Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun o zaman.
  • Hocam valorant oynuyorum 2 monitor arasinda kaldım
    Asus vg248qg 165hz 0.5ms ile
    Benq-zowie xl2411k 144hz 1ms hangisini onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pkblgn

Aynısını kullanıyorum tavsiye ederim. Daha fazla para varsa Lg nin bu model ips 1 ms 144 hz 2 K düz monitör. Bu renk gamı olarak alınabilecek en iyisi. Ben Curved sevdiğim için aldım MSİ hem tasarımı mükemmel

LG 27GL850: 27'', UltraGear, NanoIPS, QHD, 1ms, 144HZ, HDR10, G-Sync Oyuncu Monitörühttps://www.amazon.com.tr/dp/B083QXTC2Q/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_brjaGbGRP9CK2?_encoding=UTF8&psc=1

Hocam bu monitor ips değil sanırım.VA panel. IPS ile çok fark olur mu acaba? 1. monitörüm IPS ve bunu onun yanına konumlandırcam. Görüntüde çok fark olur mu?

• mow_ kullanıcısına yanıt
    VA panelin kaliteside gayet kaliteli ama yanyana gelince illaki fark olur
  • arkadaslar asus Asus Tuf Gaming VG24VQ 23.6 monitör almayi planliyorum ama ekran kartım asus gtx 650ti boost modeli G-sync destekli ama ürün adaptive sync acaba uyumlu olurmu ?

• Arkadaşlar merhaba,

Son olarak iki monitör arasında kaldım. Fikriniz var mıdır hangisini tercih etmeliyim sizce? ps4 pro ile kullanacağım.

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag274r-27-144hz-1ms-hdmi-display-type-c-freesync-ips-full-hd-led-monitor-p-HBV00000WC5J0

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2705-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000QX0L5

Şimdiden teşekkürler yorumlar için.

• Arkadaşlar 1600-1800 bandında 144hz 1080p ips monitörlerden hangisini önerirsiniz ? İki seçenek arasında kaldım başka önerisi olan varsa önerilere açığım şimdiden teşekkürler

ASUS VP249QGR https://www.trendyol.com/asus/vp249qgr-23-8-full-hd-ips-cercevesiz-1ms-144hz-adaptive-sync-freesync-p-36755545

AOC 24G2U https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-//

• 27" bir monitör almak istiyorum arkadaşlar mevcut monitör m.ö sine ait ekran kartı 5700xt. 3000tl ye kadar bütçen ayıra bilirim.

yardımcı olursanız sevinirim.

GameBooster 27" GB-277GCF 165Hz diğer bir sorumda bu monitör alınırmı?

Ekleme.: oyun ağırlıklı kullanıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 23 Ocak 2021; 21:11:3 >
  • Foruma ne olmuş lan?

• Oyun, ofis işleri ve dizi film vs için aşağıdaki ikisi arasında kaldım. Kullanan yada alternatif tavsiyelerde bulunacak olan var mı ?

Viewsonic VX3276-2K-MHD 32" 4ms (Display+2xHDMI) WQHD IPS Fiyatı (hepsiburada.com)

ViewSonic VX3258-PC-MHD 32" 165Hz 1ms (HDMI+Display) Fiyatı (hepsiburada.com)

• @geoxid

Ben 3 gündür bekliyorum hocam sıraya geç  foruma bir haller olmuş anlamadım.

• Xbox series x için 2k 144hz monitör arıyorum Kimi IPS al diyor. Kimi TN al diyor. Multiplayer oynuyorum genelde. Benim için en önemlisi oyunlardaki performans. Buna göre öneriniz var mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkbilir -- 28 Ocak 2021; 12:37:42 >
  • İ9 10900k ile tuf 3080 oc kullanıyorum. Şuan Alienware AW2521HFL kullanıyorum 1080p 240hz. Darboğaz yiyorum ve 2K monitöre geçmek istiyorum ama rekabetçi oyunlar oynuyorum. Monitör olaylarından çok anlamıyorum ama Alienware AW2721D kodlu ürün çıkmış 2K 240hz 1ms bu montiör hakkında bilgi verebilecek ustalar var ise minnettar olurum. Curved istemiyorum tam istediğim tarzda bi monitör. Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Oyun, ofis işleri ve dizi film vs için aşağıdaki ikisi arasında kaldım. Kullanan yada alternatif tavsiyelerde bulunacak olan var mı ?

Viewsonic VX3276-2K-MHD 32" 4ms (Display+2xHDMI) WQHD IPS Fiyatı (hepsiburada.com)

ViewSonic VX3258-PC-MHD 32" 165Hz 1ms (HDMI+Display) Fiyatı (hepsiburada.com)

VX3276-2K-MHD modelini daha mantıklı duruyor hocam. Hem IPS panel hem de 1440 çözünürlükte.

• Arkadaşlar Intel Core i5 8600 Soket 1151 3.1GHz işlemci, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming Intel Z370 anakart, 32GB Ram, Sapphire RX 590 ekran kartlı sistemimde https://www.hepsiburada.com/aoc-g2460pf-24-144-hz-1ms-analog-dvi-hdmi-display-freesync-full-hd-oyuncu-led-monitoru-p-BD804520?magaza=Tektekal bu monitörü kullanıyorum. Biraz güncel bir monitor ile değiştirmek istiyorum. Öncelikle 2K bir monitör almak istiyorum.

Öncelikle2K çözünürlük için yukarıdaki sistemde İşlemci ve ekran kartı darboğaz yapar mı?

Monitör olarak Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 2K 1ms 144Hz FreeSync 2 HDR600 Fiyatı (hepsiburada.com) ve gibabyte monitorlerden Gigabyte Aorus CV27Q 27" 1ms 165Hz 2K QHD Kavisli Gaming Monitör (qp.com.tr) ve Gigabyte Aorus FI27Q-P 27" 1ms 165Hz 2K QHD HBR3 FreeSync Oyuncu Monitörü monitörleri arasında tercih yapacağım

Bu monitörleri kullanan arkadaşların yorum ve önerilerini bekliyorum.

Teşekkkürler.

• ilkbilir İ kullanıcısına yanıt

Amaç multi oyunsa öncelik sırası bu şekilde olmalı TN>VA>IPS

Bende series x kullanıcıyısım seninle aynı durumdayım. Bende kaliteli bir 4k tv var zaten. IPS’in kralı olsa bendeki tv’nin çeyreği etmiyor. Single oyunları zaten tv’de oynayacağım. Bende ips monitor var, renkler şöyle güzel olur böyle uçar dediler, hem renkler istediğim gibi güzel değil (siyahlar berbat, ortalık kapkaranlık) hem de tn panelin tepki hızına sahip değil.

Monitörü ben sadece multi için kullanacağım. O sebeple TN panel bakıyorum. Uygun fiyatlı buldum bir tane onu inceliyorum (hp 27xq) sen de bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Amaç multi oyunsa öncelik sırası bu şekilde olmalı TN>VA>IPS

Bende series x kullanıcıyısım seninle aynı durumdayım. Bende kaliteli bir 4k tv var zaten. IPS’in kralı olsa bendeki tv’nin çeyreği etmiyor. Single oyunları zaten tv’de oynayacağım. Bende ips monitor var, renkler şöyle güzel olur böyle uçar dediler, hem renkler istediğim gibi güzel değil (siyahlar berbat, ortalık kapkaranlık) hem de tn panelin tepki hızına sahip değil.

Monitörü ben sadece multi için kullanacağım. O sebeple TN panel bakıyorum. Uygun fiyatlı buldum bir tane onu inceliyorum (hp 27xq) sen de bakabilirsin.

İlgine teşekkürler. LG 27GL850: 27'', UltraGear, NanoIPS, QHD, 1ms, 144HZ, HDR10, G-Sync Oyuncu Monitörü

Bunu iyi diyorlar. İndirim vardı sipariş ettim. Gelince test edeceğim. Memnun kalmazsam iade ederim.

• MSI Optix MAG251RX 24.5” 1ms 240Hz G-Sync Anti-Flicker Full HD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Hem pc de Hem ps5 de kullanmak için bunu aldım 2k 165 hz almak istemedim. Ne diyorsunuz Pc 2k monitör kaldırmaz

• Tavsiye isteyecektim fakat kimseye yanıt verilmediği için vazgeçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10400f+z490+5600xt sistemim var, 24 inç 144hz monitör almak istiyorum, 2k mı 1080p mi tercih etmeliyim? (2k yı kaldırmaz sistem sanki)
    Aoc 24g2u ips panel düşünüyorum, tn panelde oynayacak kadar yüksek fps li oyunlar oynamıyorum, ne dersiniz? Tavsiyelerinizi alabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.