Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat olarak 27 ile ayni fiyatta yalniz. Artisini pek goremedim neden yuksek acaba fiyati

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar arkadaslar.
    Yurtiçi yurtdışı ayırtetmeksizin
    1k 144hz TN monitörler arasında renk başarımı en iyi olan hangisidir.
    Renk konusunda ok takıntılıyım xl2420z alıp beyenmeyip sattım. Bikaç orta seviye ips monitörde geçti elime onlarda oyuna uymadı.

Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Merhaba, Dell 7559 oyuncu dizüstüm var oyunlarda ve grafik tasarımda laptop ekranı küçük geliyor, bir hayli göz yoruyor.
    Bilgisayarımın özellikleri:
    GTX 960M 4GB EKRAN KARTI(4k destekliyor)
    16 GB RAM
    6700HQ İ7 İŞLEMCİ
    240 GB SSD

Monitör alıp masaüstü gibi kullanmak istiyorum.
    Maksimum bütçem 1000 tl.
    Hepsiburada'da indirim var ve iki monitör arasında kararsız kaldım grafik tasarım işlerimi rahatça yapabileceğim renk doğruluğu iyi olan bir panel ve cs go tarzı fps oyunları rahatça oynayabileceğim bir monitör olsun istiyorum.

Sorum şunlar:
    27" FULL Hd bir monitörle 31.5" QHD monitör arasında gözle görülür bir görüntü kalitesi farkı olur mu?
    Monitörle aramdaki mesafe yarım metre kadar olucak 31.5" monitör büyük gelir mi cs go tarzı FPS oyunlarda zorlanırmıyım?
    AOC'un bu modelinin panelimi iyidir Yoksa DELL'in paneli mi daha iyidir?

Hangi monitörü tavsiye edersiniz?
    DELL:https://www.hepsiburada.com/dell-se2717h-27-6ms-75hz-freesync-hdmi-vga-ips-oyuncu-monitor-p-HBV000006UOC9

AOC:https://www.hepsiburada.com/aoc-q3279vwf-31-5-5ms-analog-dvi-hdmi-display-qhd-ips-monitor-p-HBV00000A5BL7

• quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

Eyecare, IPS, Pivot ve arada oyun da oynacağım bir monitör bulamadım.
    Tabii 2K da olsa güzel olur. 1060 6gb var gerçi ama.

bulduklarım da uçuk rakamlar. Her şeye rağmen IPS alayım diyorum ips glowmuş ışık sızmasıymış bilmem neymiş gıcık oldum. Daha önce iade etmişliğim de var. Kaç aydır alamadım. Fiyatlar desen çok uçuk.

En son Dell-S2417DG niyetlendim hb'de hazır kdv indirimi falan ama o da balon çıktı. Yok mu taksiyesi olan a dostlar?

Neden s2417 balon gayette harika bir monitör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    monitor degil hocam KDV indirimi balon. 100 lira indirim oldu.
  • quote:

monitor degil hocam KDV indirimi balon. 100 lira indirim oldu.

Anladım hocam istanbul bilişimde 1725 tl ama ne kadar güvenilir bilmiyorum hb den sipariş geçeceğim ben durumun olunca bence kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

quote:

Eyecare, IPS, Pivot ve arada oyun da oynacağım bir monitör bulamadım.
    Tabii 2K da olsa güzel olur. 1060 6gb var gerçi ama.

bulduklarım da uçuk rakamlar. Her şeye rağmen IPS alayım diyorum ips glowmuş ışık sızmasıymış bilmem neymiş gıcık oldum. Daha önce iade etmişliğim de var. Kaç aydır alamadım. Fiyatlar desen çok uçuk.

En son Dell-S2417DG niyetlendim hb'de hazır kdv indirimi falan ama o da balon çıktı. Yok mu taksiyesi olan a dostlar?

Neden s2417 balon gayette harika bir monitör

Onu soracaktım bende ama siz sormuşsunuz hocam

Evet bu monitör muazzam 27 olanı almayi düşündüm ama
    Hep pahalı hem oyuncu monitörü 24 inç daha uygun sanki .. bu monitörü kullanamazlar varsa yorum bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 24 27 kafanıza fazla takmayın. onemlı olan teknoloji.
    gel geleleım curved 219 monıtorlerde var gonul onlarıda almak ıster.
    fakat bu modelın 24 ve 27 sı arasında fark yok.
    aradaki fıyat fakı yukarde verılen lıntte ıı cene açılmış.
    ıstabul bılısım. bılmıyorum hıc urun almadım. ama almayı duşundum fakat hepsı burda ındırımınde 27 lıgıne karar verdık taksıtle aldım.
    ama ınan 24 '' de sızı yarı yuolda bırakmaz. benım oncekı monıtorum asus 27!! olduğundan ben gene 27 sectım. hatta fps pyunları oynuyorsanız 24 ınch sızın ıcın daha ıyı. ben hala 4 sendır alışamadım 27 ınche. bunuda belırteyım sızlere.
    1800 tl fıyat gatet güzel bu monıtoer ıcın. 27 ınc olanınını 5-6 gundyr kullanıyorum bf1 de akıyor resmen. hıc ır kalıbrasyonda yaomadım bana güzel geldı rek vparlaklık ve keskınlıgı. oyle devam edıyorum. bilginize.
  • merhabalar ps4 için güzel sağlam bir monitör istiyorum. 2000-2500 tl bütcem var. 1.si 27 inc ps için fazla diyorlar en azından fhd için. 27 alırsak nasıl birşey almalıyım.2.si 144 hz ve 60hz arasında akışkanlıkta fark varmıdır ? teşekkürler
  • Mrb Arkadaşlar Monitörler hakkında yorumlarınızı okudğum ve sizlerden nacizane destek ihtiyacı duydum .

Ben Monitör almak istiyorum fakat asuspg258Q 240hz ve (dell 2417DG 2k ) VEYA ALİENWARE aw2518h modeli 240hz

Şimdi bu 3 monitör arasında kaldım fakat dell avantajı 2 olması fakat color bandig sorunu ve 2k olmasına rağmen neden bu kadar ucuz.

Diğer 2 monitöre baktığımızda ise Fullhd fakat 240hz ve daha mı kullanışlı olur .

Monitör alırken nelere dikkat etmemiz gerekir ilginiz için şimdide n teşekkür ederim.. :)

Şuan ki ekran kartı Gtx 970 OC
  • dell 2417DG hepsiburadada 1699 monitör ihtiyacı olan kaçırmasın
  • Philips 436M6VBPAB 43" 4K 60hz HDR1000/UHDA MVA panel ve 4000:1 kontrast ile derin siyahlar 4ms GTG 8bit+ FRC ile 1 milyar renk (yani gerçek 10bit değil malesef ) fiyat 799 Euro

https://www.philips.com.au/c-p/436M6VBPAB_75/momentum-4k-hdr-display-with-ambiglow/overview

"Düşük giriş gecikmesi, izlemek için cihazlar arasındaki zaman gecikmesini azaltır Giriş gecikmesi, bağlı cihazlarla bir eylem gerçekleştirme ve sonucu ekranda görme arasında geçen süredir. Düşük giriş gecikmesi, cihazlarınızdan bir komuta girme arasındaki zaman gecikmesini azaltır, özellikle hızlı tempolu, rekabetçi oyunlar oynayanlar için önemli olan twitch duyarlı video oyunlarında büyük ölçüde iyileşir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 25 Nisan 2018; 4:41:26 >

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Hocam benim tn panel ile çekincelerim varda, tn panele tam karşısından bakınca yine ips renk veriyormuş gibi oluyor mu? Çünkü genelde karşıdan bakacağız. Normalde ips monitör arıyorum ancak hep 60 hz ama görüntüsü çok güzel ips ekranın. Bazen düz ips 60 hz mi alsam diyorum tn ler soluk ve renksiz olduğu için.
  • Televizyon gibi maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Hocam benim tn panel ile çekincelerim varda, tn panele tam karşısından bakınca yine ips renk veriyormuş gibi oluyor mu? Çünkü genelde karşıdan bakacağız. Normalde ips monitör arıyorum ancak hep 60 hz ama görüntüsü çok güzel ips ekranın. Bazen düz ips 60 hz mi alsam diyorum tn ler soluk ve renksiz olduğu için.
    tam karşıdan evet sorunsuz olur hocam va panel aldım ben ıps ve tn ortası dusunun renk kaybı olmuyor ama oyuncu monitörü için ips malesef tn panel kadar hz olayını veremıyor tam karşıdan bakacaksanız alın sorunsuz kullanırsınız
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Va panele de güzel diyorlar evet. Sizin monitör hangisiydi hocam ona bakayım bir belki tercih ederim çünkü va da görüntü ve siyahlarda güzelmiş. Ya birde bu saatten sonra sistem toplanacaksa ekran 27 inc ve 2k olsun istiyorum artık ileriye dönük olur hem
  • bende xg27vq asus strix hocam 1080p olan... 2k cok pahalı ben bıde böyle şaşalı olmasını seviyorum rgb fışkırıyor
  • Arkadaşlar i3 8100(seneye 8700k), giga g1 gaming gtx 1070, gskill 2x8gb rgb 3000mhz ram var. Sizce bu monitör nasıl F/P olarak freesync olayını göz ardı edersek?

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2730-27-144-hz-1ms-hdmi-display-freesync-gsync-wqhd-oyuncu-monitor-p-HBV000009EQGY?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS VG248QE 144hz monitorum var. Ortasi biraz isiniyor bu normal midir?

• Hdr monitorler ne kadar ucuzlar acaba soyle 2bin alti hdr monitor olsa alicam ama...

• 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.