Şimdi Ara

Oyun oynayamıyorum pc’de 15 dakika maksimum dayanıyorum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
3.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normaldir,oyunlarda konular,oynanış mekanikleri vs artık kendilerini tekrar ediyor.Yenilik getiren çok az oyun var artık,

Bir de yaş ilerledikce hayatın stresi artıyor.Kafa rahat olmuyor.

Tavsiyem oyun oynamayı seviyorsanız yakın arkadaşlarınızla coop oynayın.Muhabbetle,gırgır şamatayla iyi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 26 Eylül 2020; 10:48:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun günümüzün vebasıdır.

• Yaşlanmışsın...

• Yas 31 aynı şekilde pc /ps4 başında dayanamıyorum artık. Fifa oynarım ağırlıkla onda bile 2 mac sonra dikkat gidiyor. Fps oyunlarında basım dönüyor cod bf gibi oyunları oynayamiyorum.

• Konsol al geç tv karşısına uzan öyle oyna pc başında tüm gün çalışıp sonra eve gelip oyun oynamak zor geliyor banada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KahveDüşkünü kullanıcısına yanıt

hmm, hiç son seviyeye ulaşıp dungeon, raid veya arena yaptın mı ? leveling aşaması sadece görev yap şeklinde ilerlersen çok sıkıcı onda haklısın, wowda level kasarken dungeon da gireceksin, meslek de kasacaksın, yoksa sürekli görev yapmak çok sıkıcı ve genel olarak leveling sıkıcı bir şey zaten, günümüzde kimsenin tahammülü yok saatlerini levelinge(veya bu tarz grind bir şeye) harcamaya o yüzden lol pubg cs:go daha çok oynanıyor, adam giriyor 1-2 el oyun atıp çıkıyor

• dcs world oyna hocam al bi hotas başından kalkmazsın iyice kavrayınca

• quote:

Orijinalden alıntı: emre510

hmm, hiç son seviyeye ulaşıp dungeon, raid veya arena yaptın mı ? leveling aşaması sadece görev yap şeklinde ilerlersen çok sıkıcı onda haklısın, wowda level kasarken dungeon da gireceksin, meslek de kasacaksın, yoksa sürekli görev yapmak çok sıkıcı ve genel olarak leveling sıkıcı bir şey zaten, günümüzde kimsenin tahammülü yok saatlerini levelinge(veya bu tarz grind bir şeye) harcamaya o yüzden lol pubg cs:go daha çok oynanıyor, adam giriyor 1-2 el oyun atıp çıkıyor

Zamanında arkadaşın hesabını deneme amaçlı almıştım, biraz oynadım orada aşırı geniş bir dünya tonla içerik güzel gibi duruyor ama sonu gelmeyen bir yapısı olduğu için sıkmıştı. Ayrıca yaş ilerlediği için belirli bir kalitenin altında grafiklere sahip oyunları da oynayamıyorum. Bu grafik olayı oyuna göre değişir elbette ama sarmadı işte    

• 32 yasindayim bende ayniyim evde 20 binliralik sistem var acip oynamiyoruz. Dayz e sarmistim bir ara bir bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı problem var ama online rekabetçi oyunlara girince sarıyor. Single player oyunları kesinlikle oynamayın insanın içi daralıyor oynarken. Yalnızlık hissini geçtim botlara karşı oynamak bir yerden sonra ciddi sıkıyor. Ama rekabetçi oyun oynadığın zaman haxball bile oynasan internetten zevkli geliyor.

• Yaşı küçüklerin, ergenlerin açtığı saçma sapan konulara zor olsada alıştık artık ama 33 yaşında bir insanın gelip burada böyle saçma konular açması garibime gidiyor, demek ki iş yaş ile alakalı değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Yaşı küçüklerin, ergenlerin açtığı saçma sapan konulara zor olsada alıştık artık ama 33 yaşında bir insanın gelip burada böyle saçma konular açması garibime gidiyor, demek ki iş yaş ile alakalı değilmiş.

Ruhumuz genç dostum 40’a kadar böyle gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Hocam hiç oynamadım metro oyunu nasıldır acaba yaratıklar vs varmış gelecekte geçen bir oyun sanırım.

Para vermeye korkuyorum alırda oynayamam diye

Şu witcherada bakacam.

Half life alyx kaldırmıyor pc malesef baktım.

Alıntıları Göster

metro 3 oyunu var hepsi güzel eğer kıyamet temalı aksiyon fps türü seviyorsan oynanması gereken bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

metro 3 oyunu var hepsi güzel eğer kıyamet temalı aksiyon fps türü seviyorsan oynanması gereken bir oyun.

Alıntıları Göster
    Kıyamet temalı oyun severim hocam bugün bakayım steamde ne kadar ona göre alırım onuda, witcher 1 alacam bide bunlarıda oynayamazsam artık oyun devri kapanmıştır bana

• Bu ben, önceden çok oynardım ama şimdi aşşırı saçma geliyo oyunlar,sarmıyo bi de

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Kıyamet temalı oyun severim hocam bugün bakayım steamde ne kadar ona göre alırım onuda, witcher 1 alacam bide bunlarıda oynayamazsam artık oyun devri kapanmıştır bana

Alıntıları Göster

Bunlarıda oynamazsan dediğin gibi hiçbir oyunu oynamazsın:D sana başka uğraşlar lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Bunlarıda oynamazsan dediğin gibi hiçbir oyunu oynamazsın:D sana başka uğraşlar lazım.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam

• PS2 alın. Evet bildiğimiz Playstation 2.

En yakın rakibi bile 120 milyon sattı. ps2 170 milyon 

Bu yeni nesil konsollarda oyun çeşitliliği falan yok. Ps3 ün exclusivelerini deneyin, ps2 ve ps1 i deneyin zaten sudan ucuzlar hele hele pc ye 7000 gömen birisi için. Ben syphon filter e başladım çıkışında 20 seneyi aşkın süre geçmiş hala sarıyor şaka gibi ama gerçek.

NES, SNES, Xbox Classic, Wii denenecek konsol ve oyun çok

• Bir yaştan sonra zaten eş, çoluk çocuk, ev, araba, yazlık, emeklilik gibi şeylere dikkatini vermeli insan.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.