Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalfatt

Aman Allahim monitorler havada ucusuyor :)) yakinda bir delilik yapip ya bocek hocamin tavsiye ettigi delli alicam yada delilik yapip 34" kavisli LG alicam:))

Gece gece çılgın bi mesaj.

Ayakların yere bassın. Fazla uçma, yüksekten düşünce bir yerin kırılır mazallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Aman Allahim monitorler havada ucusuyor :)) yakinda bir delilik yapip ya bocek hocamin tavsiye ettigi delli alicam yada delilik yapip 34" kavisli LG alicam:))

Gece gece çılgın bi mesaj.

Ayakların yere bassın. Fazla uçma, yüksekten düşünce bir yerin kırılır mazallah.

hocam Dell'de uluslararası garanti mevcutmu Türkiye'de ? Aynı soru LG içinde geçerli monitor olarak

• kalfatt kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum. Distribütör firmaya bi sor istersen.

• quote:

Onu bilmiyorum. Distribütör firmaya bi sor istersen.

Tek tek aradım ve Dell 1 yıl garanti veriyor LG ise malesef
  • Beyler BenQ RL2455HM veya Asus VX248H arasında kaldım hangisini almalıyım neden?
  • efe.e kullanıcısına yanıt
    VX248H.

• LG 25UM57 modelini aldım gelince inceleme yaparım arkadaşlar :))
    250 $'lık model miydi bu?

• quote:

250 $'lık model miydi bu?

Aynen hocam :) bana pişman olmıycağım bişiyler söyle :D
  • neden VX248H tercih etmeliyim diğerine göre + ları nelerdir detaylı açıklarmısınız ? :) @bocekgrafik
    Her şey güzel olacak. Bütün olumsuzlukları geride bırakacaksın. Yeni bir hayata başlayacak ve mutlu olacaksın.

• Anladım hocam
  • efe.e kullanıcısına yanıt
    İkisi hemen hemen denk aslında ama BenQ ayar gerektiriyor ama Asus'u tak ve kullan. Işık / kontrast ayarını yapman yeterli sadece.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    :D Kelepir Gtx 770 de kaptım onunla idare edicem ilerde rahata kavuşurum inş :D bu arada monitör yorumunuz nedir ? yerden yere vurabilirsiniz serbest
    Havada uçar, yerde kaçar falan fıstık işte.

Bi bakayım da hele bi ara. Ondan sonra yorum atarım.

Tamamdır hocam alıntı yaparsın
  • quote:

:D Kelepir Gtx 770 de kaptım onunla idare edicem ilerde rahata kavuşurum inş :D bu arada monitör yorumunuz nedir ? yerden yere vurabilirsiniz serbest

Şurada incelemesi var. Bu linklerin hepsi ilk sayfada yazılı olduğu için, kendiniz de bakabilirsiniz aslında.
    Lag süreleri gayet iyi. IPS olması da büyük artı. Hayırlı-uğurlu olsun tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 6 Ağustos 2015; 18:03:32 >

O zamann çok iyi :)) çok mutlu oldum
  • Xbox one için bir adet monitör veya tv&monitör alacağım. ghosting yırtılma vb. sorunlar çıkarmayacak full hd maksimum 27inch öneri alabilir miyim bakış mesafem uzak değil. sıfır veya temiz ikinci el satın alacagim. F/p olarak ikinci elde önerebilirsiniz. butce dusunmedim model ve performans uzerinden gidecegim. simdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logistics -- 6 Ağustos 2015; 18:18:22 >
  • Hocam merhaba, daha önce karar vermiştim aslında ama para sıkıntısından dolayı bütçe düşürdüm. Oyun oynayabileceğim bir monitör arıyorum ama karar vermek zor. 23" ve 400-500 TL arası bir monitör bakıyorum. HDMI ya da DVI mutlaka olsun istiyorum. İşlemcim FX 6300 ekran kartım GTX 670 Windforce, 60 Hz yeter bana zaten, bütçe belirttiğimden ekran kartını belirtmeme gerek yoktu aslında da neyse. İkinci el önereceksin mutlaka biliyorum, ikinci el düşünmüyorum ama yine de takip edeceğim. Teşekkür ederim şimdiden. İlk sayfaya baktım ekmek çıkartamadım bana.
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.