Şimdi Ara

Oyun oynamak icin tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony tv kullaniyorum tv den memnunum ama goruntu kalitesi daha iyi yeni bir model alayim diyorum zamaninda dikkat etmiyerek aldigim lg tv inputlag ten dolayi evde bir kosede duruyor

Yani onemli olan inputlag in dusuk olmasi.

Sony nin w905 modelini almadigima pismanim 805c lerde 17 ms lerden 35 lere yukseldi.

Yani sony tarafinda alinabilecek tv kalmadı bildigim kadariyla

Tavsiyesi olan varmi

40" 50" arasi 5000 tl ye kadar alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi_41 -- 17 Ağustos 2016; 11:19:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 805c de nasıl 17 ms den 37 ms çıkıyor.?
    Bence yanlışınız var

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

805c de nasıl 17 ms den 37 ms çıkıyor.?
    Bence yanlışınız var

Dostum yanlışım yok bak A ve C serisini ayni site incelemis A serisi 17 ms C serisi 37 ms baska kaynaklardanda arastirabilirsin

http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-kdl47w805a-201307043162.htm

http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl55w805c-201508034145.htm

Bu mesaja eklenen görseller:

Oyun oynamak icin tv tavsiyesi Oyun oynamak icin tv tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Sony tv kullaniyorum tv den memnunum ama goruntu kalitesi daha iyi yeni bir model alayim diyorum zamaninda dikkat etmiyerek aldigim lg tv inputlag ten dolayi evde bir kosede duruyor

Sony nin w905 modelini almadigima pismanim 805c lerde 17 ms lerden 35 lere yukseldi.

Tavsiyesi olan varmi

Kimi ebat belirtmez kimi fiyat yine eksik bilgi ile açılmış bir tavsiye konusu.

Arkadaşım senin maximum fiyat-ebat kriterin nedir
    bu bilgiler olmadan nasıl tavsiye verilebilir?

Hem insan 2016'da 2013 model (w9) bir tarihi eseri almadığı için hiç pişmanlık duyarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 13 Ağustos 2016; 20:31:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Sony tv kullaniyorum tv den memnunum ama goruntu kalitesi daha iyi yeni bir model alayim diyorum zamaninda dikkat etmiyerek aldigim lg tv inputlag ten dolayi evde bir kosede duruyor

Tavsiyesi olan varmi

Kimi ebat belirtmez kimi fiyat yine eksik bilgi ile açılmış bir tavsiye konusu.

Arkadaşım senin maximum fiyat-ebat kriterin nedir
    bu bilgiler olmadan nasıl tavsiye verilebilir?

Hem insan 2016'da 2013 model (w9) bir tarihi eseri almadığı için hiç pişmanlık duyarmı?

İste o tarihi eser dediginiz tv nin inputlag orani dusuk ve goruntu kalitesi o degere gore cok iyi oldugu icin

Oyun oynadigim icin en onemli kriter tepkime suresinin dusuk olmasi benim icin yoksa ne tv ler var goruntu kalitesi vsvs o dedigim tv ye 5 basicak

Ebat olarak 40" 50" arasi 5000 e kadar alabilirim oyun icin istedigimden zirt pirt tv degistirmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.