Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Dahili ekran kartıyla oynuyorum intel hd 3000 önüme geleni kesip biçecegim parçalara ayıracağım oyun arıyorum prototype oynamayı denedim malesef kaldırmadı önerebileceğiniz bir oyun var mı ?
  • Merhaba Arkadaşlar...

Sistemim:
    Intel Core i7-4500U 1.8 Ghz~Turbo Boost ile 3.0 Ghz
    8 gb ram
    1 TB HDD
    Windovs 7 Ultimate 64 bit
    NVIDIA GeForce GT 840M 2GB Ekran kart

Sistemime;
    *Watch Dogs *WRC4 *London2012 *Euro Truck Simulator2 *GTA IV *Pes 14 ve *Monochroma'yı yükledim, artık sıkmaya başladı.

Bütçe ve zaman sıkıntım yok, sizden tavsiye oyunlar bekliyorum, yanlız lütfen mesajınızda beni alıntılayın veya ''haberdar etme'' özelliğini kullanın.
    Sınavlar derken oyun dünyasından uzun süredir uzaktım, oyun türlerinde filtreleme yapmayacağım, tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • Merhabalar, 2 GB ram ve 2 GB ekrankarti var Birçok oyun olur ama kasmadan oyunlar gerek Bu arada PC de yer 4 GB var pzt günü tümden format atcam 19 GB yer olacak.oyun onerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Processor Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz
    Video Card Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
    Memory 1.0 GB
    Operating System Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
    sistemine uygun oyunlar önerir misiniz?
  • Benim İntel Celeron (D) İnside işlemci 2 gb ram 1 gb ati radeon hd ekran kartım var hangi oyunları kaldırır söylerseniz sevinirim

• ACİLLLL

• FPS tarzı oyunlar önerebilirmisiniz ?
  • Merhabalar RPG tarzı oyun istiyorum ama mount and blade gibi sıfırdan yükselme olabilir yani kılıç v.b olması zorunlu değil. Bu arada Survival tarzında birşeylerde arıyorum ama uzaktan izleyen tarzdan değilde birebir oyunun içinde olmak istiyorum umarım anlatabilmişimdir. Bu arada sistemim:intel i5-3210M 2.50Ghz,Amd Radeon 7670 2gb,ram 4 gb. Önerilerinizi bekliyorum
  • İşlemci : Pentium Dual Core E5200 2.50 Ghz
    Ram : 2.1 GB
    Ekran : Nvidia GeForce GT 9400 1.200 GB.

Böyle bir sistemim var arkadaşlar yani klasik oyunlar dışında pes-fifa gta felan dışında yani oyun önerileri bekliyorum böyle macera tarzı olursa çok iyi olur cidden .d
  • işlemci Pentium Xeon 2.8

Ekran Kartı Geforce 2GB (Modelini bilmiyorum :( )

Ram 8gb

Özellikle FPS tarzı oyunlar için öneriler bekliyorum

Birde Oyunların yanına gb larını yazarsanız sevinirim
  • Buna göre oyun önerir misiniz?

Lenovo G510 Windows 8.1 64 Bit Intel® Core™ i7-4700MQ CPU 2.40 GHz Max. Turbo ile 3.4 GHz,AMD Radeon R7 M265 2GB
    8 GB ram
  • bana outlast tarzı oyun önerir misiniz ? alien isolation,amnesia,penumbra hariç
  • Limbo oyna
    güzel oyundu
  • Ac:Unity mobil ekran kartlarini desteklemeyecek diye okudum ama kesin degil. Birde minimum gtx680 istemesi beni benden aldi. Bende gtx870M var sozce acarmi yorumlariniz neler ?

Mesaji yanlis yere atti isem kusura bakmayin nereye yazacagimi bilemedim buraya yazdim

• arkdaşlar benim sistem şöyle samsung laptop 8 gb ram ekran kartı Intel (R) HD Graphics 4000-NVIDIA GeForce 710M sizce yeni oyunlardan hangisini en düşük ayarda bile oynayabilirim ben çok bişey beklemiyorum kascak ama çok kasmadan hangilerini oynarım mesela gta 4 ü yüksek çözünürlükte olmadan oynayabiiyorum arada takılıyo ama önemli değil mesela call of duty advanced warfareyi en düşükte bile kasmadan açarmı yada crysis 3 lütfen cevap verin ben çok kalite istemiyorum çok kasmasın yeter
  • Pr0ne P kullanıcısına yanıt
    skyrim i simdiye dek oynamadıysan cok sey kacırmıssın demektr smdiye kadar ki en iyi rpg diyebilirm
  • Arkadaslar cok acil yardiminiz lazim.

Anakart : Asus P5GC-MX1333
    İşlemci : Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHZ
    Ekran Kartı : Zotac 9400 GT 1 GB 128 bit
    RAM : 2x 1 GB KINGSTON
    Harddisk : 320 GB WD Blue

bu sistem hangi oyunlari kaldirir?

2013 2014 oyunlari kaldirmaz peki guncel olmayan oyunlari?

• Sistemim

intel core i3 2.50 ghz 3120m

2gb amd radeon hd 7670m ve intel hd 4000 2gb ekran kartı var

4gb ram var

fps veya rpg oyun önerilerinizi bekliyorum
  • İ3 2.20 Ghz.
    4.GB ram
    İntel graphics hd 3000 ekran karti ?
    Farcry 4 ü oynayamazmiyim ?
    Oynayamazsam guzel efektli guzel hilayeli bi oyun önerir misiniz sistemime göre ? Tesekkur ederim

• Arkadaşlar laptopumun sistem gereksinimim şunlar
    İşlemci Hızı : İ5-3317U - 1.7 GHz Turbo Boost ile 2.6
    Sistem Belleği : 8GB
    Bellek Tipi : 1333 MHZ DDR3
    Grafik İşlemcisi : AMD Radeon HD 7670M

Hangi oyunları oynayabilirim battlefield 3 call Of Duty ghost gibi oyunları açar mı yada hangi oyunları açar

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.