Şimdi Ara

OYUN OYNANDIĞI İÇİN GARANTİDEN ÇIKAN SAMSUNG S8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
12
Favori
53.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
554 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S8 kullanıcısı olarak aynı zamanda ekran yanığı mağduru biri olarak sorayım neden s8 almayalım ?
  • Ekran problemlerinin ss ile geleceğine inanan arkadaş

Muhtemelen Samsung TR nin hiçbir suçu yok.

Bilinçli bir kullanıcı değil belli ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Ben de samsung almak isterdim ama Xiaomi amiral modellerinden birini aldıktan sonra meizu one plus ve xiaomi hakkındaki görüşlerimin hepsi değişti.

Samsung bu devirde el yakacak kadar pahalı geliyor, yani marka gözetmezsem onunla yarışacak seviyede alternatif telefonlar varken ben hayatta

samsung almam artık.. Önceden aldım ama bahsettiğim telefonları gördükten sonra daha almam.
  • abi zamzung yaa
    amoled abii
    exynos işlemci abi
    inovasyon babaa
    iphone tokatlıyor lan bu
    akg kulaklık yhaa
    3.5 mm var bi kere karşiim
    infinite screen olm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 18 Aralık 2018; 10:26:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oled ekranlarda burn-in sorunu var, gayet doğal. Buna Tvler ve iphone x dahil.

OYUN OYNANDIĞI İÇİN GARANTİDEN ÇIKAN SAMSUNG S8
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Benim sıkıntımla birebir aynı hocam.

Böyle rezalet olmaz. Tüketiciyi bu kadar uğraştırmaktan, zamanını boşa harcamasına sebebiyet vermekten ayrıca tazminat davası açmak lazım yeminle.

• viper17 kullanıcısına yanıt
    Ama önemli olan firmanın bunun arkasında durması değil mi ?
    Açıkcası ben bu başıma gelene kadar amoled yanığını bilmiyordum diyorlar ki parlaklığı sonda kullanmayacaksınız dışarı çıktığımda ekran parlaklığını telefon sona kadar çekiyor zaten
  • Amon_Amarth A kullanıcısına yanıt
    Ben satın aldıktan 1 ay sonra oldu sonuna kadar gideceğim 3.900 tl para verdim
  • Benzer arızayı plazma tv üzerinde yaşıyordum ve color wash denilen , disko etkili internet sayfası ile ekranı temizleme yapıyordum...

Şu ana kadar sorun yaşamadım
  • Bende de hafiften beyaz ekranda belli olan pembelikler ve bazı izler var cihazın 6 ay daha garantisi var ne tavsiye edersiniz? Beraber hareket edelim

• Her zaman derim Türkiye'de garanti garanti olarak garanti değildir.

• beyaz ekranda herhangi birşey görülmüyor tertemiz bence sorun senin ekranında var ama ne kadar saçma ki ekran fotoğrafını yazılımsal olarak atmışsın buradan sorunu görmek imkansız telefon elinde fotoğraf atman lazım yada diğer telefondan bilgisayardan bu konuya gir ne demek istediğimi anlayacaksın beyaz ekran görünüyor kare vs. yok

Bilinçli bir kullanıcı olsan amoledlerin %100 ekran parlaklığında hareketsiz nesnelerde kullanılmayacağını bilirdin burada samsung elbette suçlu ama sende biraz kaşınmışsın bakalım sonuç ne olacak
  • Benzer sorun bizim de başımıza geldi, servis 3. parti uygulama yüklediniz o yüzden garanti dışı cihazınız dedi. 1200 küsür ekran değişim ücreti istedi. Servis raporu ile tüketici hakem heyetine başvurduk, davayı kazandık. Yazı bize ve samsung a ulaştı ama halen para iadesi alamadık. Bekliyoruz. Cihaz s8 bu arada. Fotoğrafa bakınca çok net gözüküyor yanıklar.

OYUN OYNANDIĞI İÇİN GARANTİDEN ÇIKAN SAMSUNG S8

Edit: foto ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 17 Aralık 2018; 17:53:9 >

• Statü sahabı zengin adamlarsınız üç kuruşun peşine düşünüyorsunuz

Ne uğraşıyorsunuz kır gitsin yenisini al, bi telefona 3-4 bin lira veren yine verebilir

Samsungu böyle konular açarak karalarsanız elinizde samsung telefonla bi daha hava atamazsınız

• Samsung'un seven birisi olarak söylüyorum Samsung Türkiye cıvıttı artık. Amoled vakası çok fazla olmaya başladı.

Mağdurların önderliğinde Samsung Türkiye'yi BTK ve tüketici mahkemelerinin üstü neyse oraya şikayet edip yüklü bir ceza kestirmemiz lazım

• Destek bilişime yollamışsınız sanırım benim de s8 cihazım vardı ekranda sıkıntı vardı ilk bir ay içinde yeni cihaz verilecek demişti servis elemanı ben ekranı değişin dediğim halde bile ben dokunamam değişim vericez dedi. Ekran yanığı konusunda bence samsung türkiyenin çakallığı gibi geliyo bana tüketici hakem heyeti zaten sizden yana sonuç vercektir sadece biraz beklemeniz gerekir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala 536336 lira vergisini ödeyip montelenmis kazikla dolaşıp ağlayanlar var . Ben alırım 2 bine sen aynısını 4 bine alırsin adı var garantisi var diye yazık la hühühühü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.