Şimdi Ara

Oyun Önerileriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3-4 yaşından beri bilgisayar oynayan biriyim geldik 20’ye. Bu yaşıma kadar neredeyse hep fps ve strateji oynadım. Rpg de oynadım tabi ama sizlerden oyun kültürü 0 biri olduğumu varsayarak rpgnin en baba oyunlarını seriyse seri şeklinde 1. oyunu 2. oyunu şu diyerek önermenizi istiyorum. Sizin için unutulmaz muhteşem oyunlar olsun klasik kült denebilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fallout serisi. Bi bak canının istediğinden gir seriye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enoelroc kullanıcısına yanıt
    fallout 4 oynamıştım birkaç saat ama çok geniş bir dünya olduğu için gözümü korkutmuştu galiba. tekrar bi deneyebilirim teşekkürler

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Ben de zamanında fallout 3 ile girmiştim evrene giriş o giriş. O kadar rpg oynadım hiçbiri beni fallout kadar ne etkiledi ne de heyecanlandırdı.

• Witcher serisi
    Grafik ve oynanışa pek takılan biri değilsen hikaye bağlantılı olduğu için 1-2-3 diye gitmeni tavsiye ederim. Kayıt dosyalarını da sonraki oyunlara aktarabiliyorsun. Olmadı en kötü 2'den başla 1'i oynayamam dersen.

Elder Scrolls serisi
    Skyrim serinin en popüleri, onu deneyebilirsin. Önceki iki oyun Oblivion ve Morrowind de çok güzel ama eski oyunları oynayamıyorsan sadece Skyrim'i dene.

Fallout serisi
    3D oyunlar içerisinde bence en iyi New Vegas

Dark Souls serisi
    Biraz zor gelebilir

JRPG severim diyorsan Final Fantasy X
  • teşekkürler hocam hepsi zaten bildiğim ve az çok oynadığım oyunlar ama eni konu bitirmedim hiçbirini. bu önerilere göre bana uyan birkaç sağlam seriyi kafamda şekillendirip bitiricem bakalım

• Dishonored bitirdim çok beğendim.Dünyanın içine alan bu tip oyunlar varsa öneriniz başka bakayım.
    Bioshock kütüphanemde.
    Witcher 3 alacağım.
    AC serisini baştan bi oynayacağım
    Skyrim`i düşünüyorum
  • Metro Serisi - Death's Gambit - Watch Dogs 2 - The Evil Within 1&2

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.