Şimdi Ara

Oyun Takas Başlığı [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.434
Cevap
154
Favori
445.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde Two Worlds II , Majesty II Collection ve The Silent Hill : Homecoming var gift olarak.

Takas etmek istedigim oyun Fallout : New Vegas + Tum DLCler

Ilgilenenler, sorusu olanlar buradan veya pm ile sorabilir.
  • elimde L4D GOTY ve L4D2 var tradable olarak. ilgimi çeken bir oyunla takaslarım.

ayrıca elimde indiegala oyunları var key olarak. tek tek de olur hepsi de olur.

+ serious sam double d; hamiltons great adventure; ve sanctum violator dlc keyleri var.

amazonda, steamde vs. indirimdeki oyunları 3 tl fark ile alıyorum kredi kartı olmayanlara...

herşeyimi yazdım. benden bu kadar

*indiegalada bulunanlar:
    quote:

Zombie Shooter 1
    inMomentum
    Hacker Evolution:Duality
    Saira
    Your Doodles Are Bugged!
    Zombie Shooter 2
    Hacker Evolution: Untold

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy -- 11 Ocak 2012; 20:00:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

elimde L4D GOTY ve L4D2 var tradable olarak. ilgimi çeken bir oyunla takaslarım.

+ serious sam double d; hamiltons great adventure; ve sanctum violator dlc keyleri var.

amazonda, steamde vs. indirimdeki oyunları 3 tl fark ile alıyorum kredi kartı olmayanlara...

Hocam l4d2 karşılığında valve %50 ve deepsilver %25 kuponu verebilirim..
  • bunlar da benden olsun

Oyun Takas Başlığı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Child

kuponlarla ilgilenmiyorum. teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: War Child

kuponlarla ilgilenmiyorum. teşekkürler.

ne demek rica ederim..
  • takas için Fractal ve Super Crossfire oyunları var elimde Super Crossfire steam değil galiba ama olsun
  • Terraria
    Portal
    PuzzleQuest: Challenge of the Warlords
    Blocks That Matter
    ArcaniA – Gothic 4

Elimdeki oyunlar bunlar. Keyler ve kuponlarla ilgilenmiyorum. İstediğim oyunlar;

Magicka
    Dungeon Defenders
    Achievementi olan indie oyunlar
  • Beyler ben steam account'umu takas etmek istiyorum steam accountumda modern warfare 3 ekli ve bunu battlefield 3 ile takas etmek istiyorum ilgilenenlerle pm yoluyla iletişim kurabiliriz...
  • quote:

elimde L4D GOTY ve L4D2 var tradable olarak. ilgimi çeken bir oyunla takaslarım.

*indiegalada bulunanlar:
    quote:

Zombie Shooter 1
    inMomentum
    Hacker Evolution:Duality
    Saira
    Your Doodles Are Bugged!
    Zombie Shooter 2
    Hacker Evolution: Untold

Hocam L4D2 için makul bi oyun söylersen alıp takaslayabiliriz cevabını bekliyorum saygılar

• Dota 2 arıyorum. Karşılığında Call of Duty MW2 veya Empire+Napoleon TW Complete Pack veririm.
  • Elimde Dead Space 2 mevcuttur. Oyun ile ilgilenen kişiler bana PM yoluyla ulaşıp takas etmek istedikleri oyunu söyleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep1986

Dota 2 arıyorum. Karşılığında Call of Duty MW2 veya Empire+Napoleon TW Complete Pack veririm.

Dota2 çıkmadıki hocam betasını filan mı arıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avicenne

quote:

Orijinalden alıntı: recep1986

Dota 2 arıyorum. Karşılığında Call of Duty MW2 veya Empire+Napoleon TW Complete Pack veririm.

Dota2 çıkmadıki hocam betasını filan mı arıyorsun

Aynen
  • 1 %25 valve indirimim dead space 1&2 ve 2 tane killing floor um var.. ilgilenen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

beyler steam kullanıyorum ama yetmiyor crackli oyun kursam steam de sorun yaşar mıyım ?

Sorun yaşamazsın
  • Merhaba arkadaşlar

Mevcut takaslık oyunlar

Black Ops
    Just Cause 2 + parachute + Ice break + Tuk Tuk DLC
    Aliens vs. Predator
    Deus Ex: Human Revolution - Standard Edition
    A Game of Thrones - Genesis
    Duke Nukem Forever
    Sid Meier's Civilization V +mongols pack
    Renegade Ops + coldstrike + rein DLC

Rica ediyorum steamdeki eş fiyatına göre olan oyunları teklif edin. Oyunu ne kadara aldığınızla beleş bulduğunuzda ilgilenmiyorum sadece store.steampowered.com adresindeki fiyatı aynı olsun.

Ayrıca

http://steamcommunity.com/id/OsManiaC

275 oyunlu Şubat 2008 hesabım bulunmaktadır bir çok oyuncu beni CSden tanır güvenir.

Yurtdışı sitelerde deli gibi dümenler dönmekte çok zorlanıyoruz insanlara güvenmekte lütfen ucuz ve kaka hareketlerde bulunmayalım.

İyi oyunlar.

• steam mw3+gift oyun arıyorum, karşılığında bf3+bfbc2+crysis2 origin hesabı verebilirim

edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CinemaG -- 17 Ocak 2012; 15:40:12 >
  • 2x Dota 2 karşılığında Assassin's Creed: Revelations veririm. İlgilenen ve elinde olan varsa bana ulaşsın. SteamID: recep1986
  • THQ oyunlarına %50 indirim yapan kupona sahip olan varsa PM'lerini bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.