Şimdi Ara

Oyun Önerisi: Neverwinter Nights 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyun Önerisi: Neverwinter Nights 2
    Oyun Önerisi: Neverwinter Nights 2gog.com
    Neverwinter Nights 2 Complete
    https://www.gog.com/game/neverwinter_nights_2_complete

Sistem gereksinimleri:

Windows 7/8/10

İşlemci:

3 GHz Intel Pentium 4 veya eşdeğeri

Hafıza:

1 GB RAM

Grafikler:

Direct X 9.0c ve 256 MB VRAM ile uyumlu ATI X800 veya NVIDIA GeForce 6800 serisi ekran kartı (Shader Model 2.0 veya üstünü desteklemelidir)

Depolama:

4.9 GB HDD

Ses:

Direct X 9.0c uyumlu ses kartı

Yakın zaman maratonlayıp severek bitirdiğim bir oyundur. Forumda sistemi düşük olup ya da oynayacak oyun arayanlar için tarihin tozlu raflarına kaldırılmış efsanevi serinin 2. oyununu paylaşmak istedim. Belki benim gibi bu serilere uzak olan kişilerin ilgisini çekebilir ve açıkçası oyundan şahsen çok etkilendiğimi belirtmek istiyorum.

Dungeons & Dragons lisansını taşıyan en iyi rol yapma oyunlarından birinin devamı olmasının yanı sıra Baldur's Gate ve Icewind Dale gibi diğer saygın rol yapma oyunlarının arkasındaki bazı yaratıcı yetenekli insanlar tarafından geliştirilmiş bir oyundur.

Neverwinter Nights 2, heyecan verici taktiksel dövüş mekanikleriyle ve çok seveceğiniz ya da nefret edeceğiniz derin karakterlerle dolu büyüleyici fantastik bir hikaye sunmaktadır. Oyunun biraz eskimiş olmasından dolayı zamanında düzeltilmemiş teknik açıdan sıkıntıları fazlasıyla var ancak günümüzde her şeye rağmen hemen hemen herkesin keyif alabileceği harika bir rol yapma macerası olduğunu düşünüyorum.

Artıları:

-Etkileyici hikaye, tek oyunculu kampanyayı bitirmek için ek paketleriyle beraber ortalama 100 saat süren doyurucu bir deneyim ile sizi oyuna ve forgotten realms evrenine bağımlı tutuyor.

-Çok oyunculu mod desteği.

-Tam özellikli oyun araç seti, kendinize özel modlar kolayca oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.

-Dungeons & Dragons'un en özgün temsilcilerinden biri.

-İyi müzikler ve çoğunlukla ilk oyuna nazaran iyi seslendirilmiş karakterler.

-Etkileşimli diyalog sistemi, dinamik ve eğlenceli karakter etkileşimleri sağlıyor.

-Olasılıkların neredeyse sonsuz olduğu karakter Build'i oluşturma sistemi.

-Topluluk tarafından oluşturulmuş onlarca hikaye tabanlı mod desteği ile macera hiç bitmiyor

Eksiler:

-Sinir bozucu kamera açıları savaştayken sürekli dikkat gerektiriyor

-Optimizasyon ve teknik sorunlar.

-Yapay zeka çok zayıf.

-Zorluk seviyesi bazen dengesizleşebiliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.