Şimdi Ara

Oyun Sonu Easy (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

Orijinalden alıntı: Laech

sakin ol lae altı üstü oyun

Keşke bunu easy yazanlar anlasa. Sportmence oynuyoruz oyun sonu GG (iyi oyundu) Yazıyoruz adamın dediği şey haahaha nooblar ananızı ....... easy

GG izi boy ağla kolay oyun free elo
  • quote:

Orijinalden alıntı: undattch

GG Easy diyenlerin %90 lık kısmı daha GG ne demek onu bilmiyor. Örnek vereyim "Annie ulti atarsa oyun GG olur." diyen arkadaşımız oyun sonu kazanınca GG Easy diyor. İçimden çocuğa acıyıp report ediyorum.En son adamın biri GG dedi oyun sonu lobide GG ne demek dedim ''Güle Güle'' dedi

Serin hikaye.
  • free elo zaa xD
  • demek istediğini anladım kardeşim aynı şey benim de çok canımı sıkıyordu dedim kendi takımımdan bile hayır yok rakipten ne hayır gelir

sonra gitti all chat i kapattım şimdi kafam rahat oyun bitince de hemen çıkıyorum istatistik ekranından kafam rahat oluyo sana da tavsiye ederim şu gerçek hayatta görsen yüzüne bakmayacağın adamlar için canını sıktığına değmez
  • gege wepe izi
  • çok zevkli oluyor
  • quote:

quote:

Keşke bunu easy yazanlar anlasa. Sportmence oynuyoruz oyun sonu GG (iyi oyundu) Yazıyoruz adamın dediği şey haahaha nooblar ananızı ....... easy

HAHHAHAHAHAHHAHA GÜLDÜM LAN ORUÇLU ORUÇLU :d:d

Bölünerek çoğalmak :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

demek istediğini anladım kardeşim aynı şey benim de çok canımı sıkıyordu dedim kendi takımımdan bile hayır yok rakipten ne hayır gelir

sonra gitti all chat i kapattım şimdi kafam rahat oyun bitince de hemen çıkıyorum istatistik ekranından kafam rahat oluyo sana da tavsiye ederim şu gerçek hayatta görsen yüzüne bakmayacağın adamlar için canını sıktığına değmez

Allchat kapatmak mantıklı aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takmayın bu kadar, gereksiz kişilikler sonuçta.
  • riot report sistemini çalıştırmıyor kii
  • Valla platim ben bile yapıyorum :D easy bobbs.

• Oyunda agresif konuşmalar yapana oyun sonu easy xx derim
  • Her oyun yazarım mutlaka hatta dahada cıvıtır iyzi izi gibi seyler yazarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

demek istediğini anladım kardeşim aynı şey benim de çok canımı sıkıyordu dedim kendi takımımdan bile hayır yok rakipten ne hayır gelir

Allchat kapatmak mantıklı aslında.

abi kapat kafan rahat etsin şiddetle tavsiye ediyorum
  • şu teemo oyun aldı zaa free elo gg easy
  • quote:

diyene bak ranked maçlar yüzünden sinir hastası olucaksın
  • gg easy'i dersin Anlarım.

GG HARD ne la?

• her oyun sonunda easy yazarım. ne var bunda bana göre çok kolay oyunda belki. arkadaş alt tarafı oyun bu eğlenmiceksek neden oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mem1n

her oyun sonunda easy yazarım. ne var bunda bana göre çok kolay oyunda belki. arkadaş alt tarafı oyun bu eğlenmiceksek neden oynayalım

Her oyun easy oluyorsa challenger olsana

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mem1n

her oyun sonunda easy yazarım. ne var bunda bana göre çok kolay oyunda belki. arkadaş alt tarafı oyun bu eğlenmiceksek neden oynayalım

Her oyun easy oluyorsa challenger olsana

benim mmrım düşük qnq çok az puan geliyor ondan olamıyorum. yoksa izi yani oyunlar. bi bitmediniz, alt tarafı bi oyun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.