Şimdi Ara

Oyun nasıl gelişir size örnek. Böylesi yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
5.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve konusu açılmışken ben şuan silver 4 üm yavaş yavaş gelişme gösterdiğimi düşünüyorum ama hala yeterli olmuyor şöyle benim bi elimden tutabilecek diamond ve üstü biri var mı hani tüyo verebilecek bana olayı anlatacak falan biliyorum istediğim kolay değil ama yine de yapabilecek biri varsa sevinirim :)

edit: kendimi şuan küçük emrah gibi hissettim yanlış anlamayın kendimi acındırmıyorum ve bu mesajı neden üsttekinden ayrı yazdım onu da söyleyeyim mesaj kasmaya falan çalışmıyorum sadece konular farklı olunca ayırmak istedim.
  • ÖZET : TR'nin veletleri büyümüş ve bir wechat grubu kurmuşlar.

Ne kadar anlatırsan anlat en çöp community lolün. Oyuna yeni başlayanların çoğu da ufacık çocuklar.
    Flash oyun sitelerinde reklamaları çıkıyor.

Düzgün +20 yaş profesyonel oyuncuların çoğu mmorpglerde ya da pubg,csgo,bf,fifa gibi oyunlardalar.
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    Kanka helal olsun

• Eyyyyyyyyyyyyvallah kardeşim challa da çıkılır aslında da zaman yok :/

• quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

ÖZET : TR'nin veletleri büyümüş ve bir wechat grubu kurmuşlar.

Ne kadar anlatırsan anlat en çöp community lolün. Oyuna yeni başlayanların çoğu da ufacık çocuklar.
    Flash oyun sitelerinde reklamaları çıkıyor.

Düzgün +20 yaş profesyonel oyuncuların çoğu mmorpglerde ya da pubg,csgo,bf,fifa gibi oyunlardalar.

Dediğin oyunları oynamamış olsak bilmeyecez ha, özeelikle csgo ya düzgün community demek

MMORPGler desen %99u ölü, geri kalanın yarısı para tuzağı çöp diğer yarısı da wow ve gw

• Çünkü kültür farki var birazda avrupalılar biraz egoist ve hayatı yaşamaya çalışan insanlar, birazda araplık var bizde ki araplarda çok iyi sayılmazlar

• konu açılınca aklıma esea tr geldi

• eğer gelişmek istiyorsanız daha fazla oyun oynarsınız , profesyonel oyuncuları izler taktik kapmaya çalışırsınız ve o taktikleri deneyerek gelişebilirsiniz. eğer kendiniz de başkalarının kullanacağı taktikler geliştirebiliyorsanız , siz de gelişmişsinizdir.
  • Ben oyun geliştirmeyi anlamıyorum vizyonsuz muyum acaba? Ne kadar iyi oynarsan oyna bilgisayar oyunu sonuçta.
    Futbolu şahsen sevmem ama espor bir futbol seviyesine hiçbir zaman gelemeyecek bence. Çünkü bunu oynamak için bilgisayar lazım, sen ne kadar iyi oynasanda senden iyi oynayan script diye bir şey var-düzgün bir ai ekleseler worlds şampiyonu olur- ve bütün oyun bir şirketin elinde şirket batsa oyun kalmaz.
  • Hynx kullanıcısına yanıt
    O insanların ilgi odağıyla alakalı bir durum. Futbolunda o seviyede olması zaten insanların ilgilenmesinden kaynaklı bir durum. Ben sadece lol için konuşmuyorum. Espor hakkında konusacak olursak, gün geçtikce gelişmekte ve ben inanıyorum çok iyi yerlere geleceğine çünkü devir iyice teknoloji çağına dönüyor. İllaki bu efendime söylim yayıncılık, youtuberlık, esporcu olmak gibi bu tarz şeylerle uğraşanlar ileride çok çok ciddi paralar kazanıcak benim gözümde. Ha bende ilgilenmek isterdim bunlarla ama gelgelelim malesef vakit olmuyor okullardan

• Ben açıkçası bu söylediğiniz gelecekten korkuyorum. Gerçekten. Bakın yeni çağ geliyor az kaldı, VR çağı. Şu an öyle tamamen gerçek dünya gibi görünen bir oyun da yok donanım da yok ama yakndır, son 30 sene ki gelişime bir bakın. Bilgisayar bile ticari anlamda 30 sene önce yok gibiydi şimdi VR denen bir teknoloji ile gerçek hayattan kopmaya hazırlanıyoruz.

Öyle bir zaman gelecek ki oyun içindeki fiziksel teması gerçek gibi vücudumuzda hissettirecek sensörler, bilmemneler ile bu oynadıklarımızın tamamı gerçek hayat gibi olacak. İnsanlar gerçek hayatta bile olmak istemeyecek artık.

Ama neyse konu dağılmasın LOL veya herhangi bir espor ülkede hiç bir zaman diğer ülkelerdeki gibi değer görmeyecektir. Bizim insanımız maalesef bunu haketmiyor. Herkes sistemden, küfürden, troll'den ondan buna şikayetçidir ancak kimse düzelmek istemez. Kimse elini taşın altına koymaz. Güzel sistemi oluşturan insanlardır. İnsan güzel değilse hiç bir şey onları paklamaz. Acı gerçek...

• Hocam bizde o sistemin olması için bilmiyorum cidden mentalite olarak değişmemiz lazim. En basitinden şu forumda, ya allah için sadece bir forum ve açılan konuların %80-90 ı gereksiz troll ya da QQ konusu yani bilmiyorum. Nasıl olurda keşke öyle bir sistemimiz olsaymış yani daha güzel olabilirmiş

• vay be tr wp grubu olacak 7/24 sövücen oradan ne güzel olur Çin in lolde ne başarısı var ki uzi den başka oyuncu çıkmadı ordan
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    2015 msi

• wechat'in ss'i ve yazılanların 1-2 çevirisi var mı hocam chatte neler konuşuluyor çok merak ettim
  • goldroqer kullanıcısına yanıt
    Hocam konuşulanlar çince olduğu için muhtemelen anlamzsınız ama çince biliyorsanız orası başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phenx

Hocam konuşulanlar çince olduğu için muhtemelen anlamzsınız ama çince biliyorsanız orası başka

Wechat'te yazılanların 1-2 çevirisi.
  • You Filthy Casual kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam görmemişim o kısmı
  • Neden pmden çin ile ilgili sorduğum sorularda cevap vermedin?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.