Şimdi Ara

Oyun Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yıllarca düşük sistemden dolayı bazı online oyunları oynadım ama şu anda kendi çapımda Ryzen 5 1600 işlemci Rx 570 Oc 4 Gb ekran kartı 8 Gb Ram bir pc topladım sizlerden bu sistemin kaldırabileceği oyun önerileri istiyorum beğendiğiniz oyunları yazarsanız memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Change1 -- 22 Ağustos 2019; 13:37:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genel olarak her oyunu yüksek ayarlarda oynatır bu sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gta V,witcher 3,shadow warrior 2,Remnant from the ashes,kingdom come deliverance,Bards tale IV[lowda oynanabilir bozuk optimizasyon indie oldugundan]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Ağustos 2019; 10:54:42 >
  • sistemin çok iyi. aynı ramden bir adet daha 8gb ilave edersen tadından yenmez. ryzen işlemcilerde dual channel farkı çoğu oyunda bariz hissettirir. onun dışında piyasadaki bütün oyunları oynarsın.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum en kısa zamanda +8 daha ekliyecem

• Saolun hocam detaylı bakarım

• o değilde işlemciniz iyimiş ben 2600 alcaktım sizinkinden çok daha iyi diye düşündüm daha büyük rakam olduğundan :D sonra baktım hemen hemen aynıymış.
    https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-5-2600-vs-AMD-Ryzen-5-1600/3955vs3919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Ağustos 2019; 12:44:58 >
  • Ayen hocam önceki pcm i5 7 nesil U seririsiydi artık beni kanser etmişti bilgisayar inim inim inliyodu cpu kullanımı sürekli 100% dü ama şu anki pc ile birsürü program açıyorum max % 20 oluyor

• Birde hocam şeyi merak ettim facry 3 te ultra yüksek ayarlarda 40-60 arası dalgalı fps alıyorum normalmidir yani facry 3 te böyleyse facry 5 te nasıl olur acaba

• ultraya alda bazı gereksiz ayarları kapat sabit 60 görmen lazım.
    problem ekran kartının 4gb olmasıda olabilir ultraya alınca ekran kartın az gelebilir rx 580 8gb benchmarklara bak.
    https://www.youtube.com/watch?v=EBGIYG0BCDg&app=desktop burda adam 45-55 arası alıyor ultrada ama 1440p 1080p olsa rahat 60fps.
    çok ultra meraklısı iseniz özellikle yüksek çözünürlükte yeni çıkan rx 5700 almanız gerekir.
    https://www.youtube.com/watch?v=V9Q8-9tSFcI&app=desktop

bu videoda rx 570 8gb versiyonu rx 590'ana bile yaklaşıyor çok rahat 60fps'i geçiyor

ultrada bazı ayarlar normal ram'dende yiyor 8gb ram'inizi yakın zamanda arttırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 23 Ağustos 2019; 8:52:51 >

• Anladım hocam çok sağolun en kısa zamanda rami 16 yapmak lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.