Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korku falan yok, görev dışında başka bir yere yönelebiliyorsun ama sadece boş boş dolanıyosun düşman yok (ben bulamadım en azından). Görev'in olduğu yere gidersen düşman var, sistemin çok sağlamsa crysis için yapılan modlarla gerçekten daha gerçek oluyor oyun. Forumdaki Crysis bölümünde Crysis Grafik Modları diye bir konu vardı orada DMC adlı arkadaş çok ss ve video paylaşmıştı gerçekten hayran bırakacak bir oyun oluyor modları yüklediğin zaman.
  • Ram kaçtı?
    İşlemci ve ekran kartı iyi.
    Ram 2gb+ olsa kaldırır heralde
  • Sen dene yinede
    Edit: Msn'e döndü konu kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 7 Eylül 2010; 23:10:09 >
  • Arkadaşlar sistemim güncel oyunları kaldırabilecek durumda. Bana Black OPs ve Medal of Honor çıkana kadar idare edicek grafikleri güzel olan mümkünse günümüz şartlarında(ikinci dünya savaşı filan değil yani gelecek olabilir :D) FPS önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruxano

Arkadaşlar sistemim güncel oyunları kaldırabilecek durumda. Bana Black OPs ve Medal of Honor çıkana kadar idare edicek grafikleri güzel olan mümkünse günümüz şartlarında(ikinci dünya savaşı filan değil yani gelecek olabilir :D) FPS önerebilir misiniz?

bad company 2, crysis, cod mw2
  • Crysis şu anda oynuyorum. mw2yi de bitirdim. Bad company oynıcam aslında ama NVIDIA kartlarla şu anda bir sorunu varmış yükliyip sinirimi bozmak istemiyorum 10 güne kadar yeni driver çıkıp sorun giderilicekmiş o zaman oynıcam onu.
  • arkadaşlar birde güzel bir strateji oyunu onerirmisniz gerçek zamanlı olursa ve mumkunse sihir yaratık tarzı olmasın
  • World in Conflict
    Company of Heroes
    Supreme Commander 2
    Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
  • Beyler Sizden 2 Ayrı Çeşit Oyun İsteyeceğim
    1.si
    Her Türlü Olabilir Yeni Olsun Grafikleri İyi Olsun

2.si İmzadaki Laptopta Isınma Vs Yapmasın Çok Sistem Gereksinimi İstemesin i5 430M(~Q6600) Gt240M(~9600GT) Bu Laptopta Sıkıntı Yapmasın Yeni Olsa İyi Olur, Olursa Serbest Dolaşıp Görev Yapabileceğim Olsun Olmasada Olur Ama

Evet Arkadaşlar Şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bionic. -- 8 Eylül 2010; 15:23:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.i.o.n.i.c

Beyler Sizden 2 Ayrı Çeşit Oyun İsteyeceğim
    1.si

2.si İmzadaki Laptopta Isınma Vs Yapmasın Çok Sistem Gereksinimi İstemesin i5 430M(~Q6600) Gt240M(~9600GT) Bu Laptopta Sıkıntı Yapmasın Yeni Olsa İyi Olur, Olursa Serbest Dolaşıp Görev Yapabileceğim Olsun Olmasada Olur Ama

Mafia2 ve Metro2033 ü tavsiye ederim

Laptopa ise Singularity ve oynamadıysan Mirrors Edge (serbest dolaşmayla alakası yok bu 2sinin ama mutlaka oynanması gereken oyunlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

1.si

Mafia2 ve Metro2033 ü tavsiye ederim

Laptopa ise Singularity ve oynamadıysan Mirrors Edge (serbest dolaşmayla alakası yok bu 2sinin ama mutlaka oynanması gereken oyunlar)
    Mafia 2'yi Bitirdim Metro 2033 Aldığım Yerde Yok Diğer İkisine Bakacam Teşekkürler

Bide Yaratık Falan Olmasın Serbest Olmasamda Olur

Arkadaşlar Başka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bionic. -- 8 Eylül 2010; 18:10:58 >

• quote:

1.si

just cause 2 önerebilirim.
  • online : crossfire ( fps dir )
    savaş: call of duty world at war ( grafikleri güzeldir ve çok gerçekçidir )
    aksiyon:prototype
  • Soldat online gibi oyun arıyorum fakat online olmayacak.
    Malum sistem düşük o yüzden böyle oyunlara kaldık.Görüntüsüde aynı soldat gibi olsun.Arkadan olabilir hiç fark etmez
  • Beyler Sizden 2 Ayrı Çeşit Oyun İsteyeceğim
    1.si

• 1. Eğer oynamadıysan; Assassins Creed 2, Resident Evil 5, Battlefield Bad Company 2, Just Cause 2

2.Fear 2 project origin + Reborn ek paket, Borderlands, STALKER Call Of Pripyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

1. Eğer oynamadıysan; Assassins Creed 2, Resident Evil 5, Battlefield Bad Company 2, Just Cause 2

2.Fear 2 project origin + Reborn ek paket, Borderlands, STALKER Call Of Pripyat

Dediğin Oyunları Yarın Alacam AC2 Ve BBC2 Oynadım BBC2'yi Benim Laptopa Kursam Çalıştırır mı Ne Dersiniz?

Rica Etsem Birkaç Tanede Yaratıksız Oyun Tavsiye Edermisiniz? Notebook İçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bionic. -- 12 Eylül 2010; 21:13:45 >
  • S.a.

Arkadaslar günümüz en cok oynananlarından .. biraz tavsiye edebilirmisiniz

herkesin oynayabileceği , oynanması gereken oyunları

satmaya oynamak veya cafe oynatmak icn ? neleri tavsiye edersinz? :D

2000li yılların oyunları mesela ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

Soldat online gibi oyun arıyorum fakat online olmayacak.
    Malum sistem düşük o yüzden böyle oyunlara kaldık.Görüntüsüde aynı soldat gibi olsun.Arkadan olabilir hiç fark etmez

Boşver soldatı falan Worms ve Diablo 2 oyna.

@Bionic

Mafia 2' yi bir dene istersen. Just Cause 2 de istediğin gibi bu aralar çok önerdim ama.

@dark 1420

Bu aralar oynanan oyunlar ana sayfada zaten sıralı. Satmaya oynamak Cafe oynatmak nedir onu anlamadım? Kafede oynatmak istiyorsan Borderlands 4 kişi ilerlemeli gayet hoş.Split Second Blur falan da son çıkan eğlenceli araba yarışları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch!

@Bionic

Mafia 2' yi bir dene istersen. Just Cause 2 de istediğin gibi bu aralar çok önerdim ama.

Bitireli Çok Oldu

Just Cause 2 Alacam Ben Oyun Alıp Bir Kaç Saatte Bitiriyorum Uzun Bir Oyun Var mı Tavsiyeniz?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.