Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UberFahrer

selamlar bende 24 inç monitör arayışındayım. normalde aklımda 27 inç 2K vardı ama aldığım kart düşük olunca 24inç 144hz arayışına girdim.

Sistemim 10400f rtx 3060 var. Baktığım monitörlerde direk gsync destekli baktım ama yok galiba,

olanlar hep compatible modeller. İş yerinden bir arkadaşım arkadaşına ASUS VP249QGR modelini aldırmış ve beğenmişler. Sizce bu model nasıldır? Yoksa başka tavsiyeniz varsada alırım.

@bocekgrafik özellikle senin yorumunu veya tavsiyeni bekliyorum üstadım :)

Bu monitörü kesinlikle tavsiye ederim hocam.

www.cimri.com
    Viewsonic XG2405 Full HD 1ms 144 Hz IPS Panel Freesync Gaming Monitör Fiyatları
    https://www.cimri.com/monitor/en-ucuz-viewsonic-xg2405-full-hd-1ms-144-hz-ips-panel-freesync-gaming-monitor-fiyatlari,490111574
  • Leons14 kullanıcısına yanıt
    Evet bu mönitor bu ebatta en iyilerinden ama fiyatini hiç haketmiyor bence. 2000tlden aşaği yok şimdi. Daha demin vatan pc magazasina gittim bir monitorde indirim varmiş alınırmı bilemedim panelini. Akşama indirim bitiyormuş. Samsung odyssey g5 marka, lc27g55tqwr xuf modeliymiş, 2300 tlye bayiye özel fiyatmiş. Va panel olması düşündürdü bide kavisli olmasi? Galiba gsync compta yok. Alinirmi yoksa 24lere bakmaya devam edeyim yada dell in monitoru tekrar 3bine düşerse onu alayım diyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba monitör alıcam 24 inçten büyük olmasın 23.6 23.8 ideal benim için masam ona göre çünkü oyun için kullandığım kasalı pc var ips panel renkleri hoşuma gidiyor ama oyun için tn panel diyorlar her zaman teknoloji gelişmedimi o kadar
    Neyse min 144 hz monitöre ihtiyacım var kaliteli birşey arıyorum fiyatda çok aşırı uçuk olmadığı sürece bütçem var sorun yok yani 240 hzde olur ama gereksiz pahalı onlar 144 veya 165 daha iyi olur freesync olması lazım ekran kartım amd rx 6800 2 k düşünmüyorum hem yetiyor hem artık kart değiştiremem daha uzun ömürlü olur zaten 2 k 24 inç civarı ben göremedim odam küçük ve yakından oynadığım için 27 gerçekten büyük geliyor varmı şöyle kaliteli iyi birşey önüme çıkanı almak istemiyorum İnterneten önemli olan ips paneli üst düzey olsun ghosting yapmasın 1 ms olsun 165 hzde yeterli gelir 280 hz önerdiler ama çok gelir o bana bütçe olarakta gereksiz geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 22 Ağustos 2021; 17:7:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mvnmt35 kullanıcısına yanıt
    LG 24GN650-B değerlendir derim.

• byJuck kullanıcısına yanıt

İps panel sanırım bu oyun için uygun olurmu ki 1 ms demiş gtg ye

• 1500 lira fiyat bandında alınabilecek en iyi monitör nedir sizce? Kullanım amacı 2. monitör olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: mamo44

1500 lira fiyat bandında alınabilecek en iyi monitör nedir sizce? Kullanım amacı 2. monitör olarak

İkinci monitör olarak VX245C-MHD serisini alabilirsin hocam.

• Arkadaşlar merhaba, ben konsolda genellikle singleplayer oyun oynuyorum, oyun oynadığım ekran arkadaşımın verdiği AOC E936Swa model 720p bir monitör hdmi to vga converter ile oynuyorum galiba 10 senelik bir monitörmüş :)

720p desem de 1080p'yi de açıyor ama input not support ibaresi ekranda dolanarak :D Single oyunları öyle oynuyorum maalesef. Neyse sadede geleyim, bende PS5 var, gönül ister ki 4k, 2k bir şeyler alayım ama onlar pahalı geliyor. Ben de şöyle en azından hiç yoktan pür FHD'ye geçeyim diyorum. Benim telefonun ekranı IPS panel imiş baktığım zaman monitöre göre renkler daha doygun, belirgin şu monitörü alsam belirgin bir fark görür müyüm yoksa değmez mi? Görüntü kalitesi düzgün, renkleri iyi olsun istiyorum. Yarın öbür gün nasip kısmet olur da atanırsam 500-600'e de satar başka bir şey alabilirim diye düşündüm. Ne dersiniz?

https://www.amazon.com.tr/MSI-OPTIX-G241V-Gaming-Monitör/dp/B08ZDSKSBC/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=msi+g241v+e2&qid=1629462268&sr=8-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 20 Ağustos 2021; 15:30:24 >
  • MAG274QRF 3042 TL vs GIGABYTE 27' M27Q 2800 TL

hangisini tercih edersiniz arkadaşlar ? Arada bir oyun, video editleme ve günlük kullanım için

https://www.itopya.com/gigabyte-27-m27q-170hz-1ms-2xhdmi-dp-qhd-freesync-premium-gaming-monitor/#product-tabs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 21 Ağustos 2021; 1:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Arkadaşlar merhaba monitör alıcam 24 inçten büyük olmasın 23.6 23.8 ideal benim için masam ona göre çünkü oyun için kullandığım kasalı pc var ips panel renkleri hoşuma gidiyor ama oyun için tn panel diyorlar her zaman teknoloji gelişmedimi o kadar
    Neyse min 144 hz monitöre ihtiyacım var kaliteli birşey arıyorum fiyatda çok aşırı uçuk olmadığı sürece bütçem var sorun yok yani 240 hzde olur ama gereksiz pahalı onlar 144 veya 165 daha iyi olur freesync olması lazım ekran kartım amd rx 6800 2 k düşünmüyorum hem yetiyor hem artık kart değiştiremem daha uzun ömürlü olur zaten 2 k 24 inç civarı ben göremedim odam küçük ve yakından oynadığım için 27 gerçekten büyük geliyor varmı şöyle kaliteli iyi birşey önüme çıkanı almak istemiyorum İnterneten önemli olan ips paneli üst düzey olsun ghosting yapmasın 1 ms olsun 165 hzde yeterli gelir 280 hz önerdiler ama çok gelir o bana bütçe olarakta gereksiz geliyor

Arkadaşlar sorum geçerli monitör alıcam ama kararsızım bir yardımcı olun kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Arkadaşlar merhaba monitör alıcam 24 inçten büyük olmasın 23.6 23.8 ideal benim için masam ona göre çünkü oyun için kullandığım kasalı pc var ips panel renkleri hoşuma gidiyor ama oyun için tn panel diyorlar her zaman teknoloji gelişmedimi o kadar

Bu monitörü kullanıyorum hocam ve memnunum.

www.vatanbilgisayar.com
    VIEWSONIC 23,8" VX2418-P-MHD Full HD 1ms 165Hz 2xHDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-8-vx2418-p-mhd-full-hd-1ms-165hz-2xhdmi-dp-gaming-monitor.html
  • Merhaba arkadaşlar,

Yeni kurmuş olduğum sistem için monitör arayışındayım. Oyun olarak GTA5 FIFA ve ağırlıklı olarak Metin2 oynayan birisi çok ekstra bir performans da beklentim yok.

Fiyat olarak 1250 TL ile 1350 TL arasında farklı sitelerde değişmektedir.

Sizce alınır mı, ne düşünüyorsunuz?

• Merhaba, 60hz monitör kullanıyorum. Sıkça valorant gibi fps oyunları oynuyorum. Dizi, film de izlediğim için iki konuda da üzmeyecek bir 144hz monitör alacağım. 24gn650 modelinde yandan bakınca sararma, aoc a göre soluk renk gibi söylemler var. Ayrıca 24gn650'de gtg 1ms farkı da dikkat çekiyor. Arada 150TL fark var. Sizce hangisini almalıyım? Alternatif farklı fp monitör önerilerinize de açığım... (Bütçe 1800TL)

• quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Merhaba, 60hz monitör kullanıyorum. Sıkça valorant gibi fps oyunları oynuyorum. Dizi, film de izlediğim için iki konuda da üzmeyecek bir 144hz monitör alacağım. 24gn650 modelinde yandan bakınca sararma, aoc a göre soluk renk gibi söylemler var. Ayrıca 24gn650'de gtg 1ms farkı da dikkat çekiyor. Arada 150TL fark var. Sizce hangisini almalıyım? Alternatif farklı fp monitör önerilerinize de açığım... (Bütçe 1800TL)

Biraz daha artırabilirsen bu monitörü alabilirsin. IPS panelde dizi-film izlemek daha keyifli olur.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-24-xg2405-2-fullhd-1ms-144hz-hdmi-dp-dvi-gsync-freesync-gaming-monitor-p-HBCV000004WKEI?magaza=Sepetist

• Merhaba rtx2070 ekran kartlı 15 inç laptop kullanıyorun.Ekran küçük gelmeye başladığı için laptopa monitör bağlayıp oyunları öyle oynamayı düşünüyorum.Bunu deneyen var mı tavsiye edermisiniz? Laptopun ekranını aşağı indirip kasa olarak kullanmak mümkün oluyor mu harici monitör bağlayınca ? 1000-1500 TL arası monitör arıyorum tercihim 144 hz ve 1080p olması,led panel ya da ips panel tercihim yok kararsızım.

• Bu konuyu ara ara taikp ediyorum ne hikmetse hep viewsonic tavsiye ediliyor, tavsiye de bulunan iyi niyetli kulalnıcıları hariç tutarak bence burada viewsonic çalışanları fln var ve insanları markaya yönlendirmeye uğraşıyor...

• Mc Angel kullanıcısına yanıt

E günaydın, burası Donanımhaber forumu. Her büyük markanın pazarlama yetkilileri var, harıl harıl algı kasıyorlar. Gerçekten ayrıntılı ve tarafsız donanım testleri okumak istiyorsanız rtings.com a gidin.

• Selamlar, Benq Xl2411k ve LG 24Gn650 bu iki monitör arasında kaldim sadece rekabetçi oyunlar oynuyorum hangisi daha iyi olur?

• Lg 32gp850 kullanan var mı acaba. Sadece konsol için tavsiye edermisiniz bu monitoru.

• deleteextra D kullanıcısına yanıt
    27GL83A kullanıyorum memnunum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.