Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu sistemde en düşük ayarda hangi oyunlar oynayabilirim.

bir arkadaş firs blood oynarsın dedi ama pek inanmadım.

• 2 GB Ram
    E5200 işlemci
    Ati HD 3450 ETS 2 oynatır mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Clancy's Rainbow Six® Siege oynamak istediğim oyun bu arkadaşlar

Laptop özellikleri ;

Nvidia gt 540m 1 gb ekran kartı
    6 gb Ram
    2.5 ghz i5 işlemci
    İntel HD Graphics 3000 ekran kartı

Sizce oyundan nasıl bir performans alırım low da da olsa oyun oynatır mı kasmadan ? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar
  • Fps ya da mass effect serisi tarzı oyun arıyorum arkadaşlar

Sistem;
    i7 2.8 GHz, GTX 960M Ekran, 8 GB Ram
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytug93

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege oynamak istediğim oyun bu arkadaşlar

Laptop özellikleri ;

Nvidia gt 540m 1 gb ekran kartı
    6 gb Ram
    2.5 ghz i5 işlemci
    İntel HD Graphics 3000 ekran kartı

Sizce oyundan nasıl bir performans alırım low da da olsa oyun oynatır mı kasmadan ? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

Bir site var oyunu seçiyorsun bilgisayarının kaldırıp kaldırmayacağını söylüyor sana kendi sistemine bakıp eğer yasak değil ise link vereyim bak oradan

Beyler sistemim şu şekilde;

Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
    Ve ayrıca paylaşımlı ekran kartı var biri Intel(R) HD Graphics 3000 bir diğeri ise resim de ki gibi toplam bellek çok gözükmesine rağmen sorunlar yaşıyorum pek fazla bilgiye sahip değilim bu konuda aydınlatan olursa sevinirim

Onun dışında istediğim oyunu açıklayayım size. Ben çok fazla zorlayan RPG türü oyunlar yada ne bileyim Assassin Creed gibi incelik isteyen oyunlardan ziyade Call of Duty yada en fazla bir DMC 5 gibi Mafia 2 gibi yani oyunu kendi akışında kendi hikayesinde ilerleten item yada benzeri konulara değil de oyunun içine bizi alan öneriler istiyorum.
    Örneğin Call of Duty serisi (Ghost'a kadar) bir Crysis gibi sürekli mousein orta faresiyle güç değiştirmeni gerektirmeyen bir oyun. Crysis Türkçe bir oyun kesinle bu bir + nokta fakat ben bir Call of Duty MW gibi ortada büyük çatışmalar gerçekleştiremiyorum (ben beceremiyorum) 5 adamdan fazlası hemen zorlamaya başlıyor.
    Yada bir Assassin Creed'i beceremeyip Prince Of Persia'yı 1'den 5'e kadar oynayabilirim.
    İstediğim oyun tavsiyelerini az çok anlamıştırsınız şu aralarda Skyrim'e kafayı takmış durumdayım bugüne kadar başlamadığıma lanet ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TxToni -- 22 Haziran 2016; 16:18:13 >

• Arkadaşlar lenovo z500 kullanıyorum. İ5 işlemci, 8gb ram gt645m 2gb ekran kartı ve 120gb ssd var. Online oyunların para tuzağı olduğunu düşünüyorum, bu sıralar canım biraz sıkıldı ve şöyle eğlenceli olacak bir oyun arıyorum. Özellikle uçak ve uzay oyunlarını çok severim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Asus Diz Üstü Bilgisayarım
    İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 32 bit (6.1, Yapı 7601)
    İşlemci: AMD E-450 APU with Radeon(tm) HD Graphics (2 CPUs), 1.65 GHz
    Ram: 2,00 GB
    DirectX Sürümü: DirectX11

Ekran Kartı
    AMD Radeon HD 6320 Graphics
    Yaklaşık Top. Bellek: 941 MB oyun önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende lenovo y510p laptop var islemcim 4.nesil i7 4700mq ekran kartı gt755m sli star wars battlefront u kaldırıyor battlefield 1 i kaldirirmi ona göre alicam oyunu

• beyler gtx 960m 8 gb ram laptop var.Akk'yi aştığım için düşük boyutlu , ama grafikleri vs iyi olan oyun önerilerinizi bekliyorum

• Arkadaşlar MotoGP ve Ride haricinde motosiklet simülasyonu öneriniz var mı? MotoGP denedim ama grafiği beğenmedim. Ride'ın yapımcısı da aynı, o yüzden onu da eledim.
  • Öncelikle günaydın.Şuan lanet olsun ki AKK yüzünden oyun indiremiyorum.1 GB'dan düşük oyun önerirmisiniz RPG olursa çok makbule geçer.İyi forumlar!
  • Slm arkadaslar internet kafeden indirecegim fazla boyutu olmayan dovus aksiyon spor macera bilim kurgu vs tarz olarak ve sonu olan kendini tekrar eden sikintidan kurtaracak ama beni bagimli etmicek ve oyundan sinra derse gecebilecegim acik dunya olmayan oyun onerirmisiniz?

• Oyun tavsiyesi başlığıyla ana konu açıyorsunuz kimsenin mesajını , sorusunu cevaplamıyorsunuz sonra millet kendisi konu açınca silmeyeceksin ozaman . Burada sallayan yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4gb Ram 2gb ekran kartı i5 2410 2.30 ghz 64 bit 7 aydır temizlenmedi bayadır format atılmadı saintsrow 4 kaldırır mı ?
  • dededere123 D kullanıcısına yanıt
    Konuyu favorilerime ekledim soruları alayım.

• PulsefayrSoruka kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı ney hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimatomgenius

Slm arkadaslar internet kafeden indirecegim fazla boyutu olmayan dovus aksiyon spor macera bilim kurgu vs tarz olarak ve sonu olan kendini tekrar eden sikintidan kurtaracak ama beni bagimli etmicek ve oyundan sinra derse gecebilecegim acik dunya olmayan oyun onerirmisiniz?

4GB -fullypcgames.net Spec Ops the line öneririm.

• Biz arkadaşlarla cs go,r6,gta V harici oynanabilecek güzel oyunlar arıyoruz genelde sayımız 3-6 arası değişiyor h1z1 düşünüyoruz sizin de önerilerinizi almak isterim.
    Mesajlarınızı bekliyoruz.
    Steam yılbaşı indiriminde alıcam oyunları belki 2-3 tane alabiliriz o yüzden yazmaktan çekinmeyin.

İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
    İşlemci AMD FX6300 3.5GHz
    Ram: GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper
    Ekran Kartı: AMD R7 265 Dual-X 2GB DX11.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade Wilson -- 22 Eylül 2016; 21:16:41 >
  • Wade Wilson kullanıcısına yanıt
    Online oyun bilmiyorum

• problem değil yazdığın içi teşekkürler madem yazmışsın bende mesajımı güncelledim sistemime göre bari sende sp öner onu oynarım bende şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.