Şimdi Ara

Oyun PC tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ram kolay iş hocam onu hallederim deişte 320 tl ekran kartı korkuttu gözümü yazdığın listeden onu kaldırdımmı benim dediğim fiyata geliyo kasayı filan yenilememe rağmen 420m işimi görüyordu rahatlıkla %6 daha hızlıysa azıcıkta msı afterburner la fln çok güzel bi biçimde işimi görür gibime geliyo şimdilik yani kısacası

AMD Athlon II X2 260 AM3 3.2 GHz, 2 MB, BOX İşlemci
    63 $ ( 117,50 TL)

ANAKART:
    ASUS M5A78L-M LX, AMD 760G, DDR3, PCIExp, Socket 938 AM3+
    59 $ ( 110,04 TL)

BELLEK - RAM:
    KINGSTON 4 GB DDR3 1333 Mhz RAM CL9 1.5V
    24 $ ( 44,76 TL)

KASA - PSU:
    AOPEN 550W Z550-12AE3 AKTIF PFC, 80+, 12cm Fan PSU
    65 $ ( 121,23 TL)

totalde 392 tl ye geliyo bunlar bana ekran kartını sonra değiştirebilirim eski laptop kadar performans sağayacaksa bana uyar ama şimdi ben kasayla psu yu babamdan tedarik edebilirim 450yada 500 watt olması lazım bitane onda olmadı kasayla 2. el alırım çok uyguna gelir de ondan kalacak 50 ye bi 50 daha eklersek işlemci yada anakart için daha iyi birşeye gerek olurmu yoksa bu yazdığın sistem fazlasıyla işimi görürmü hocam benim çok yordum sizide ama kusura bakmayın akşam akşam :)

• yuzde yirmibes indirimler power color 6850 alin vatandan
  • ekran kartı bi süre idare etsin inuh hocam ya 300 küsür tl aşar şu ara beni fazladan ona kötü sayılmaz ortalama bi performans verir bendeki ekran kartı gibime geliyo işlemci ram anakartı kasayı güzel bi toplayımda onada zaman gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_n_u_b_i_s1_2_3

ekran kartı bi süre idare etsin inuh hocam ya 300 küsür tl aşar şu ara beni fazladan ona kötü sayılmaz ortalama bi performans verir bendeki ekran kartı gibime geliyo işlemci ram anakartı kasayı güzel bi toplayımda onada zaman gelir :)

Olsun dostum son sistemi temiz bir sekilde yaz bakalim ne yaptin
  • :) tamamdır teşekkürler hepinize büyük ihtimalle datrs hocamın dediği anakart işlemci ve ram setini alıcak gibi gözüküyorum kasayıda 550 wattlık psu lu bişeyle değiştiririm artık halledildikten sonrada yazarım teşekkürler herkese kolay gelsin iyi geceler sağolun tekrar
  • Pardon ama ben DARTS hocamızın yazdığı sistemi o fiyatlarda bulamadım acaba siz bulabildiyseniz bana bi link yollar mısınız özellikle AMD Athlon II x2 260 117 TL ilgimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc.master

Pardon ama ben DARTS hocamızın yazdığı sistemi o fiyatlarda bulamadım acaba siz bulabildiyseniz bana bi link yollar mısınız özellikle AMD Athlon II x2 260 117 TL ilgimi çekti.

Vatanda yuzde yirmi bes indirimle mi acaba?
  • Doğrusu ben de bilmiyorum ayrıca bende 25% indirim gözükmüyor. Bu indirimi görebilmek için üye olmak mı lazım anlayamadım? Yoksa indirim belirtilmeden direk 25% indirilmiş fiyat mı yazılıyor yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.