Şimdi Ara

Oyun oynayarak Gerçek Para Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MARKET GLORY :http://www.marketglory.com/strategygame/outlast93

Oyunla Alaklı Herşey Bu Sitede Yazıyor

Market Glory internet üzerinden oynanan ücretsiz online bir strateji oyunudur.
    Bu oyun oyunu oynayarak para kazanabilirsiniz.
    Market Glory oynayarak oyundan kazandığınız parayı Paypal üzerinden banka hesabınıza çekebilirsiniz.
    Ülkemizde aktif oyuncu sayısı düşük olduğundan ve gün geçtikce yeni oyuncu sayısı arttığından ben sizlere şimdiden üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Ödeme Kanıtı

Kayıt Olma Linki

Aktif bir oyuncu olarak bu oyunu hergün oynamaktayım ve diyebilirim ki
    oyun ilk başlarda ne kadar sıkıcı gelirse gelsin, oyunun mantığını ve işleyişini kavradıkca ve kazandıkca bu oyunu oynamaktan keyif alıcaksınız.Bunun yanı sıra kendi öz kariyerinizi bu oyunda sergiliyecek,zeka ve stratejilerinizi ortaya koymuş olucaksınız.

Market Glory Oynamak

Oyun yaşadığınız gerçek hayat gibi bir temele dayanmaktadır.Oyun içinde günlük (Work) çalışma ve (Fight) dövüş yapmanın yanı sıra, Borsa gibi Altın, Euro kurlarını takip edip alım-satım yapmak, 3 ay bedava lisans ile gazete şirketi kurup kendi gazetenizi hazırlayıp satmak, geliştikce kendi şirketlerinizi kurarak,ülkeler arası savaşlara katılarak ve areneda fight yapıp extra bonuslar kazanabilirsiniz.
    Dahası, Ref(Refferal) pazarına girip açık arttırma ile kendinize ref alabilir ve satabilirsiniz.Size ait olan her refin kazancından size extra bonus gelmektedir.

Sizlerde bu oyunda çeşitli stratejileri izleyerek kendinize uzun vadede iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

benim referansım üzerinden üye olanlara zaten oyun içi ve oyun dışı skype üzerinden gerekli anlatımlar ve elimden gelen tüm destek verilecektir.

Tabiki oyuna yatırımda yapabilirsiniz. Ben yatırım yaparak oynamaktayım ve bu sayede daha hızlı gelişip kazanıyorum.Yatırım yapmak zorunda değilsiniz.
    Bu size kalmış bir seçenektir.

HÜKÜMET

Hükümet'ler kendi ülkelerinde ki yapılan işlemlerden alınacak Bonusları, Vergileri belirler ve ülkenin mali kasasını yönetirler. Ayrıca hükümet üyeleri her hafta Pazartesi gecesi maaş alırlar.Ülke gelirlerinin %5 lik kısmı Bakanlık kasası'na aktarılır, %30 luk kısmı Başbakan'a %10 luk kısmı Bakanlar'a dağıtılır. Her oyuncu Hükümet için Aday olabilir.

Oyuna giriş yaptığınızda sayfanın sol yanında kendi bilgilerinizi göreceksiniz. Kısaca bi açıklamasını yaparsak;

Energy(Enerji): Sahip olduğunuz Enerji Miktarını gösterir.

Experience(Tecrübe): Sahip olduğunuz Tecrübeyi gösterir.

KnowLEDge(Bilgi): Sahip olduğunuz Bilgiyi gösterir.

Productivity(Verimlilik): Sahip olduğunuz Verimliliği gösterir.

Euro, Gold, TRY:Oyunda kullanılan para birimidir.

Incomes: Kazanılan toplam paranın Euro karşılığıdır

FİGHT (DÖVÜŞ)

Oyunda Fight yaparak TRY biriminde para kazanırız.
    Ülkemizde Fight yaparak kazanacağımız para, sahip olduğumuz enerjinin %10 u kadardır.
    Örn: Sahip olduğumuz Energy miktarı 10 ise 1 kez Fight yaptığımızda kazanacağımız para vergi öncesi 1.00 TRY dir.
    Fight yapmak için Fight butonuna tıklayın, ardından Attack butonuna tıklayın.
    Sonrasında gelen sayfada Attack Now butonuna ttıkladıktan sonra Fight işlemi başlamıştır.
    Her Fight 10 dakika sürmektedir.
    Fight başladığında ana sayfada yeni bir Fight için kalan süreyi gösteren zaman sayacını görebilirsiniz.
    Günde 10 defa Fight yapma hakkımız bulunmakltadır.
    Her Fight işleminden sonra sahip olduğumuz Energy %10 düşer.
    Energy hiçbir zaman 1.00 seviyesinden aşağı düşmemektedir.

WORK(İŞ)

Oyunda Work işlemi yaparak TRY cinsinden para ve Experience kazanıyoruz. Kazandığımız para Productivity seviyesine göre belirlenir.

Günde sadece 1 kere Work yapabiliriz.

Work işleminden sonra Energy %50 düşer.

Work işleminden kazanacağımız parayı hesaplamak için :

(Productivity)x(Maaş) / 1000 formülü kullanılır.

Productivity = (Energy + Experience + Knowledge) /3 tür.

Work işleminden kazanacağımız Experience aktif Referans(Ref) üye sayımıza göre değişir.
    Referral üyenizin aktif sayılması için her sabah 11:30 da enerjisinin 1 in üzerinde olması gerekir. 5 adet aktif Referral üyeniz olursa Work işleminden kazanacağınız Experience 3 olacaktır.
    Bu bizim için çok öenmlidir çünkü her gün 1 Productivity arttırmış oluruz ve her geçen gün kazancımız artar.
    Eğer hiç aktif Refimiz olmazsa Work işleminden hergün 0.7 Experience alırız.

3 gün üst üste Work işlemi yaptığımızda Hükümetin belirlediği Bonus miktarı ve Productivity seviyemize göre TRY cinsinden para kazanırız.

Yani 2 gün üst üste Work yaptıktan sonra 3. gün Extra Bonus alırız.Bu para bizim için önemli olacağından hergün Work işlemi yapmak bizim için çok karlı olacaktır

Hergün online olarak bu oyunu bende oynamaktayım.
    Benim referansımdan kayıt olan arkadaşlar oyun içi Inbox dan bana mesaj atsınlar.
    Oyun içi nickim:outlast93

• Aylık ne kadar getirisi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.