Şimdi Ara

Oyun nasıl gidiyor arkadaşlar !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aion a başlamayı düşünüyorum nasıl gidiyor oyuncu sayısı nasıl ? sistemler işliyormu ? yane sizi sardımı bu senenin en iyi mmorpg si oldu mu ?

• Ben de alıcaktım, oynayan bazı arkadaşlara sordum da beğenmemişler pek. Fiyasko diyolar. Güzel diyen de var tabi, zevk meselesi de. Ben o yüzden vazgeçtim almaktan. Seni bilemeyeceğim. Age of Conan'a geri döndüm...
  • Gayet güzel bence. Hile nerdeyse hiç kalmadı artık. En azından ben göremiyorum. 2. aylığımı aldım yani bu ay yine devam ediyorum.
  • Oyun güzel fakat gold seller ve botlara bir çare bulmaları gerek yoksa çok oyuncu kaybedecekler.
  • Arkadaşlar ben beta sında oynamıştım . Beğenmiştim şu anda da çok zevk alıp oynayanlar varmış server yoğunluk problemleri çözülmüş .
  • %60 ha!!!!
    Abartmayın ne %60 ı. Oyuna girince gördüğün her 10 kişiden 6 tanesi botmu kullanıyor şimdi?
    Botların büyük kısmı level kasmak için değil para ile kinah satan sitelere stok sağlamak için. 50 level olmak hiç zor değil, sağlam oynarsa 1 ayda 50 olursun.
    Bu oyunun en can alıcı noktası kale kuşatması. Kale kuşatması görmeden bırakmayın oyunu. Yüzlerce kişi birbirine giriyor, çok zevkli öyle bir ortamda savaşmak.
  • yaman sen dewam ediyomusun bide werdiğimiz parayı hak ediyomu ne drsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4gg3r

Oyun tam anlamı ile fiyaskodan daha vahim.Çoğu arkadaş şimdi yazıcak 1 ayda batırmayın oyunu neyini batırmayalım bot almış başını gitmiş 50 lv olan olmuş setini dizmiş bu saatten sonra banlanmıyacaklarıda malumdur.Banlasalar oyunda adam kalmaz.Şuan oyunun %60ından fazlası bot.EU serverleri için konuşuyorum.Yeni gelecek patchdan nolcak botu engelleseler kasan kasmış yeni server açılsa bi olasılık oynayacagım.Gorgos serverindeyim ve şuan heryer bot.Party bulamıyosun ya millet bağlamış bota.Botla kasan bir insan günde 2kk kinah kasıyor nerdeyse.Biz elimizle kassak 1 günde bırak 2kk yı 1kk anca kasarız oda full farmer yaparsak.Botta öyle komutlar varki öldügünde farmer yerine kendi gidiyo.Yapay zeka sanki.Crafta gather kasmasıda cabası.

Yeni başıcak arkadaşları etkilemek istemem oyun süper,pvp/pve grafikler gerçekten güzel.Ama bu oyunu bot öldürür.

Abartmışsın arkadaşım sadece.

@hepserkan
    Düzeldimi bilmiyorum fakat dün arkadaşıma sormuştum infinite dahil bütün private serverlarda abyss yokmuş. Oyunda dediğinin aynısı var. Abyss dediğimiz haritayı Knighttaki cz ye benzetebilirsin. Hem exp hem görev hem pvp yapılıyor. Aynı harita üzerinde kale savaşları da yapılıyor.
    Abysste mob öldürdükçe ve karşı ırkı öldürdükçe Abyss Point geliyor. Abyss pointlere göre Legionunun leveli artıyor. Sitede sıralama da var.

Bu arada başlayacaklar için yazayım. Kalil serverinda elyosuz. Ben chanter açtım 2 gün önce şimdi 15 oldum(templardan sıkıldım). ANGELS adında Türk guildi var. Bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 9 Kasım 2009; 20:56:07 >

• Evet ben devam ediyorum ve verdiğin parayı hakeder mi etme mi bilemem ben. Zevkine kalmış bir olay. İnfinity isimli bedava bir sunucu var orada bak istersen ondan sonra karar ver.
  • Vallahi bilmiyorum sizin haberinizmi yok yoksa hiç +35 yada +40 mobların olduğu yerlere gelmedinizmi.Oyun tabiki güzel bi düşmanlığım yok bende oynuyorum.Botlar tamamen yapay zeka.+ bir çok sağlam legion bot kullanıyor.çok şahit oldum.Slotların çoğu bot.Her slot demiyorum bakın belirli slotlar bot kasmak için elverişli olmadığından görmemişte olabilirsiniz.Özellikle beluslana bi uğrayın anlarsınız :D

NOT: +40 tan sonra exp kasmak zormu kolaymı gelince anlarsınız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D4gg3r -- 10 Kasım 2009; 1:06:38 >
  • 35+ mobların oradaki botları bende görüyorum gerçekten çok ama oradaki botlar oyuncuların %60 ınımı oluşturuyor sence?
  • %60 çok demiş olabilirim bu hafta bakım yapılırken.Umarım patch ile önüne geçerler bu haftada olmassa.Alan alıcak lvlini
  • Botlar lvl kasmak için değil de daha çok gold sellerlar tarafından kullanılıyor.
  • Oyunda botlar iyice arttı.bot kullanımı gold satıcılarıyla sınırlı değil oyuncularda bot.İşin kötü yanı botun kabullenilmeye ve kanıksanmaya başlaması.
    Botların rankları düşük olduğundan riftle gelen karşı tarafın oyuncuları bile artık kesmeye gerek duymuyor.
    Botter kendilerinden 4-5 lvl düşük mobları kestikleri için ve aynı yerde aynı mobu sürekli kestikleri için para ve item topluyorlar.Abbys puanları olmadığından gank yediklerinde kaybettikleri birşeyde olmuyor.
    NC softun bunlara önlem almak ve durdurmak gibi bi çabasıda yok.Sadece playerlerin bot report etmesiyle bu iş çözülmez.
    Hergün 10 tane report etme hakkınız var ama ortalıkta tonlarca bot var.
    Böyle güzel bir oyunun bu şekilde boter oyununa dömesi üzücü.Umarım NC Soft bişeyler yapar.
  • sen ne geri bi adammıssın ya her topicte bot bot diye aglıyon... bot var diye oyuna fiaysko diyon senn basmıyo heralde .....basla arkadasım sen saglam oyun yapmıslar WoW a rakip bi bu var zaten piyasada bence wowdan daha saglam olmus siege si yeter rifti var bakma sen bu ketum adama ...millet bot kullanıyosa sende kullan ozaman ..5 saat kasıp kaşın gözün dönüceğine 2 saat keyfine girersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: the man

sen ne geri bi adammıssın ya her topicte bot bot diye aglıyon... bot var diye oyuna fiaysko diyon senn basmıyo heralde .....basla arkadasım sen saglam oyun yapmıslar WoW a rakip bi bu var zaten piyasada bence wowdan daha saglam olmus siege si yeter rifti var bakma sen bu ketum adama ...millet bot kullanıyosa sende kullan ozaman ..5 saat kasıp kaşın gözün dönüceğine 2 saat keyfine girersin

oyungezer dergisinin bu ayki sayısında 60 küsür sayfalık aion strateji rehberi vermişler :D oyungezerden 9.5 almış ve oyungezer ofisinde herkes bayılmış aion a benide etkiledi yazdıkları adam güzel yazmış bütün mmorpg leri bitirmeye geldi bitirirde yazmış sonuna :D

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlesstürk

Aion a başlamayı düşünüyorum nasıl gidiyor oyuncu sayısı nasıl ? sistemler işliyormu ? yane sizi sardımı bu senenin en iyi mmorpg si oldu mu ?

bence kendin denemelisin en azından free bir server ile başla yaptığın masrafa değer mi değmez mi kuşkusu varsa...
    ben genelde bu tür durumları şuna benzetiyorum: nette film izlemeden önce yorumlara baktığımda bazen %50süper, %50berbat diye yorumlar görüyorum. ve hangi %50lik dilimde olduğumu anlamak için izlemem gerektiğini görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlesstürk

quote:

sen ne geri bi adammıssın ya her topicte bot bot diye aglıyon... bot var diye oyuna fiaysko diyon senn basmıyo heralde .....basla arkadasım sen saglam oyun yapmıslar WoW a rakip bi bu var zaten piyasada bence wowdan daha saglam olmus siege si yeter rifti var bakma sen bu ketum adama ...millet bot kullanıyosa sende kullan ozaman ..5 saat kasıp kaşın gözün dönüceğine 2 saat keyfine girersin

oyungezer dergisinin bu ayki sayısında 60 küsür sayfalık aion strateji rehberi vermişler :D oyungezerden 9.5 almış ve oyungezer ofisinde herkes bayılmış aion a benide etkiledi yazdıkları adam güzel yazmış bütün mmorpg leri bitirmeye geldi bitirirde yazmış sonuna :D

Evet. Israrla okuyucularına öneriyorlar.
    Son paragrafı yazayım;

"Bunu özellikle sona saklamak istedim. Dışarıdan bakan, "üstüne binilecek bir at yerine kanat koymuşlar, o kadar" diyebilir. Ama Aion'un tüm ruhu, güzelliği o kanatların altında. Size uçmanın, rüzgarın gücüyle süzülmenin, havada kılıcınızı kınından çekmenin güzelliğini anlatamam. Ama şunun garantisini verebilirim ki bu muhteşem dünyanın üzerinde süzülürken nefesiniz kesilecek ve metrelerce altınızdaki bir düşmana doğru dalışa geçtiğinizde kalbiniz yerinden fırlayacakmış gibi atacak. Atreia'ya gelin ve kanatlarınızı açın. Çünkü bugüne kadar yapılmış en güzel devasa online oyun Aion."

• başla başlamsınada imkanın varsa officalde başla sonradan emeklerin bosa gitmesin ...bide orgianlde oynayan arkadaslar drop olayı cok kötü bence ..wow da ki gibi bi sistem yapmaları için baskı yapsanız sizce kabul görürmü...???? zar olayına cevirseler en kısa sürede cok cok daha güzel olur ....
  • quote:

başla başlamsınada imkanın varsa officalde başla sonradan emeklerin bosa gitmesin ...bide orgianlde oynayan arkadaslar drop olayı cok kötü bence ..wow da ki gibi bi sistem yapmaları için baskı yapsanız sizce kabul görürmü...???? zar olayına cevirseler en kısa sürede cok cok daha güzel olur ....

Zarlı zaten.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.