Şimdi Ara

Oyun Takas Başlığı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.445
Cevap
159
Favori
435.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2246
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 159
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • andelip (305 mesaj) saintroyo (163 mesaj) Zwickau (128 mesaj) azk (119 mesaj) trashopolis (118 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3883 mesaj) Mobil (1093 mesaj) Tablet (122 mesaj) (4 mesaj) Mini (78 mesaj) Uygulama (9 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Oyun Takas Başlığı [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1090 Mesaj
    33 ve 25 valve indirimi + 25 deep silver (dead island) indirimi var pek birşey etmeyebilir ama teklife açığım
    |
    |
  • Binbaşı
    1549 Mesaj
    7 kömür + kuponlar karşılığında orange box verebilecek biri var mı? Ya da herhangi bir oyun olabilir. Tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 31 Aralık 2011; 21:26:17 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    Arkadaşlar elimde cod mw1 var Left 4 Dead 2+day of defeat source karşılığında takas edilir
    |
    |
  • Yarbay
    3379 Mesaj
    34 kömür
    counter strike source
    bir araba kupon
    %50 rockstar
    %50 gta complete
    %33 skyrim falan filan
    |
    |
  • Yarbay
    2852 Mesaj
    day of defeat source ve revenge of titan var takasa açık acilllll socurce deneme kuponu da verebilirim yanında sanırım kazandık :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 31 Aralık 2011; 23:31:47 >
  • Yarbay
    4578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

day of defeat ve revenge of titan var takasa açık acilllll socurce deneme kuponu da verebilirim yanında sanırım kazandık :) :)

day of defeat source mu yoksa düz day of defeat mi?
    |
    |
  • Yarbay
    2852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

day of defeat ve revenge of titan var takasa açık acilllll socurce deneme kuponu da verebilirim yanında sanırım kazandık :) :)

day of defeat source mu yoksa düz day of defeat mi?

source olanı tabiki eskiyi netcen bu yenisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 31 Aralık 2011; 23:31:01 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    elimde 9 kömür var oyun teklıflerıne acıgım.yalnız single ve spor olmasın mümkünse.nasıl olsa bana bır sey cıkmaz cekılısten .burdan oyun teklıf edersenız bakabılırız
  • Yarbay
    2852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sponger87

elimde 9 kömür var oyun teklıflerıne acıgım.yalnız single ve spor olmasın mümkünse.nasıl olsa bana bır sey cıkmaz cekılısten .burdan oyun teklıf edersenız bakabılırız

kömür yada oyun çıkma şansı var oyunların başarımlarının istersen verebilriim :D
    quote:

quote:

kömür yada oyun çıkma şansı var oyunların başarımlarının istersen verebilriim :D

ne diyorsun anlasam önce...
  • Yarbay
    2852 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

ne diyorsun anlasam önce...

ben ikisinden birini istiyorsan verebilirim diyorum zaman tükenmeden seçersen verebilirim diorum yani o kömğre 2 oyun çıkma şansı yok kaldı kş demşn bozdurdum yine kupon yine kupon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 1 Ocak 2012; 2:07:22 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Teklifere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaPAxA -- 1 Ocak 2012; 1:57:45 >
  • Yarbay
    2852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Teklifere açığım

şansını dneemek istersen ve oyun ise kısıtlı sürüm değil ise 2 oyundan biri ile takas edebilirim seçimi sen yap kabul edersen tabi ayrıca oyunu açarsan oıyun çıkam ihtimali de var sonuçta bunuda düşün revenge of titan verebilirim
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    Dota 2 si olan var mı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    quote:

quote:

Teklifere açığım

şansını dneemek istersen ve oyun ise kısıtlı sürüm değil ise 2 oyundan biri ile takas edebilirim seçimi sen yap kabul edersen tabi ayrıca oyunu açarsan oıyun çıkam ihtimali de var sonuçta bunuda düşün revenge of titan verebilirim

Demek istediğini anlamadım açıkcası?

Bu arada Killing Floor deneme sürümü bendeki 2 tane..

yok usta kalsın zaten dod var dıgerınıde pek sevmedım bakacaz artık.soyle elınde %50 veya daha fazla actıvısıon kuponu olan var mı
    |
    |
  • Yarbay
    2852 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Teklifere açığım

Demek istediğini anlamadım açıkcası?

Bu arada Killing Floor deneme sürümü bendeki 2 tane..

hocam deneme sürümünü de mi takasa giriyorsun kim alırki ver gitsin sevabına birine ha bu arada ben istemiyorum deneme sürümü falan demo dan farkı yok yani çok fazla

• Yüzbaşı
    310 Mesaj
    selam bende cod mw3 var bunu takas yapmayı düşünüyorum iyi bi oyun veren varmı takas yapalım ? bu aralar bf3e vakit ayırdıgım için mw3 e zaman kalmıyo bende takaslamak istiyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Beyler bu komur tam olarak ne oluyo nasil kazaniliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    9267 Mesaj
    Portal bende var zaten. Olmayan bir oyunla taksa açık. Borderlands da 2 tane biri taksa açık. Valve bedava verebilirim lazım olan yoktur gerçi ama. Kömürler kalacak bende.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.