Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle modern strateji tarzı birşey arıyorum.Gemilerimi çıkarıp düşmanı vurabileceğim,helikopterlerimle saldırabileceğim bir oyun.(Browser Tabanlı olabilir) Nedir önerileriniz? Şimdiden teşekkürler.
  • son dönemde oynadığım en iyi oyunlar şunlar idi..

singularity(gerçekten sürükleyci ..oyun bitti artık derken yeniden başkıyor en sonunda ne zaman biticek ya bu demeye başlıyorsunuz..son derece güzel sıkılmadan saattlerce oynanabılıcek bir oyun)

bad company 2(daha iyi grafik sanırım şu an yok..yine sıkılmadan oynanabılecek cok cok iyi grafıklerde bir oyun)

fallout 3(gercekten görevlere agırlık verip oyunu bitirdim diye çok üzülmüştüm..görevlere agırlık vermeden harıtayı kesfetmeye bakın..yoksa oyun bir anda bitiveriyor..çok iyi grafik değişik atmosfer etkileyici kurgu)

blur (split second un 30 fps sorunu dolayısı ıle şu an bana kalırsa başı cekıyor..iyi grafıkler eglencelı oyun..eskıden twisted metal vardı bilenler bilir onu hatırlatan bır oyun)

bu oyunları kımsenın kacırmaması gerek dıye dusunuyorum...
  • @ SoUnderstand
    Prototype öneririm.

@ bjknefret Browser değilde sıra tabalı Civilization 4 olabilir. Red Alert 3 Uprising' de RTs olarka iş görür.
  • @ Hellmarch!
    Command&Conquer Generals:Zero Hour önerdiler.Ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjknefret

@ Hellmarch!
    Command&Conquer Generals:Zero Hour önerdiler.Ne dersin?

Gayet güzel bir önerme olmuş. Moddb.com sitesinde bir yığında modu var. Sıkılıp bitirirsen oraya da bir göz at. Saatlerce başından kalkmadığım ender stratejilerden.
  • arkadaşlar direk cevap yazdım eğer aynı şekilde sorulduysa özür dilerim benim sisteme göre sağlam fps oyunları yazarmısınız onca oyun oynadık bi sağlam oyun göremedik grafik önemli değil oynanış ve hikaye iyi olursa süper olur şimdiden saygılarımı sunarım
  • batman:arkham asylum yüklemeyi düşünüyorum, oyun çok fazla ingilizce gerektirir mi?
  • Modern warfare 2 yi oynadım ve hayran kaldım. Şimdi onun gibi bir oyun arıyorum. Ama campaign modu biraz uzun olsun güzel bir senaryosu olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

batman:arkham asylum yüklemeyi düşünüyorum, oyun çok fazla ingilizce gerektirir mi?

Orta seviye İngilizce yeterli olur.

quote:

Orijinalden alıntı: bjknefret

Modern warfare 2 yi oynadım ve hayran kaldım. Şimdi onun gibi bir oyun arıyorum. Ama campaign modu biraz uzun olsun güzel bir senaryosu olsun.

Modern Warfare 1 ve BattleField: Bad Company 2'yi tavsiye ederim.

Ayrıca senaryosu güzel olan FPS'lerden Metro 2033'ü de tavsiye ederim.
  • Modern warfare 1 oynadım. Bad company'nin campaign modu çok kısadır dediler. Metro 2033'ü deneyeceğim. Başka bir önerin varmı?
  • sağlam bir tps ve ya fps oyunu arıyorum. ciddi bir hikayeye sahip olması önemli. uzaylılar falan ilgimi çekmyiro :D

veya dragon age origins tarzı bir rpg varsa o da iyi olabilir.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCB

Bir adet sağlam araba yarışı tavsiyesi istiyorum,ama boyutu fazla büyük olmazsa sevinirim.Bir de korkudan titretecek bir oyun istiyorum hayatımda hiç korku tarzında oyun oynamadım da (Sistemim yanda yazıyor )

Biraz eskide kaldı ama efsane olarak undying'de olur korku olarak.

Ayrıca arkadaşlar benim isteğim ise şöyle yunan mitolojisi öğelerini içinde barındıran GoW tarzı bir oyun.
    Sistemim:
    3gb 667mhz ram
    1gb 9800GT ekran kartı
    Çift çekirdek 2.40ghz işlemci.
    Oyun önerebilirseniz çok çok sevinicem.
    Dipnot: Legendary gibi değil zaman şimdiki zaman olması tamamen GoW gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: onurrap

sağlam bir tps ve ya fps oyunu arıyorum. ciddi bir hikayeye sahip olması önemli. uzaylılar falan ilgimi çekmyiro :D

veya dragon age origins tarzı bir rpg varsa o da iyi olabilir.

teşekkürler

FPS Önerileri:
    Call of Duty: Modern Warfare 1-2
    Battlefield: Bad Company 2
    Call of Juarez 1-2
    Brothers in Arms: Hell's Highway

RPG önerileri yukarıda verilmişti. Bir göz atsan sonuca ulaşabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drvi

quote:

Orijinalden alıntı: OCB

Bir adet sağlam araba yarışı tavsiyesi istiyorum,ama boyutu fazla büyük olmazsa sevinirim.Bir de korkudan titretecek bir oyun istiyorum hayatımda hiç korku tarzında oyun oynamadım da (Sistemim yanda yazıyor )

Biraz eskide kaldı ama efsane olarak undying'de olur korku olarak.

Ayrıca arkadaşlar benim isteğim ise şöyle yunan mitolojisi öğelerini içinde barındıran GoW tarzı bir oyun.
    Sistemim:
    3gb 667mhz ram
    1gb 9800GT ekran kartı
    Çift çekirdek 2.40ghz işlemci.
    Oyun önerebilirseniz çok çok sevinicem.
    Dipnot: Legendary gibi değil zaman şimdiki zaman olması tamamen GoW gibi :)

Bilgisayarda GoW gibi sadece Prince of Persia var galiba, ondada yunan mitolojisiyle ilgili bişey olduğunu sanmıyorum. İlla yunan mitolojisi istiyorsan sana strateji olarak Age Of Mythology verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH.Dogpro

Bilgisayarda GoW gibi sadece Prince of Persia var galiba, ondada yunan mitolojisiyle ilgili bişey olduğunu sanmıyorum. İlla yunan mitolojisi istiyorsan sana strateji olarak Age Of Mythology verelim.

Valla ya hiç bulamadım bi an sevindim Legendary mitoloji barındırıyor diye duydum oda saçmalık bir oyun :D hayallerim suya düştü.
    PS2'e tekrar yönlencem heralde PC'den soğudum bütün markalar artık PS3 ve diğer konsonllar için çalışıyor ya :S
  • 4 gb ddr3 1333 mhz ram
    1 gb ekran kartı
    3.1 ghz işlemci
    1 tb hdd

gta 4'ü full detail sorunsuz oynayabiliyorum yani piyasadaki hemen her oyunu kaldırabilir pc. Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • @silverblaze

Şimdi indirmeye başladım oyunu tşk.ler son bi kaç günüm pc için ama bakalım artık ÖSS sonrası devam ederiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: axy1661

4 gb ddr3 1333 mhz ram
    1 gb ekran kartı
    3.1 ghz işlemci
    1 tb hdd

gta 4'ü full detail sorunsuz oynayabiliyorum yani piyasadaki hemen her oyunu kaldırabilir pc. Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

İStediğin oyun tarzlarını da yazaydın iyi olurdu. GTA oynadığına göre Just Cause 2 de seversin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lechero_

arkadaşlar direk cevap yazdım eğer aynı şekilde sorulduysa özür dilerim benim sisteme göre sağlam fps oyunları yazarmısınız onca oyun oynadık bi sağlam oyun göremedik grafik önemli değil oynanış ve hikaye iyi olursa süper olur şimdiden saygılarımı sunarım

cevap bekliyorum sistem i5 2.66 4 gb ddr3 ram ati 4650 fps ya da sürükleyici oyunlartavsiye edermisiniz teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.