Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
10.626
Cevap
142
Favori
380.446
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU]
Giriş
    18131 Mesaj

quote:

Bu monitoru alip 1080p kullansam ps alana kadar sorun olur mu?

Olur. Görüntü bozuk görünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 5 Mayıs 2020; 11:12:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: V1CT0RY , fitamino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16454 Mesaj

İyj günler hocam,

1000-1200 TL bandında önerebileceğiniz bir monitör var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bocekgrafik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • merhaba ,

144hz

bu monitörü önerir misiniz , aynı fiyat bandında başka bir tavsiyeniz olur mu ?

teşekkürler
    |
    |

Pek çok markanın pek çok 144 hz monitörü var artık. Eskiden seçenek azdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Whippoorwill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Merhabalar rtx 2060 kartına sahibim. 23.5- 24 inchlik 75 hz ips monitor tavsiyesi istiyorum. bütçe 1000 tl Teşekkürler şimdiden.
    |
    |

alıp kullanan, gören, duyan, bilen yorum yaparsa sevinirim...
    Mainboard: Asus Rog Strix Z390-E Gaming-Cpu: Intel i5 9600K-Ram: Corsair Vengeance Pro RGB 2x8GB 3200Mhz-Gpu: Evga gtx 1070ti ftw2-evga power lınk-Ssd: xpg 8200 pro 512gb-Hdd: Wd green 2Tb-Evga powerlınk-Kasa: Corsaır crystal 570x-6x LL120 fan-Psu: Corsaır Rm1000x-Cpu cooler: Corsaır H100i rgb platinum-Klavye: Corsair K95 RGB Platinum mx speed-Mouse: Corsair galıve rgb-Mouse pad: Corsaır mm 800c-Lcd 1: Asus Tuf VG27WQ 2k 165hz-Lcd 2: Asus Rog XG27VQ 144hz-Ses kartı: Creatıve Sound BlasterX AE-5-Speaker: Logıtech Z906
  • Yarbay
    3047 Mesaj
    Arkadaşlar 27" 2k monitör önerisi lazım, ekran kartını falan aldık (5700xt) ama monitör baya eski yenilemem lazım.

Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur

Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur

Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
  • Yarbay
    6941 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: komiks

https://www.asus.com/tr/Monitors/TUF-Gaming-VG27WQ/

alıp kullanan, gören, duyan, bilen yorum yaparsa sevinirim...
    XL2546 satın aldım hocam ben. İlla gaming istiyorsanız PG258Q veya XL2546 olabilir
    "I am not a god. I have never created life...but I have lived. That is enough. So I will fight to preserve that same opportunity -- to love, to dream, to soar among the stars -- for all those yet to come. Many lives will be lost in the battle ahead -- but their efforts will ensure that some remain to remember their deeds. And, like the gods, the will truly live forever...even after they are gone.

---- Silver Surfer
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Arkadaşlar 27" 2k monitör önerisi lazım, ekran kartını falan aldık (5700xt) ama monitör baya eski yenilemem lazım.
    Dolar artışa geçti, fiyatı artmadan al derim.

2K + IPS + 27" + 144hz + 1ms

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx3258-2kpc-mhd-32-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-curved-monitor-p-HBV00000OBLBH?magaza=Gamers_Arena

Orijinalden alıntı: Selores

Dolar artışa geçti, fiyatı artmadan al derim.

2K + IPS + 27" + 144hz + 1ms

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx3258-2kpc-mhd-32-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-curved-monitor-p-HBV00000OBLBH?magaza=Gamers_Arena

Alıntıları Göster
    32" bu arkadaşım?
    |
    |

Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur

Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur

Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur

• Binbaşı
    1526 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

XL2546 satın aldım hocam ben. İlla gaming istiyorsanız PG258Q veya XL2546 olabilir

Alıntıları Göster
    24" bunlar ben 27 bakıyorum ayrıcam full hd, halihazırda full hd xg27wq kullanıyorum zaten
    |
    |
    Mainboard: Asus Rog Strix Z390-E Gaming-Cpu: Intel i5 9600K-Ram: Corsair Vengeance Pro RGB 2x8GB 3200Mhz-Gpu: Evga gtx 1070ti ftw2-evga power lınk-Ssd: xpg 8200 pro 512gb-Hdd: Wd green 2Tb-Evga powerlınk-Kasa: Corsaır crystal 570x-6x LL120 fan-Psu: Corsaır Rm1000x-Cpu cooler: Corsaır H100i rgb platinum-Klavye: Corsair K95 RGB Platinum mx speed-Mouse: Corsair galıve rgb-Mouse pad: Corsaır mm 800c-Lcd 1: Asus Tuf VG27WQ 2k 165hz-Lcd 2: Asus Rog XG27VQ 144hz-Ses kartı: Creatıve Sound BlasterX AE-5-Speaker: Logıtech Z906
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Arkadaşlar konsol için monitör önerirmisiniz 1 ms75 hz 27 inç . Bütçe 1000 tl .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3338 Mesaj
    Arkadaşlar 24 inc de en iyi oyuncu monitörü hangisidir ? Öneri var mıdır ?
    |
    |

Benimde radarımda ama doğru düzgün inceleme yok nette.
    |
    |
    komiks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yilmaz196

Aynen öyle hocam ama ben siparişi verdim. monitör bakmaktan fenalık geldiydi ne olacaksa olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    Asus MG248QR 24 BenQ Zowie XL2411P şu iki monitör arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim ekran kartı rx570
    |
    |
    Arkadaşlar selamlar yakın zamanda 2k 27inc 144 hertz monitöre geçiş yapıcam.Monitoru 1050ti laptopumla beraber kullanmayı düşünüyorum.1050ti için 2k monitor fazla biliyorum ama oyundan ziyade fazlasıyla film dizi izleyen birisiyim yani bir şeyler izlerken de daha kaliteli bir şekilde izlemek istiyorum ayrıca 27inc için 1080p çözünürlük az diyorlar.Merak ettigim nokta 1050ti laptopa 144hz monitor baglarsam monitoru tam verimli kullanamama dışında başka bir problem cıkartabilir mi ? Misal olarak 2k monitorle 1080p oyun oynamak gibi.

Native çözünürlükten daha azında oynadığından, bulanıklık olur biraz, onun dışında bir sıkıntı olmaz.
    |
    |
    T h r a c i a n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yilmaz196

Hocam bugün teslim aldım ön bilgi olsun sizin için...

Soldaki tn panel birkaç tane karşılaştırma ekledim fikir vermesi için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    362 Mesaj

Çok sağolun hocam bide aklınızda linkini atacağım modelden farklı olarak önerebileceğiniz daha uygun bi model var mı ?2k 144 hz 27inc olsun ve monitorun pivot özelliğiyle dik kullanabilme özelliği olsun ve tn olmasın :) aradıgım kriterler bunlar tekrardan teşekkür ederim
    |
    |
    yilmaz196 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.