Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zierox

İyi günler.Monitör arayşındayım.Hem ps4 oynamak için hem de laptopumu bağlayıp kullanmak için.Laptopum gamer laptopu ekran kartı 1060gtx böyle çok uçuk olmayan bir oyun monitrü öneriniz var mıdır acaba?

Uppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zierox kullanıcısına yanıt
    +1 diyorum. En az 27" birşey arıyorum hem PS4 hemde PC için ama ortasını bulmak zor gibi. Sadece PS4 oynayanlar 42" tvlere yöneliyor, PC ise 21" falan yetiyor.
  • https://www.amazon.com/gp/product/B01N7QDNJ8/ref=ox_sc_act_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

Sizce mantıklı mı ? Hem 2k Hem G-Sync Hem 165hz Hemde 1ms ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mraltun

+1 diyorum. En az 27" birşey arıyorum hem PS4 hemde PC için ama ortasını bulmak zor gibi. Sadece PS4 oynayanlar 42" tvlere yöneliyor, PC ise 21" falan yetiyor.

Haklısınız galiba.Ama işte odamda kullandığım için monitör lazım tv hep babamın işgali altında eğer gözünüze çarpan bir model bulursanız yazarsınız süper olur

• Dizi-film izlemeye gelmez. Alıp iade ettim. Sorun oranı da yüksek bir model. Oyun için 2K ve 165Hz G-Sync olması güzel. TN'in aşırı soluk renkleri kötü. Siyahı siyah beyazı beyaz göreceğim dediğinizde çok dar bir aralıkta gösteriyor renkleri, aşırı soluk, cansız gözüküyor. Keyif alamadım ben. Üstüne bir de üretim hatalı geldi, iyice soğudum, yorumlarda 1*'lardan biri benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mraltun

BenQ 24" XL2411Z modeli fena durmuyor.Açıkçası pcde de kullanacağım için 144 hzyi deneyimlemek istiyorum.diğer 144 hzlere göre de daha makul bi fiyatı var.1000 tl civarı.
  • Zierox kullanıcısına yanıt
    Valla TN panel çok detaylı araştırmadım, 24-25 ekran, 1080p ve 60 hz IPS panellere baktım. Asus MX259H ile son kararımı verdim. Tabi bütçenin 1000 civarı olmasının da etkisi büyüktü.

Açıkçası yüksek fps sağlayabilecek bir sistemim yok ve yakın bir zamanda da olmayacak. High ve ultra ayarlarda 60 fps bana yeter ki PS4 de limit o. Yüksek hz istemiyorum çünkü bir defa alıştı mı gözler 60, hele hele 30 fps işkenceye dönüşür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mraltun -- 26 Aralık 2017; 21:4:4 >
  • Arkadaşlar monitör almayı düşünüyorum sizce nasıl genellikle film izliyorum ara sıra oyun oynuyorum fiyatı 550 TL görünüşü özellikle ince olması hoşuma gitti sizler ne düşünüyorsunuz?

ASUS 21,5" VZ229HE 5ms 75Hz Full HD IPS Ultra İnce Monitör

Tepki Süresi: 5ms / 75hz
    Çözünürlük: Full HD 1920 x 1080
    Ekran Boyu: 21.5 inch
    IPS PANEL: Var
    x2 HDMI Var
    x1 VGA var

• 5 senedir pc, LCD tv'ye bağlı 2 gündür g-sync'li monitörlere bakıyorum ama fiyatlar çok yüksek. Acer'ın xb281'i var 2600 TL bir de Dell s271 var fakat onun 04 modelleri sorunluymuş. LCD televizyonun bile beni tatmin ettiğini düşününce g-sync şart değil diyorum ne dersiniz ? 27-32 inch ne önerirsiniz ? İnce çerçeveli, yükseklik ayarlı, arkaya öne, yatay dikey haraket edebilen 144 hz gaming monitör tavsiyenizi alırım. Fiyat olarak 1500-2000 TL civarı
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    eğer kullanım önceliğin yüksek oranda gaming ise o inch aralığında almanı tavsiye etmem. 23-24 inch aralığındakiler oyun için daha uygundur. gözün monitör üzerindeki kontrolü daha rahat oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynaturk

eğer kullanım önceliğin yüksek oranda gaming ise o inch aralığında almanı tavsiye etmem. 23-24 inch aralığındakiler oyun için daha uygundur. gözün monitör üzerindeki kontrolü daha rahat oluyor.

23-24 benim için küçük kalıyo çok alıştım büyük ekrana. 3-4 sene 28 lcd tv'de kullanmıştım pc'yi daha sonra 32 aldım 5 senedir 32 kullanıyorum masam'da geniş en arkaya itince 24'ü hiç göremeyebilirim. 27 veya 28 alıcam sanırım. Acer'ın predator modelleri güzel görünüyor veya Asus'lara bakıcam ama Asus için Tr'de çok eleştiri var eleştirilerde biraz abartı mı var yoksa gerçekten problemli mönitörler mi bilemiyorum
  • Arkadaşlar 1000 1200tlye kadar bana 144hz monitör önerirmisiniz.

• Benim Asus N551VW-CN006T marka laptobum var buna ek bir monitör almak istiyorum.24-27 inch arası tercihim oyun ve çizim programları için kullanmam gerekiyor.Güvenilir interenet sitesi tavsiyen olursa internet üzerinden veya hepsiburada gittigidiyor tarzi sitelerdende alabilirim ve fiyat olarak max 1000Tl veya birazcık daha üstü olabilecek şekilde nasıl bir monitör tavsiye edersiniz?

Ekran Kartı özellikleri

Cpu özellikleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Sırf G-Sync özelliği için 2.5 kat fazla para ödenir mi hiç?

FreeSync'li modellerin ek mâliyetleri yokken, bir monitöre sırf G-Sync modülü var diye 2 monitör parası ödemek akıl işi değil.

Heyt be:) Yıllar eskitemedi.

Bu aralar 1000-1300 arası bir şeyler arıyorum gaming muhabbeti için. İkinci el 1000-1300 arası verebilirim... Önerini dinlemek isterim
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Biz mi eskidik ne?

FreeSync'li herhangi bir 90+ hz monitör görür işini. Olmadı 75 hz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    vallahi 144hz kullandıktan sonra hiç aşağılara düşmek istemiyorum.
  • Selamlar herkese, PS4 oyun+netflix kullanimi icin 24" monitor ariyorum.. Butcem 750-800 TL. Öneri varsa kullanan arkadaslardan memnun olurum. Benim aklimda Benq Rl24 Zowie var 750 TL ye ama karar veremedim panel filan cok anlamiyorum cunku karistirdikda bisiler cikio :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dell marka 2k freesync 144hz monitör varmıdır?
  • şu son cs go turnuvasında kullanılan dell marka monitör hangisidir arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.