Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bağlantısını beceremimiştir o. Ürünün kendi sitesinde yazıyor 3x2 watt diye.
  • whocanstopm3 W kullanıcısına yanıt
    1- Yukarıda verdiğim ürün linklerinde bunların hepsinin detayı yazıyor. Bakmadın galiba. Her ikisinde de o özelliğin olduğunu yukarıda da yazmıştım.
    2- İlk sayfada 6-8 bit farkına dair küçük bir başlık var ilk mesajda.
    3- Hayır.
    4- Hissedilmez. 60 hz olsaydı, hissedilirdi.
  • Teşekkürler uzun süren araştırmam sonucu ve sizin katkınız sayesinde Philips 242G5DJEB karar kıldım umarım keşke diğerini alsaydım demem. Ankara içi satan yerler varsa link paylaşın arkadaşlar yoksa amazon dan alacağım.
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    Standart renk modunu seçinde kastınız splendid ayarlarındaki splendid mode mu?
    dediklerinizi harfiyen yaptım ve çalışmadı bi şey değişmedi
  • Hocam böcek bey çok komikmiş

Böcek Bey, @bocekgrafik vatan bilgisayarda LG 25um57 sanki fiyat performans olarak güzel bir fiyata satılıyor, bende viewsonic-vx2858sml var ancak ips merakımı gidermek için almak istiyorum normal bir kullanıcıyim biraz oyun biraz film çok abartı bir özellik ve performans beklentim yok. Ancak ips in o canlı ve parlak renklerini hissettirebilecekse almayı düşünüyorum tavsiye eder misin?
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-25-25um57-ultra-wide-ips-monitor.html?srt=UP

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• unicornek kullanıcısına yanıt
    quote:

Hocam böcek bey çok komikmiş

O sözün beğendiğim ilk hali "Uğur böceği grafik bey" idi. Arı maya gibi hissediyorum artık kendimi.

İyi bi monitöre benziyor ama lag süresini bilmiyoruz şu an. İncelemesi olsa da baksak.

• Hocam ASUS ROG PG278Q 27" monitör nasıldır sence?parasının hakkını verir mi?
    Acer XB270HU bprz 27-inch WQHD NVIDIA G-SYNC (2560 x 1440) Widescreen Monitor almayı düşünüyordum ama Amazon Tr satmıyormuş galiba bazı sorunlar vardı.O yüzden amazondan acer olmasa asus rog pg278q alsak doğru bir karar olur mu,en kötü Acer XB240H Abpr 24-Inch Full HD NVIDIA G-SYNC (1920 x 1080) Widescreen Monitor alırım herhalde@bocekgrafik
  • İncelemesi çok var onun. İlk safada da linkler var. Onlara bakabilirsin fikir edinmek için ama çok para bence. FreeSync'li muadiline göre 1000 TL mi ne fark vardı arada. Üstelik o IPS bir de. MG279 yani. Acer'ın bir modeli vardı bir de. Bu ikisi, olmadı XB240'ı alırsın.

• bu konu uzerinden aldigim tavsiye sonucu xbox one icin vx239h aldim. cok memnunum tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logistics kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullan...

• Hocam Selamlar; cs go oyuncusuyum, şu anki ekran kartım gtx750ti, yeni bir monitör almak istiyorum, şu anki monitörümün vga çıkısı var baya bir eski anlayacağın :) oyunu düşük çözünürlükte oynayıp daha fazla fps almak için 4:3 black bars yapıp gpu özelliğinden yararlanmak istiyorum fakat anladığım kadarıyla , vga da gpu gözükmüyor. Yanılıyorsam lütfen beni düzelt, bütçem 600 civarı önerelerine açığım iyi forumlar. (Örnek bir videohttps://www.youtube.com/watch?v=ANYu-lNhmlc bende gpu gözükmüyor ne yazıkki)
  • Hocam konunuzu okudum fakat cok kisa gecmissiniz bazi monitorleri siz de haklisiniz yuzlerce monitor yorumu yazinca :)

Suan magazaya gidiyorum da 3 monitor arasinda kaldim sizce hangisi tercih edilmelidir

S24D390H
    S24D590P
    S24D300HS

Genellikle oyun icin kullanacagim fiyat olarak 3unu de 500 tl civarina buldum sizin tercihinizi merak ediyorum

• tenjere_cupaa T kullanıcısına yanıt
    Onu yapmana gerek yok. Monitörün hz limitine takılacaksın çünkü her halükarda...

Yerinde olsam, ikinci el 120 hz monitörlere bakardım. Sıfır alacağın en iyi 60 hz monitör bile onlar kadar iyi olamaz.

• Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Konu kimine uzun geliyor, kimine de kısa. Ama önemli olan işlevi; öyle değil mi?

S24D590P iyidir. Bu bölüme met@lrock'ın konusu var o monitörle ilgili. Oraya da bakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Konu kimine uzun geliyor, kimine de kısa. Ama önemli olan işlevi; öyle değil mi?

S24D590P iyidir. Bu bölüme met@lrock'ın konusu var o monitörle ilgili. Oraya da bakarsın.

Hocam o monitor yok dediler sıkıntı cikarttilar yine Peki diger ikisi arasindan hangisi sizce tesekkurler bu arada cevabiniz icin o konuyu aradim bulamadim bu arada son sarjimla yazdim da cevabinizi gorebilirsem sagolun :)

Başka yerden al veya S24E390 da alabilirsin varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Başka yerden al veya S24E390 da alabilirsin varsa.

Hocam almadım sizin dediğiniz model de yoktu diğer ikisi de içime sinmedi açıkcası suan eve döndüm. Gözüme şu ikisini kestirdim şimdi de internetten sipariş vereceğim karar verdim aradaki 100 liraya değer mi acaba? Bir de garanti vs nasıl oluyor acaba hiç hepsiburadadan almadım ürün şu güne kadar.

http://www.hepsiburada.com/benq-rl2455hm-24-1ms-analog-dvi-2xhdmi-hoparlor-full-hd-led-oyuncu-monitor-p-BD801342

http://www.hepsiburada.com/benq-gl2460hm-24-2ms-analog-dvi-hdmi-full-hd-led-monitor-p-BD802630

Link verme lütfen. Marka/model yazar mısın.

• Böcek hocam tavsiyeniz üzerine S24E390H monitörü aldım Pazartesi gününden beri test ediyorum , 4ms IPS ekran ilaç gibi geldi renklerin bu kadar canlı olduğunu hiç fark etmemiştim , Daying Light BTF3 GTA5 Far Cry 4 gibi çoğu güncel oyunda akıcı performans aldım , BTF 3 multiplayerda kill sayım dahi arttı , sadece kutuyu açınca monitörün ayaklığının hatalı olduğunu fark ettik ama türk iş bir montajla sorunu çözmeyi başardık.
  • Dell S2240L arkadaşlar bu modelin 24 inc olanı varmı ?

Parlak ekranlı ve IPS panelli monitör arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz alternatif bir ürün varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.