Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Oyun Spamlemek Ne Demek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
3.148
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Oyun Spamlemek Ne Demek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    360 Mesaj
    Arkadaşlar okuduğum konularda da çokça görmeye başladım nedir bu oyun spam meselesi. Oyun spamledim şunu yaptım bunu yaptım felan. Çok fazla oyun oynamaya mı deniliyor?

|
    |
    |
    |
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

hak etmeyen kişilerin çok sayıda oyun atıp üst liglerde bulunması deniyor fakat hak edip belirli liglerde sıkışan oyunculara da veya oyunu oynamak isteyen kişilere de spam denmesi sinir bozucu
    Liglere bakıyorum adamın 30 oyunla geldiği yere diğeri 700 küsür oyunla gelmiş. 700 küsürlük arkadaş spamin canlı örneği oluyor o zaman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetnaErt -- 8 Ağustos 2014; 4:43:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: xMyth

Orijinalden alıntı: Guest-C8D8ACBB0

Liglere bakıyorum adamın 30 oyunla geldiği yere diğeri 700 küsür oyunla gelmiş. 700 küsürlük arkadaş spamin canlı örneği oluyor o zaman :)

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

aynen öyle mesela 400 winle silv5 olan arkadaşım var çocuk tüm gün oyunda ve vazgeçmiyor ben 1-2 oyun oynayınca bile kazansam dahi sıkılıyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    360 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

aynen öyle mesela 400 winle silv5 olan arkadaşım var çocuk tüm gün oyunda ve vazgeçmiyor ben 1-2 oyun oynayınca bile kazansam dahi sıkılıyorum

Alıntıları Göster
    Bende aynı şekilde en fazla 3-4 oyun oynuyorum ve benimde Gold olan birçok arkadaşım var bütün gün oyun oynuyorlar. Bazen girip izliyorum ve gerçekten çok şanssız olanları var. Normalde takımındaki bir oyuncu kötü olduğunda oyunu taşıyabiliyorsun ama birden fazla lane kötüyse kimsenin yapacak bir şeyi kalmıyor. O kötü oynayanların da profiline bakınca görüyorum adam o hero ile 100'den fazla oyun oynamış ama hala yanlış build çıkıyor ve hala oynayamıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: xMyth

• Yarbay
    2146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8D8ACBB0

Bende aynı şekilde en fazla 3-4 oyun oynuyorum ve benimde Gold olan birçok arkadaşım var bütün gün oyun oynuyorlar. Bazen girip izliyorum ve gerçekten çok şanssız olanları var. Normalde takımındaki bir oyuncu kötü olduğunda oyunu taşıyabiliyorsun ama birden fazla lane kötüyse kimsenin yapacak bir şeyi kalmıyor. O kötü oynayanların da profiline bakınca görüyorum adam o hero ile 100'den fazla oyun oynamış ama hala yanlış build çıkıyor ve hala oynayamıyor.

Alıntıları Göster
    oyun sonu lobisinde "ana ekran" tuşuna değil "tekrar" oyna tuşuna basmak demek.

• Yüzbaşı
    785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SteppinUp

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: SteppinUp

bir nevi.
    |
    |
    dAffilee

1k maç ile platinumsa maç spamlemiştir, 1k maç ile goldsa gerçekten kötü oyuncudur ama 100 oyunla diamond ise iyi oyuncudur

-istisna olanlar oluyor tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

blondieastwood. RAWR

fast car & hundred miles

• Yarbay
    2323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dead

1k maç ile platinumsa maç spamlemiştir, 1k maç ile goldsa gerçekten kötü oyuncudur ama 100 oyunla diamond ise iyi oyuncudur

-istisna olanlar oluyor tabii
    Adam maç kazandı 30 lp kazandı kaybetti 20 lp gitti diyelim. 1 win 1 lose alsa +10 lp karda hop bu böyle böyle serilere kadar çıkar şansa serilerdende wini alır geçer öbür lige gene başlar 30-20 10 kar. tabi aşırı oyun spam yapman lazım. bütün gün nerdeyse...
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: LOL BAKANI

700 maç atıp silver5teyse o spam değil lowdur. O maç spamlama olayı 700 maçta diamond olanlar için geçerli.
    20şer puan geldiği için, kumar gibi üst üste kazanana kadar oynuyorsun. lig atladığında bırakıyorsun. %100 kumar
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600x / XFX RX Vega56 / Asrock AB350 Pro4 / G.Skill 2x8G 2933MHz / Deep Cool Tesseract SW WH / EVGA Supernova G2 650

AOC G2460PF / Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+
  • Yüzbaşı
    651 Mesaj
    800 oyun at diamond ol, sezon 3 ü silver bitir. al sana tr özeti ve oyun spamlamanın açıklaması
    |
    |

Orijinalden alıntı: e1

800 oyun at diamond ol, sezon 3 ü silver bitir. al sana tr özeti ve oyun spamlamanın açıklaması
    sanırım bende spam tanımına uyuyorum 900 oyun dia 4 sezon3 plat yapacak bişe yok oynuyarak geliştiriyoruz kendimizi

bunu bu kadar kötü adlandırmanız iyi değil

aynı zamanda 1 maç alıp 1 maç kaybederek 100 oyun oyna o 30 puan gelmez :D bunlar hayal ürünü

düşünceme göre siz çok oyun atıp plat dia olanları çekemiyorsunuz ( bu arada euw serverında plat idim ücretsiz olunca tr geçip dia oldum 900 oyunun 600 ü euwda oynanmıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyt1453 -- 8 Ağustos 2014; 8:26:41 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kytle

sanırım bende spam tanımına uyuyorum 900 oyun dia 4 sezon3 plat yapacak bişe yok oynuyarak geliştiriyoruz kendimizi

bunu bu kadar kötü adlandırmanız iyi değil

aynı zamanda 1 maç alıp 1 maç kaybederek 100 oyun oyna o 30 puan gelmez :D bunlar hayal ürünü

düşünceme göre siz çok oyun atıp plat dia olanları çekemiyorsunuz ( bu arada euw serverında plat idim ücretsiz olunca tr geçip dia oldum 900 oyunun 600 ü euwda oynanmıştır)

Alıntıları Göster
    Bu olayı saçma buluyorum ben.Ben her küme maçımı 5 den fazla oynayarak yükselmişimdir ama benden daha az oynayıp oyun bilgisi 0 adamlarla aynı maçlara düşebiliyorum.Çok maç veya az maç atman oyunu ne kadar iyi oynadığını fazla göstermez (80 15 yapıp d1 olursun o ayrı tabi).
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.