleri mevcut. Yine steam olmak üzere takasa açıktır.
  • .
  • Takaslık golf with your friends RU/CIS region locked humble bundle steam gift linki mevcuttur.
  • fallout 76 da 12 aylık 1st editon için %99 indirim kuponum vardır. takas ile aktarılabilyor. uygun önerileriniz olursa tekliflerinizi bekliyorum. normalde 539 lira. steam kuponudur. ben 200 lira civarı düşünüyorum. teklif olarak oyun takas yada direk nakit.

• Elimde 1 adet death stranding hesabı var email ile veriyorum sırf bu oyun için açmıştım aldıktan sonra şifrelerini değiştirebilirsiniz istediğim bir oyunla tasak a varım yada 200 tlden satıcam

• epic hesabımda mevcut olan oyunlar

ac odyssey
    ac origin
    fc:new dawn

rdr2 arıyorum 1 haftada oyunun hikaye modunu bitirmek için.
  • Merhaba 3 yıldır ps4 kullandığım için daha once kullandığım steam hesabına hiç bakmamıstım bugün baktığımda içindeki csgo kutuların fiyatları çok artmış satıp bakiye olarak kullanacağım istediğiniz oyunları size indirimli olarak satabilirim hediye olarak göndererek yalnız 15 gün beklemem gerekiyormus sanırım bu sorunun çözümü varsa şimdi de size indirimli oyun alabilirim

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.