Şimdi Ara

Oyun şikayet etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
7.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana Karahan adlı oyunda haksız yere mute attılar durduk yere oyunları şikayet edebiliyormuşuz bunu nasıl yapabiliriz

• Savcılığa gidip dilekçe verirsen haklarında hak mahrumiyeti sebebiyle suç duyrusunda bulunurlar. Bunun üzerine Karahan GMleri karakter iade yapar hatta karakterini güçlendirip item dizip sana verirler büyük ihtimal hataları telafi etmek için.
  • İnsanları yanlış yönlendirmeyin.O okumadan işaretlediğiniz sözleşmeler sizin haklarınızı değil şirketin haklarını korur.Oyundaki bir yönetici şart göstermeksizin hesabını kapatabilir veya kısıtlayabilir.
  • şimdide banlandım oyuna 1 milyardan fazla para harcadım.paypal ödediğim parayı geri çekmiş felan diyolar şimdide 500 tl felan ıstıyolar hesabı açmak için.ben nasıl şikayet edebılırım oyunu
  • One öyle ya. 500tl istiyorlar hesabı açmak için :D.
    Bankan ile bir görüş. belki yaptığın bir ödeme geri gelmiştir. Ayrıca parayı kurtarsanız bile bunuda ders kabul edip, kaliteli oyunları tercih etmeliyiz diye düşünüyorum. Tabi kişisel fikrim, katılmıyorsanız alınmayın lütfen.
  • Karahan gibi bir oyunu oynadığın için annenin babanın sana mute atması lazım
  • karahan oynayan bi insan zaten parayı dert etmeyecek kadar zengindir. yoksa akıllı işi değil pay2win oyun oynamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 19 Eylül 2013; 17:35:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardReaction

Karahan gibi bir oyunu oynadığın için annenin babanın sana mute atması lazım

Güzeldi
  • oyunun Baş GM'i forumda zaten :D gerçi kendisi insanlıktan nasibini almamış bir şeyler yapmaya çalışan ama hiç bir şey yapamayan bir arkadaş ama olsun belkide yardımcı olur

@Maindark 'tı bir ara nick'i
  • Ben geçen ay almanyadan theHunter call of the wıld oyununu satın almıştım.Şimdi türkiyeye geldim, oyunu kurayım dedım. steam key istedi, yazdım. sonra bu oyunu bu ülkede oynayamazsınız diye bir yazı çıktı. oyunum orjinal cdsi, steam keyi var ama böyle bir hata verdi. Yapabileceğim bir çözüm yolu yokmu? Oyun şikayet etme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.