Şimdi Ara

oyun oynarken ekran yırtılıyor gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Totalwar oynarken daha önce sorun yoktu oyundan çıktım bir saat sonra tekrar girdiğimde sorun çıktı. Oyunu açıyor ama harita gözükmüyor değişik renklerde üçgenimsi şekiller çıkıyor. Ama oyunun kontrol panelinde veya ayarlar menüsünde sorun yok. işlemci 3,1ghz ramler 1100mhz'de çalışıyor ekran kartı 625'e 1000... Durduk yere neden böyle oldu anlamadım. Kasıyor olabilir diye oyunun bütün ayarlarını min. yapıyorum yine düzelmiyor. Kartın ısınması mümkün değil, fanı değiştirdim 65'i geçmiyor. Belki ramler ısınıyor olabilir. Gerçi overcolck geri alıp denediğimde farketmedi...

• http://forum.donanimhaber.com/m_45067139/tm.htm su konuyu inceleyin . Yardımcı olmazsa sürücü güncellemeyi deneyin. oda olmazsa oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyin. Oda işe yaramazsa sistem geri yüklemeyi deneyin.
  • Eyvallah, inceleyeyim...

Program işe yaramadı. Çok acayip bir durum kontrol panelinde sorun yok harita gözükmüyor. Gayet iyi çalışan oyun durduk yere neden böyle yapar anlamadım. Sürücüyü güncelleştireyim bakalım belki işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darel-x -- 14 Aralık 2010; 12:58:34 >
  • Sorun işte böyle,

Bu görselleri yorumlayacak kimse yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darel-x -- 14 Aralık 2010; 17:34:56 >

• Sorun güncel
  • farklı bir oyunda kontrol etmenizde fayda var, sadece o oyunda sorun yaratıyorsa oyundaki bileşen dosyalar hasar görmüş olabilir, tekrar yükleyip deneyebilirsiniz, yada onarma yapabilirsiniz.
  • Grid yükledim onda da yaptı. Anlaşılan bir aeıza durumu var. Ekran kartı bozulmuş olabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.